Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ay inşallah toparlayıp biran önce çıkabilirsin dualarımız seninle

Canim su şekilde ekte paylaşayım normal dışı değer olarak
Bunlar geçecek canım enfeksiyonun var. Inu tedavi ederler kreatin böyle miydi önceden sanırım akut bir böbrek problemi başlamış ama geçecektir canım içini ferah tut. Çıkma hastaneden ve en önemlisi sensin. Sen sağlıklı olacaksın ki beyin de sağlıkla sana tutunsun

Daha önceki değerlerim 0.75 imis hiç böyle olmamıştı ben bir şey hissetmedim tam açıklama da yapılmadı, oksopar yapılıyordu onu kestiler tup bebek olduğu için endişe ettim tek sıkıntım şu an o, enfeksiyon adına ekstra hiçbir tedavi uygulanmadı çok güzel acikladin icim rahatladı en azından ne var biliyorum kimse bisi demedim sana cokkk teşekkürler

Eşim böbrek nakilli o yuzden biliyorum böbreği kby diyaliz nakil süreçlerini yaşadık belki şu enfeksiyona bağlı ufak bir yükselme var gibi diyetle toparlar o

etrafinda planned parenthood var mi hic? Onlar hem bazen ucretsiz muayene sagliyor, hem de 5. Haftadan sonra ultrasound randevusu veriyor.
6+5te ultrasona girdim zaten kese ve bebek takibi için hatta bebek görünmedi bir hafta sonrasına tekrar gittim o zaman göründü geç döllenmeymiş ve 7+4 olması gerekirken 6+0’dı sonrasında buna göre hesapladım haftalarımı ve o zamandan 10. haftaya kadar randevu vermiyorlar hiç bir testi yaptıramadım ( tam kan sayımı, toksoplazma, rubella vb.) laboratuvar buldum testler için en azından içimi rahatlatmak istedim onlarda reçetesiz test yapmıyor elimi kolumu bağladı yani anlayacağınız. Elimde sadece ultrason görüntüsü var.

Kızlar bir şey soracağım vajina ağrısı yaşayan var mı yoksa sadece benimle ilgili bir durum mu rahim ağzım 42 mm onunla ilgili değil şanı yeni evli ilk ilişki zamanları gibi vajina duvarım agiriyor

Kızlar bir şey soracağım vajina ağrısı yaşayan var mı yoksa sadece benimle ilgili bir durum mu rahim ağzım 42 mm onunla ilgili değil şanı yeni evli ilk ilişki zamanları gibi vajina duvarım agiriyor
Benim yok suanlik öyle bişey oluyo bazen ama son haftalarda oluyo diye biliyorum

Bende dün istifra ettikten sonra çok şiddetli karın ağrım oldu 4/5 dk sürdü ama çok korktum.Allah yardımcımz olsun arkadaşım.

Ya prospektüste bende okudum 4 taneye kadar alınabilir diyor.Benim doktorum niye max 2 diyor asla rahatlaymıyorum 2 ile.İstanbulda mısınız hangi hastaneye gidiyorsunuz acaba paylaşmak isterseniz tabi

Ya prospektüste bende okudum 4 taneye kadar alınabilir diyor.Benim doktorum niye max 2 diyor asla rahatlaymıyorum 2 ile.İstanbulda mısınız hangi hastaneye gidiyorsunuz acaba paylaşmak isterseniz tabi
Evet İstanbuldayım paylaşayım tabii ki ben hastaneye gitmiyorum. Doktorumun özel kliniği var. Prof. Gazi Yıldırım. Ama hastane ile ilgili durumlar olduğunda pendik Medipol hastanesine gidiyorum. Testler vs olduğu zaman. Ben gerçekten çok kusmaya başladım ve bebek için daha rahatsız edici sürekli midemin karnımın kasılması diye düşündüm. O nedenle 2 tane alıyorum akşam yatmadan. Doktorunuzla tekrar bir konuşun belki bir tane daha almanıza izin verebilir. Çünkü geçmeyen durumlarda öğlen 1 akşam 2 şeklinde alınıyor

Ben çok duygusalım çok ağlıyorum. Bebiş hissediyor diye de üzülüyorum. Ama gözyaşlarımi tutamıyorum. Çok şükür tedaviye başlayacakkrn doğal yoldan oldu geçen haftâya kadar böyle duygulu değildim. Bu ara çok duygu yüklüyum. Normalde de her şeye ağlarım çabuk duygulanirim ama bu sefer biraz dozu yüksek

Hangi şehirde yaşıyorsun, özel lab yapar normalde ne istersen
Philadelphia’daydım bir de o dönem basit bi idrar yolu enfeksiyon testi için gittim onu bile yapmadılar reçetesiz. Şimdi oradan da ayrıldık yerleşik halde değiliz eşimin işi sebebiyle sürekli gezi halindeyiz 1 ay daha, sonra inşallah döneceğiz Türkiye’ye. Yavaşlattım hareketlerimi ama baya burada herkes yatmalısınız iyice dinlenmelisiniz yazdıkça kendimi de biraz kötü hissediyorum sürekli yolda olan biri olarak. Burada 2-3 saatlik araba yolculuğu için hazırlananları umarım sıkıntısız geçer diyenleri görüyorum ben 6-7 saatlik uçak yolculuğu yaptım kaç defa ama artık korkmaya başladım umarım şansımı zorlamıyorumdur fazla. Umarım şu ilk trimesteri sağlıkla atlatırız hepimiz. İkinci trimester çok daha rahat geçiyormuş sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…