Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Senin ki
Boş kese me demek oluyor bilmiyorum 9+4 testim bebek 5+3teki ilk gördüğümüz haliyle kalmış hiç kalp atışı oluşmamış
bos gebelik olmuyor o zaman cnm çünkü içinde embriyo olusmus anladığım kadarıyla farklı bı sebebten gelişim durmuş demekki yada hiç kalp atımı olmamış tir.ama boş gebelik sadece kese oluşuyor başka hiç bişey gelişmiyor

Senin ki

bos gebelik olmuyor o zaman cnm çünkü içinde embriyo olusmus anladığım kadarıyla farklı bı sebebten gelişim durmuş demekki yada hiç kalp atımı olmamış tir.ama boş gebelik sadece kese oluşuyor başka hiç bişey gelişmiyor
Evet evet doktorumuzda belirli bir deney yok dedi kromozomsal bir bozukluk olabilir dedi çünkü hiç
Kalp atımı olmamış

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-02-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
ladin19 ladin19 3123.056+06+0Erkek-09 Şubat-Almanya
Veziir Veziir 2717.054+66+6--12 Şubat-Balıkesir
@ayseaysss2715.055+27+1Erkek-10 Şubat-Konya
@mercan15352715.055+15+6--10 Şubat-Diyarbakır
@kelebekketkisii2918.054+55+6--14 Şubat-Mersin
@glcnldg33112.054+5---17 Şubat-İstanbul
balbebekk balbebekk 36410.056+46+4----Bursa
@Evelynn3519.05----13 Şubat-Buenos Aires
@ecutos33116.05----20 Şubat-İstanbul
semocann semocann 34215.05--Kız-18 Şubat-Ankara
oglak_kadini oglak_kadini 392-4+47+4Erkek-5 Şubat-İstanbul
@ervaca1537212.054+36+4--10 Şubat-İzmir
@bussraaaa0629128.045+36+1--2 Şubat-Denizli
@turunciremk27112.056+06+5--16 Şubat-Bursa
@ruya2338117.055+0---18 Şubat-Balıkesir
@Evaleyn31203.057+0-Kız-7 Şubat-Bursa
@akrep_slc--28.047+58+0-----
@wwinky28110.055+0---26 Şubat-İzmir
@tusemelif2412.055+07+0Erkek-6 Şubat-İstanbul
@Dilko32211.055+06+3--15 Şubat-Kocaeli
destinesiaa destinesiaa 3211.055+16+0Kız-5 Şubat-İstanbul
@Bade_31429110.056+26+2--10 Şubat-Kayseri
Leviosaa Leviosaa 27127.05----27 Şubat-İstanbul
@aceleciaycicegi26121.055+1---28 Şubat-İstanbul
@Fukaeri34121.054+3---21 Şubat-Kocaeli
@bilgilarus30-02.056+16+1Erkek-5 Şubat-Kars
@esnuygr--20.054+36+3-----
@zeynepthevideographer28127.045+06+3Kız-1 Şubat-Kayseri
@Betty198934222.056+26+2--26 Şubat-Hollanda
@Ozlac34121.054+66+3Erkek-24 Şubat-Erzurum
@moonie3427105.05--Erkek-9 Şubat-İstabul
@socialscientist29121.05----25 Şubat-Belgrad
@cilek gezegeni603118.054+08+0Erkek-12 Şubat-İzmir
@gardenya2129124.046+37+3Erkek-2 Şubat-Kars
Anne adı: dolunay melek
Kaçıncı çocuk: ilk
Sat: 19 mayıs
Kese: 4+5
Kalp atışı: 6+5
Tahmini cinsiyet: erkek
Tahmini doğum tarihi: 22 şubat
Bebeğin ismi: ?

Kızlar iyi geceler 🥹🥹🥹 civcivimi gördüm elhamdülillah, henüz kalp atışı duymadık.
5+4 haftaya göre 3,7mm boyu, az değil değil mi

Eklentiler

• IMG_5201.jpeg
    IMG_5201.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 34
canım iyileşmene çok sevindim. buyuk bebeiş ne yaptı sen ıyıleşme surecındeyken yardım edenınız oldu mu
Yok canım eşim rapor aldı o yardım etti. Kızım dün viral konjonktivit oldu. Sağ gözü şişti kızardı sulandı bu sabah kapandı. Doktor damla verdi ama bizim hatun asla ilaç içmez damla damlatmaz babası tutuyor ben damlatıyorum kavga dövüş. Zaten eşim çok yoruldu artık sürekli bi ben bi kızım hastayız sanırım yakın zamanda türkiyeye geleceğiz tatile çünkü hem eşim hem ben perişan olduk biraz tatile ihtiyacımız var.

kızlar merhaba bugun zeynep kamile ben hamıleyım demeye gittim. neredeyse ameliyathaneye alıyorlardı. hemen yatısım yapıldı pazartesi serklajım yapılacak ızın ıstedım vermedıler. sonra anestezi hafta sonu kabul etmemiş çıkardılar eve geldim. pazartesi sabah yatıcam ve ameliyata alınıcam. şok içindeyım. hazır değilim. karmakarışık oldum ağladım orda. umarım sonucu ıyı olacak her şey yavrum için.
Gecenin bu saatinde huzursuz bacak yüzünden uykudan uyanmak beni sinir ediyor yahuu🥺 kuzucum akşam okumuştum yazını Rabbim öncelikle şifa versin sanada bebişine de bazı şeyler vesiledir seni oraya erkenden gönderen de rabbim o doktorun bir günlük boşluğu olması da tesadüf değil Rabbim inşallah senin için en kolay en güzel şekilde gebeliğinin devam edecek sağlıklı bir şekilde zamanında doğum olacak. Çok dikkat et kendine 😘

kızlar merhaba bugun zeynep kamile ben hamıleyım demeye gittim. neredeyse ameliyathaneye alıyorlardı. hemen yatısım yapıldı pazartesi serklajım yapılacak ızın ıstedım vermedıler. sonra anestezi hafta sonu kabul etmemiş çıkardılar eve geldim. pazartesi sabah yatıcam ve ameliyata alınıcam. şok içindeyım. hazır değilim. karmakarışık oldum ağladım orda. umarım sonucu ıyı olacak her şey yavrum için.
Ben de son iki ayda birkaç kez gittim oraya, bir sağlıkçı olarak beğendim orayı, zaten çevreden arkadaşlar da iyi diyordu. Sistemli bir hastane. Doktorlar da iyi asistanlar hocalara sormadan pek hareket etmiyor. Umarım içine siner senın de ve sağlıkla memnun ayrılırsın 🙏 bence iyi olacak, bol şans diliyorum sana

Ben de son iki ayda birkaç kez gittim oraya, bir sağlıkçı olarak beğendim orayı, zaten çevreden arkadaşlar da iyi diyordu. Sistemli bir hastane. Doktorlar da iyi asistanlar hocalara sormadan pek hareket etmiyor. Umarım içine siner senın de ve sağlıkla memnun ayrılırsın 🙏 bence iyi olacak, bol şans diliyorum sana
Abdominal serklaj yapılacak ve dr daha büyümeden yapalım dedi. Yani zaten yapılacaktı ama 12 13 bekliyordum ben

Gecenin bu saatinde huzursuz bacak yüzünden uykudan uyanmak beni sinir ediyor yahuu🥺 kuzucum akşam okumuştum yazını Rabbim öncelikle şifa versin sanada bebişine de bazı şeyler vesiledir seni oraya erkenden gönderen de rabbim o doktorun bir günlük boşluğu olması da tesadüf değil Rabbim inşallah senin için en kolay en güzel şekilde gebeliğinin devam edecek sağlıklı bir şekilde zamanında doğum olacak. Çok dikkat et kendine 😘
Ben de öyle dusunuyoru. Erkenden gideyim de op günü kararlaştırılsın diye düşündüm

oglak_kadini oglak_kadini canım yenı okuyabıldım ınsallah cok guzel gececek hersey ıkınızın iyiliği için en azından zamansız olması bence guzel olmus uzun süre ameliyatı dert etmeyeceksin kendine 🤲🏻 Güzel haberlerini bekliyoruz canım❤️

oglak_kadini oglak_kadini canım yenı okuyabıldım ınsallah cok guzel gececek hersey ıkınızın iyiliği için en azından zamansız olması bence guzel olmus uzun süre ameliyatı dert etmeyeceksin kendine 🤲🏻 Güzel haberlerini bekliyoruz canım❤️
İnşallah canım aslında çok iyi oldu sadece hazır değildim. Eğer yatacaksın derlerse bana süreç daha da uzun olacak ve tanı testleri yapılmadı sağlıklı mi bilmiyoruz hayırlısı bakalim

Abdominal serklaj yapılacak ve dr daha büyümeden yapalım dedi. Yani zaten yapılacaktı ama 12 13 bekliyordum ben
Sanki erken olması daha iyi gibi bebek büyüdükçe düşük ihtimali artıyor ya. Zaten sanırım kapalı ameliyatla yapılır. Senın de kafan rahat olur çıkmış olur aradan. Sağlıkla inşallah 🙏

X