Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Eveett suprız yaptı mınnos bıze bu aydün öğrendım askım dahainşallah saglıkla ılerlerduyguluyum dünden beri ühühü
destinesiaa senın minik kuş nasıl kuzucummneler yapıyorsunuz
O kadar mutlu oldum ki baya kıpkırmızı çok sevindim canım benim sağlıcakla gelsin miniğin
Benim minik kuş iyi nolsun 2 gündür bulantılar mahvetti beni dayanamadım ilaç aldım 10. Haftaya girdik 9 bitti haftaya görmeye gidicem heyecanlıyım

Balım bende listeden silinmişim ekleyebilir misin tekrar yaş 26
ilk gebelik
sat 21 mayıs
Kese 5+1
Tahmini doğum 28 Şubat
İstanbul

semocann canım benim sen de aklımdaydın umarım daha iyisindir Başka bir doktora daha gittin mi haberdar et bizi
Yok kuzum sürekli gidip hem kafamı bulandırmamak hemde bebeğimi rahatsız etmemek adına haftayı beklemeye karar verdim eğer ki Allah korusun olumsuz bısey varsa ıkıncı bır goz acısından baska doktora gidebilirim . Ama şimdilik evladıma inanıyorum gümbür gümbür gelecek insallah haftaya

M mercan1535
kuzum naptın? Nasılsın? Moralini bozma bir sonraki randevuya kadar inşallah kese kocaman olur Sen beslenmene dikkat et Allahın izniyle herşey düzelecek bol bol dua edeceğim sana
Canım benim Allah razı olsun doktor yüksek riskli gebelik dedi yatak istirahati verdi rapor yazdı evde yatıyorum. Yarın tekrar gideceğim, senin bebeğini yakından inceleyeceğiz dedi. İnşallah sabah sizlere güzel haber veririm. Doktor arkadaşım bol bol havuç suyu ve su iç dedi. Amniyon kesesinin içi %99 Sudan oluşuyormuş. Hepimiz yaz gebesiyiz. Su içmemize dikkat edelim. Yoksa doğumda bile suyu az olabilirmiş, hepimizin aklında bulunsun gerçekten çok önemli

Allah korusun evlatlarımızı benim de sıkıntılı şu anda içimizi rahat tutalım onlar bizi bırakmaz

Canım arkadasım benım yaa cok tesekkur ederım insallah cok ıyı olur hersey sımdı bıraz heycanlıyım tabıkı daha tam anlayamadımmaşallah kocaman olmusss kuzumm yaa bakalımm ne olcak cınsıyetıııbanada yaz bellı olunca

En iyisini yapmışsın canım benim. Kendini strese sokma bebiş de içerde stres olmaz hem. Ben inanıyorum gerçekten gümbür gümbür duyacaksın o minnoş kalbi Allah sana bağışlasın

O zaman bol bol su iç ben kesenin normale döneceğine inanıyorum sen içini ferah tut yeter Dilerim yarın güzel haberlerle geleceksin

Tabii ki söylerim teyzesi sen de mutlaka yaz buraya haberdar et beni de her şey güzel olacak Allahın izniyle

Çok geçmiş olsun

Kızlar tabloyu yeniledim. Eksik yanlış vs bilgi varsa beni etiketleyin. Tabloya eklenmek isteyenler de tabloya bakarak bilgileri doldurup beni etiketlerek mesaj yazsın lütfen. kese kalp atışı güncellemelerinde beni etiketlemeyi unutmayın =)

canım iyileşmene çok sevindim. buyuk bebeiş ne yaptı sen ıyıleşme surecındeyken yardım edenınız oldu mu

Merhaba ben de sizin aranızdaydım 6 haftalıkta kese göründü hersey yolundaydı 9+1 de gittiğimiz de kalp atışı hiç oluşmamış dedi doktor ve kürtaj oldum nasıl olabiliyor aklım almıyor !

Merhaba ben de sizin aranızdaydım 6 haftalıkta kese göründü hersey yolundaydı 9+1 de gittiğimiz de kalp atışı hiç oluşmamış dedi doktor ve kürtaj oldum nasıl olabiliyor aklım almıyor !
Bebek var mıydı canım? Kaybın ıcın üzgünüm basın sagolsun bende kalp atımını yavas alıyorum ıkı gundur duydugumdan berı mahfoldum

kızlar merhaba bugun zeynep kamile ben hamıleyım demeye gittim. neredeyse ameliyathaneye alıyorlardı. hemen yatısım yapıldı pazartesi serklajım yapılacak ızın ıstedım vermedıler. sonra anestezi hafta sonu kabul etmemiş çıkardılar eve geldim. pazartesi sabah yatıcam ve ameliyata alınıcam. şok içindeyım. hazır değilim. karmakarışık oldum ağladım orda. umarım sonucu ıyı olacak her şey yavrum için.

İnanki bugün seni göremeyince acaba serklaj mi oldu buraya giremedi diye düşündüm ama ismini bı turlu etiketleyemedim yoksa yazityordun bu haftalarda mi yapilacakti zaten yoksa öne mi aldılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…