Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim canım benim. Darısı senden güzel haberler almaya 🥰
İlk 10 haftada yapılması gereken enfeksiyon testlerini filan yaptırdın mı sen canım? Benim özel sağlık sigortam evliliğimizin üzerinden 1 yıl geçmeden gebeliği karşılamadığı için şu an yaptıramadım, haftaya 1 yıl doluyor. Sonraki muayenede yaptıracağım dedim, doktor 10. haftaya kadar olur dedi
Benim Kasım ayında bir düşüğüm olmuştu o zaman yaptırmıştım ama bu gebelikte yaptırmadım kontrole gidince isteyecektir benim de doktorum heralde benşm sigortam doğum teminatlı tamamlayıcı bu konuda çok memnunum gebelik doğum ve her türlü komplikasyonu da karşılıyormuş 🙏

Merhaba. Şimdi hastaneden geldik. Ultrasonda 6+4 göründü, haftasıyla uyumlu yani. Bebeğimin kalbinin pıt pıt attığını gördüm 🥹🥹🥹 Ama sesini dinletmedi. Daha 6 mm, çok küçük, Doppler ultrasonla bakıyoruz kromozomal değişikliklere sebep olabiliyor, 10 gün daha sabret dedi. Neredeyse herkes bu haftalarda duyuyor, hassas mı davrandı çok anlamadım. Ama kalbinin attığını görmek bile yetti bana 🥹
Benim de öyle oldu vajinalde duyarız istersen demişti 1 hafta sonra gittim karından duyuldu 7 +3 tü

Hayırlı cumalar güzel anne adaylari hepiniz iyisiniz inşallah ben sürekli uyku hali ve mide bulantısı ile geçiriyorum günlerimi açıkçası pek buraya bakamadım neyse ki 4hafta sonra geçer bu haller inşallah benim genelde öyle oluyo çünkü o yüzden sabrediyorum şimdilik doktor kontrolümde 12.haftada olacak belki o zaman cinsiyet bile öğreniriz,,,,,,🥰💙💓

Benim Kasım ayında bir düşüğüm olmuştu o zaman yaptırmıştım ama bu gebelikte yaptırmadım kontrole gidince isteyecektir benim de doktorum heralde benşm sigortam doğum teminatlı tamamlayıcı bu konuda çok memnunum gebelik doğum ve her türlü komplikasyonu da karşılıyormuş 🙏
Benim eşimin işinden dolayı sağlık sigortasına dahil oldum. Gebelik muayeneleri için evliliğin üzerinden 1 yıl geçmesi şartı vardı. Gebelik istemiyle gittiğimde de dahil olmuyordu doktorum sağolsun adet düzensizliği olarak giriyordu sisteme. Şimdi testlerin bazıları yine kapsamıyor dedi sanırım torch taramaları, 2k civarında tutuyor dedi.

Benim de öyle oldu vajinalde duyarız istersen demişti 1 hafta sonra gittim karından duyuldu 7 +3 tü
Nasıl bir mutluluk o pıt pıt atan minicik kalbi görüp sesini duyabilmek. Şimdi biraz daha idrak edebildim içimde bir canlının büyümekte olduğunu 🥹

Benim eşimin işinden dolayı sağlık sigortasına dahil oldum. Gebelik muayeneleri için evliliğin üzerinden 1 yıl geçmesi şartı vardı. Gebelik istemiyle gittiğimde de dahil olmuyordu doktorum sağolsun adet düzensizliği olarak giriyordu sisteme. Şimdi testlerin bazıları yine kapsamıyor dedi sanırım torch taramaları, 2k civarında tutuyor dedi.
Doğumu kapsıyor mu peki süre dolunca

Kızçelerim güzel annelerim herkese merhaba 😍 detaylı kan testlerini sağlık ocağında yaptırın özele boşa para vermeyin. Ayrıca aile hekiminize kayıt oluşturmayı da unutmayın . Sular seller gibi geçsin bu mucizevi sürecimiz 🤲🏻🥰

selam kızlar bugün çok iyiyim ayağım iyice iyileşti. Sanırım sadece çatlaktı röntgen veya mr çekemediklerinden çekseler de tedavi aynı olacağından kırık mı tam emin değillerdi. ama önceden elim kırıldığı için onun iyileşme süresi uzundu bu demek ki daha basit bir şeydi. Şu an üstüne basabiliyorum şükür ki. Şimdi tabloyu yapmaya başlayacağım. Çok biriktiği için biraz zaman alır. Hamilelikler iyi durumdadır inşallah. Hepinize dua ediyorum.

selam kızlar bugün çok iyiyim ayağım iyice iyileşti. Sanırım sadece çatlaktı röntgen veya mr çekemediklerinden çekseler de tedavi aynı olacağından kırık mı tam emin değillerdi. ama önceden elim kırıldığı için onun iyileşme süresi uzundu bu demek ki daha basit bir şeydi. Şu an üstüne basabiliyorum şükür ki. Şimdi tabloyu yapmaya başlayacağım. Çok biriktiği için biraz zaman alır. Hamilelikler iyi durumdadır inşallah. Hepinize dua ediyorum.
Çok gecmıs olsun 🌸🙏 liste için yaş 34, 4 haftalıgım şuanda keseyi henüz görmedim,ilk çocugum ınsallah kısmet olursa,sat 10 hazıran,şehir aksaray,tahmını dogum 15 mart🫠🥰

Hoşgeldin geçmiş olsun cnm evet bayağı yeni gelen arkadaş oldu sanırım

Ayy sevindim toparlamana balım çok geçmiş olsun 😘

Hayırlı cumalar güzel anne adaylari hepiniz iyisiniz inşallah ben sürekli uyku hali ve mide bulantısı ile geçiriyorum günlerimi açıkçası pek buraya bakamadım neyse ki 4hafta sonra geçer bu haller inşallah benim genelde öyle oluyo çünkü o yüzden sabrediyorum şimdilik doktor kontrolümde 12.haftada olacak belki o zaman cinsiyet bile öğreniriz,,,,,,🥰💙💓
bende de uyku var ama mide bulantısı kusma yok şişkinlik ve uyku var tabi bir de göğüs hassasiyeti :))

en son 100. sayfaya kadar geldim not ede ede ilerliyorum hepsini not edeyim listeye toplu eklicem =) ay oku oku çok zormuş birikmiş çok. yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz burası kalabalık olsun ya =)
Ayy sevindim toparlamana balım çok geçmiş olsun 😘
çok teşekkür ederim canım =)

Hoşgeldin geçmiş olsun cnm evet bayağı yeni gelen arkadaş oldu sanırım
aynen kalabalık olsun yeni gelenler de hoşgeldi

M mercan1535
kuzum naptın? Nasılsın? Moralini bozma bir sonraki randevuya kadar inşallah kese kocaman olur🙏🏼 Sen beslenmene dikkat et Allahın izniyle herşey düzelecek bol bol dua edeceğim sana♥️

Son düzenleme:
Kıııız hamile misiiiiin🥹🥹🥹🥹🥹 çok sevindim canım benimmmmm sağlıkla gelsin inşallah ayyy😍😍😍🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Eveett suprız yaptı mınnos bıze bu ay🥹🥹🥰🌸🌸dün öğrendım askım daha🥹inşallah saglıkla ılerler🥹🥰🥰duyguluyum dünden beri ühühü🥹🥰

Eklentiler

• IMG_4530.jpeg
    IMG_4530.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 11
X