Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Bende başından beri idrar yolu enfeksiyonu var kurtulamadım bir türlü ama ilaçta vermediler bol bol su iç diyorlar su ile geçecek bir şey değil sanki
Aynı durum bende de var canım bir kere monurol verdi dr kullandım bir sonraki tahlilde düşmüş dedi ama akıntım hiçbir zaman geçmedi en son kasık ağrım var dedim hafif idrar yolu enfeksiyonu olabilir ama sorun değil bol su iç dedi doktor banada.

Demek ki bu zamanlarda çok ilerlemezse genelde aynı şekilde yaklaşıyorlar , ya instagramda doktor mfk var hiç gördünüz mü bilmiyorum onun bi ürünü varmış ınnozpro diye bu geçmeyen idrar yolu enf için hatta başka ürünlerini kullanıp gebelik yaşayanlar var ama yine de doktoruma sormadan güvenemiyorum içimizde duyan kullanan var mı acaba kadın Doğum doktoru kendisi de Ankara da

7 hafta boyunca suyu sızıntı şeklinde mi geldi? Bebeğin suyu olduğunu doktor mu söyledi? Eğer öyleyse umut edecegim. 27 ye çıkabilme ihtimali olur çünkü.
Benden surekli gelmemisti bir kere geldi.ozel takipliydim direk sezeryan dedi bende kucuk daha dedim.risk goze alamam felan dedi arastirdik ayni gun arastirmaya gittik orda direk yatis yaptilar 10 gun kadar takip edildim ama ruhen cok yorulmustum.imza atip ciktim. Daha sonra baska bir dr bulduk onada iki gunde bir kontrol gttim.37 dogum aldi daha fazla riske atmayalim beklemeyelim diye bende kabul ettim zamaniydi zaten ona bile sukrediyordum

7 hafta boyunca suyu sızıntı şeklinde mi geldi? Bebeğin suyu olduğunu doktor mu söyledi? Eğer öyleyse umut edecegim. 27 ye çıkabilme ihtimali olur çünkü.
Kusura bakma atlamisim evet bebegin suyu ama dedigim gibi bir kere oldu. hastaneye gittigimde akimtim yoktu.ultrasyondan baktiginda suyu cok az kalmisti hemen sezeryan dedi ama ben kabul etmedim.bu arada surekli yattim bol su ictim havuc suyu cok ise yariyor.bunlari lutfen atlama alakasi yok diyenler var ama bunu yasadim.kontrollerde dr bile sasirmisti bu nasil cogaliyor diye biten su.bol dua tevekkul ve elinden geleni yap gerisi Allaha kalmis canim

Umut oldu bana ya. Şu an bebeğin suyu iyi zaten. Belki dayanır.

Mfk biliyorum da ürününü duymadım. Ben ülke genelinde kanıtlanmamış ve bir çok kişi tarafından kullanılmamış ilaç türevi şeyleri kullanmayı doğru bulmuyorum. Aynı zamanda kozmetikte de öyle güzellik merkezi sahipleri olsun influencerlar olsun ürünlerini asla kullanmam bildiğimiz yılların markaları tercihimdir hep daha güvenilir geliyor bana

Kızlar resmen bu hamilelik sürecinde anksiyetesi olan insanları okbli kişileri anladım. Çok zormuş. Doktora gidiyorum bebek iyi diyor çok şükür eve geliyorum bir şey oluyor ya acaba şu an iyi mi bir şey olur mu aman yarabbi ne stresli bir şeymiş. Sonra kendimi teselli ediyorum bak doktor böyle böyle dedi sakin ol imkanı olan baba olsun analık zor

Çok teşekkür ederim canım beni. Doktorum da eurofins ile çalışıyormuş onlarla görüştüm 15 bin nakit dediler pazartesiye kadar vaktim var

Çok geçmiş olsun canım doktorun ile bi görüş
Olmadı o kağıtlardan bi dene onlarla anlayan çok oluyor gelen akıntıyı

E bebekten aldıklarım geldi ama kalıpları epey küçük geldi bana diğer aldıklarıma göre. Bunun neresi 9 aylık?
E bebek kalıpları küçük oluyor canım ben geçen sene ikizlere 4 yaş üst almıştım resmen içine giremediler iade ettim mecbur görerek almak en mantıklısı

Evet amnisure testi pozitif çıktı. Yatırıp antibiyotik vereceğiz dedi. Pzt perinatoloji doktoru bakıp gebeliği sonlandırma ya da devam etme kararı verecekmiş
Havuç suyu iç canım bebeğin suyu azaldığında hep duymuştum çok faydası oluyormuş rabbim korktuğuna uğratmasın sağ Salim al kucağına inşallah

Bende doktora gittikten bi süre sonra içim rahat şekilde oluyorum ama zaman geçince aynı düşüncelere dalıyorum. Hareketlerini de hala hissedemediğim için merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…