Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Kasıgımda sürekli acı var bazen adım attığımda daha çok oluyor. Her kontrolümde ultrasonda görülür şekilde kasılma var bebeğin hareketlerini iyi takip et dedi fetal Doppler var dinliyorum günde 1 kez puanlık sorun yok ama bu gidişle erken doğum falan olacak galiba 🥺
Ya bi çözümü olmalı ya , öyle bekleyecek misin

Canım anlık hastanede girip randevu aldım doktor adına bakmadım ama kapalı bir bayandı. Aklında olsun öğretim üyelerine randevu alırsan onlar ücretli 1300 küsür. Normal doktorlar ücretsiz.
Hadi ya tamam canım çok teşekkürler 😇😇

Bende herkesi şikayet ediyorum oğluma 😂 çocuk doğar doğmaz herkesten nefret edecek 😅
Of ya böyle anlatamıyorum ama içimde bi sinir var herkesi tersleyesin geliyor kimse benimle konuşmasın istiyorum , ne saçma bir şey 🙈
Bu beennn.Bazen eşimle bile konuşasım olmuyor yatıp boş takılmak istiyorum.En ufak şeye gözlerim doluyor ağlayıp duruyorum😂

Kızlar bişey sorucam bu nesttle nesfit kırmızı meyveli falan gevrekler varya yulaflı mulaflı süte katıp yenilenler. Gebelikte tüketilmesi uygun mudur?
Yani en nihayetinde paketli gıda koruyucu falan içeriyor ha ben zaten paketli gıda tüketiyorum dersen yiyebilirsin , hangimiz kaçamak yapmıyoruz ki 🫣😅

E bebekten aldıklarım geldi ama kalıpları epey küçük geldi bana diğer aldıklarıma göre. Bunun neresi 9 aylık?
1 yaş aldım tam oturdu oğluma ki kilosu da normal hatta ne tam oturması küçük oldu, e bebekten alacaksanız bi 3 6 ay büyük almanızı öneririm

E bebekten aldıklarım geldi ama kalıpları epey küçük geldi bana diğer aldıklarıma göre. Bunun neresi 9 aylık?
E bebekte kalıplar baya küçük oluyor.baya baya büyük almak gerek cnm.ben oğlumda öğrendim bütün kalıpları.corona vardı hep netten alışveriş yaptım .
Kızlar ya ben bugün ruhsal olarak bi değişiğim. Herkese gıcık oluyorum her şeyi ters anlıyorum. Farkındayım normal değilim ama kendimi durduramıyorum 😂 hamilelik depresyonu diye bir şey var mı , oraya mı girdim acaba 🤦🏼‍♀️
Ya sorma eşime gıcık oluyorum.oglum bı aydır asiri yaramaz.ona bile bağırıp cagiriom bazen ileri gidip carpistiriom sonra aşırı pişman oluyorum.hamilelik sinirlerimi hoplatıyor.
Evet amnisure testi pozitif çıktı. Yatırıp antibiyotik vereceğiz dedi. Pzt perinatoloji doktoru bakıp gebeliği sonlandırma ya da devam etme kararı verecekmiş
Canım havuç suyu iyi geliyor diye biliyorum.insallah bsy olmaz.
Suyu tamamen bitmeden beden sonlandırma kararı versin ki ? Havuç ye ve bol bol su iç bu süreçte. Allah bebeğini sana bağışlasın 🙏🏻 neden olmuş peki bir şey dediler mi ?
Cnm havuç fayda etmiyor mus.havuc suyu oalcak
Kızlar cinsiyetimiz belli oldu kızımız olacak 🐣🥰 inşallah saçları benim gibi kıvırcık olur 😅 cinnabon cinnabon pembe bir kalp ekleyebiliriz canım 🩷🥳
Ay bnm kızımın da kıvırcık olsun istiyorum.bnm saçlarım da düz.o yüzden kıvırcık çok seviyorum.😍

X