Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Kızlar iyi akşamlar bir şey danışmak istiyorum , bugün avm de gezerken tuvalete gittim sanki çamaşırım her zamankinden daha ıslaktı ( normalde akıntım olur ) acaba ter mi
Yoksa su falan gelmiş olabilir mi tam anlamadım böyle bir durum yaşayan var mı ne zaman risk oluşturur biliyor musunuz
Canım aynısı banada oluyor ben ter olarak gördüm hep😅

Kızlar emzik konusu için ben böyle bi hesap takip ediyorum emzik biberon vs değerlendiriyo

İzlemenizi tavsiye ederim videolar ingilizce ama altyazılı çeviri kısmından destek alabilirsiniz

Kızlar emzik konusu için ben böyle bi hesap takip ediyorum emzik biberon vs değerlendiriyo

İzlemenizi tavsiye ederim videolar ingilizce ama altyazılı çeviri kısmından destek alabilirsiniz

Ya baktım şimdi ve biberon konusundaki fikirlerim değişti 😂 normalde Dr. Browns almayı düşünüyordum sonra comotomo ya karar vermiştim hatta hepsiburadadan aldım şu an kargoda 😅 ama bu kadı comotomoyu önermiyor Dr. Browns dar ağız olanı önermiş 🤦🏼‍♀️ işler karıştı gene 😂

Kızlar selam 1 buçuk aydır panik atak geçiriyorum nefes darlığı heran heryerde benimle psikiyatriye randevu aldım aranızda yaşayan var mı yada daha öncesinde panik atak geçiren
Çok geçmiş olsun benim yakın arkadaşımda var hamileliğinde çok arttı psikiyatriye gidiyordu zaten normalde de. Antidepresan kullandı 9 ay boyunca şuan kızımla yaşıt oğlu var çok şükür sağlıklı

Ya baktım şimdi ve biberon konusundaki fikirlerim değişti 😂 normalde Dr. Browns almayı düşünüyordum sonra comotomo ya karar vermiştim hatta hepsiburadadan aldım şu an kargoda 😅 ama bu kadı comotomoyu önermiyor Dr. Browns dar ağız olanı önermiş 🤦🏼‍♀️ işler karıştı gene 😂
Bende kızımda dr brown kullandım içinde ki apart sayesinde hava kabarcığı yutmasını önlüyor zaten içerken görüyorsunuz . Birde fikir amaçlı söylüyorum tabi ki herkes doktoruna danışarak yapsın benim ailemde çok doktor var onların önerisiyle doğumun 2.günü nurse harvey's gaz giderici bitkisel damlaya başladım hiç gaz problemi yaşamadım kızımda doktorlar öneriyor bunu genelde ya da biogai marka var ikiside bitkisel. Not alın 2. günü bebeği kontrole götürünce sorun çok faydasını görürsünüz gaz çok sıkıntı yaşayan anneler bilir

Bugün doktor kontrolüm vardı bebiş cinsiyeti göstermedi doktor ayrıntılı ultrasonda öğrenirsin dedi 🥹🥹 Sarıyer çayırbaşı Hamidiye Etfal’e gittim çook beğendim hiç devlet hastanesi gibi değil özel hastane gibi aynı sanırım bundna sonra orada devam edeceğim bu taraflarda olan varsa tavsiye ederim.
perinatoloji bölümü de var hastanede. Ama doktor randevu al demedi henüz. Devlette doktor mu yönlendirmesi gerekiyor biz mi alıyoruz nasıl oluyor bilgisi olan var mı?

merhaba kızlar 20 haftalık . bebek kıpırdadıkca asagıya cok vuryr valah bazen ırkılıyorum bıle agrı gbı bırsey . oluyor bole yasayan varmı . plesantan asagıda dedıydı acaba ondan mı bu agrı yanı tam agrıda degıl bi değişik :KK43:

Bugün doktor kontrolüm vardı bebiş cinsiyeti göstermedi doktor ayrıntılı ultrasonda öğrenirsin dedi 🥹🥹 Sarıyer çayırbaşı Hamidiye Etfal’e gittim çook beğendim hiç devlet hastanesi gibi değil özel hastane gibi aynı sanırım bundna sonra orada devam edeceğim bu taraflarda olan varsa tavsiye ederim.
perinatoloji bölümü de var hastanede. Ama doktor randevu al demedi henüz. Devlette doktor mu yönlendirmesi gerekiyor biz mi alıyoruz nasıl oluyor bilgisi olan var mı?
Bana Dr demişti randevu al die.
merhaba kızlar 20 haftalık . bebek kıpırdadıkca asagıya cok vuryr valah bazen ırkılıyorum bıle agrı gbı bırsey . oluyor bole yasayan varmı . plesantan asagıda dedıydı acaba ondan mı bu agrı yanı tam agrıda degıl bi değişik :KK43:
Ayaklarını diretiyordur.irkilmen normal.bazen acitiyorlar.daha dur cnm büyüsün biraz daha .elleriyle ayaklarıyla karnına ne şekiller çizerler sipalar 😍🤲

Ayaklarını diretiyordur.irkilmen normal.bazen acitiyorlar.daha dur cnm büyüsün biraz daha .elleriyle ayaklarıyla karnına ne şekiller çizerler sipalar 😍🤲

ay valah saglıcakla gelsınlerde . ama daha sımdıden boleysem ılerısını duusnemyrm :) acısıyla tatlısıyla herseyıne kabuluz cok sukur bıze yasattıklarına . :) ama korkuyorum bazen erken bısey olmasın dıye . baalım doktrumuza gıdecgız yarın ne dıcek .

Kızlar üniversitesi Hastanesi'ne sordu,
Şöyle ben kendim araştırmıştım, Down sendromu, cinsiyet anomalileri gibi hastalık türlerinde fetal dna kesin sonuç veriyor. Ama başka hastalıklar da var belki o hastaliklari sadece amniyosentez tespit ediyordur. Amniyosentezin düşük de olsa düşük riski var. Çok tecrübeli birine yaptırman gerekir, fetal dna için ise sadece kan veriyorsun 1 2 haftaya sonuç çıkıyor. Amniyosentezde daha uzun sürüyor. Üniversite hastanesinde ben bebekte kist olduğunu söylediklerinde fetal dna ile öğrenebilir miyim dedim fetal dna her şeyi belirlemez demişti. Ama ben yine de fetal dna yaptırdım o dönem. Sonradan şehir hastanesine gittim orada asıl doktorum var ona sordum bebekte kist var mı diye fetal dna sonucunu da gösterdim o hem yok dedi, hem de korkma fetal sonucun elinde demişti. O nedenle sana da fetal dna yaptirmayi öneriyorum. Ha ayrıntılıya girersin bambaşka şeyler söylerler o zaman yine istersen amniyosentez yaptırabilirsin.

X