Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızlar selamlar panorama sonucumuz cuma çıkmıştı , bugün 12+ 2 oldum sonuçlar temiz çıkmış 32 yaşındayım riskli vs yazmıyordu doktora sordum evet ikili testlerde 30 yaş üstü kadınlarda riskli yazıyor ama formaliteden yazan hastanede çok dedi. Her 30 yaş üstü riskli değil dedi. Bir kızımdan sonra birde oğlum olacak inşallah nasipse :)

bende 11+4 üm benim de aynı normal bir durum olduğunu söyledi doktor
ayrıca kaşınınca kaşımamak gerekiyormuş kakao yağı sürüyorum nemlensin çatlamasın diye
Ayyy dün gece sağ göğsüm bir kaşındı bir kaşındı nasıl kaşıdım anlatamam. Aklıma gelmedi çatlak durumu. Nemlendirmeye başlayayım bende her gün

Ben canım normal daha iyi bebek hareketlenmeden burdayım sinyali veriyor ben mutlu oluyorum
Evet bazen midem bulanınca kokudan tiksinince yada kasık ağrısı göğüs ağrısında bende seviniyorum da bu biraz fazla bi acı dedim noluyoruz sağsalim gelsinler inşallah

Ben yapmaya çalışıyorum ama oğlumla zor oluyor tabi o yürümek istemiyor oynamak istiyor işte olabildiğince ama yapmakta fayda var ne kadar hareket o kadar rahat hamilelik doğum demek
Benim evimde merdivenli herkes bana yok dışarı çıkma merdiven kullanma felan diyor mecbur çıkıyorum tabi yoksa ihtiyaçlarımı kim görecek herkes aklınca kpionuluyor ya ellerinden gelse 9 ay boyunca yatıcam

Benim evimde merdivenli herkes bana yok dışarı çıkma merdiven kullanma felan diyor mecbur çıkıyorum tabi yoksa ihtiyaçlarımı kim görecek herkes aklınca kpionuluyor ya ellerinden gelse 9 ay boyunca yatıcam
Kimseyi dinleme ben ilk gebeliğimde erken doğum riski var diye minimumda hareket ediyordum çok zor geçti bunda öyle olmaması için sürekli hareket etmeye çalışıyorum

Doktorun bi tahmini olmadı 11 haftada gitmiştik en son panorama testi yapıldı ultrason atayım
Biz de 13.haftaya kadar erkek olduğunu göremedik son kontrolümde kız hissediyorum dedim doktor bacak arasına baktı ve pipi görüyorum dedi o zamana kadar görmemiştik.Ertesi gün fetal dna çıktı erkek olduğu netleşti

Kızlar ben 2 gündür tam baş ağrısı yaşıyorum. Parol kullandım. Bunun bi çaresi yok mu? Ölüyorum gözümü zor açıyorum. Ağlaya ağlaya duş aldım. Uyumuşum inlememe kalktım
Canım baş ağrısından ben de muzdaripim malesef.. küçük bir el havlusu ya da bezi ıslatıp buzluğa koyuyorum. Sonra kafama sarıyorum. Yüzümde gözünde gezdiriyorum. Soğuk ağrıyı hafifletiyor. Dene istersen..
Bana tüp bebek doktorum novalgine içebilirsin demişti, ama transfer sonrasıydı.. bi doktoruna sor istersen.

Merhaba ben bu hastaneye gidiyorum doktorum Deniz Sarıkaya çok da memnunum çok pozitif her şeyi açıklayan bi doktor tavsiye edebilirim
deniz hanımın yorumlarına baktım hep pozitif yorumlar var gerçekten billur hanım ve deniz hanım arasındaydım ama deniz hanım olucak gibi kararım yorumun için çok teşekkürler.

Ayyy dün gece sağ göğsüm bir kaşındı bir kaşındı nasıl kaşıdım anlatamam. Aklıma gelmedi çatlak durumu. Nemlendirmeye başlayayım bende her gün
Ben de dün gece rüyamda karnımı çatlamış gördüm neyle nemlendiriyorsun canım? Duşta bebe yağı mı sürsek acaba??

Korkma bu bir sorun demek degilki şanssızlık olmuş braz sadece. Tertemiz sonuçlar gelecek inşallah boşa stres yapma

Göremedik diip bıraksaydı da bu kadar zorlamasaydi haftaya bakalım deseydi. Zaten sürekli endişeli halindeyiz bir de aşırı zorladi falan ama ona rağmen göremedi ve pozisyondan olabilir dedi. Alttan üstten kaç defa denedi inşallah dediğiniz gibi olur sadece ense kalınlığının iyi çıkmış olması içim bir nebze rahat ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…