Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
3. Çocuk
İzmir
27.04.2024
5 hafta
7 hafta
Belli değil henüz

Allah korumuş canim sadaka vermeyi ihmal etme neden 20 gundur gitmedin ki benim doktorum 2 haftada bi cagiriyor benimki mi cok cagiriyor acaba bisey olmamistir allahin izniyle

Valla ben 11+5im ama kocaman oldu artik goren hamile oldugumu anligkr
Selam kızlar,benim gibi sürekli halsiz olan var mı? Bi gün iyiysem bi gük kötüyüm. Elim kolum kalkmyo kendime gelemiyorum asla
Ay ben ya halsiz bıkkın bulantı bi de mide yanmasi eklendi bi de 22 aylik oglum surekli ustumde tepiniyor

Kızlar benim daha önceden hiç yumurtalık kisti olmamıştı bu hamilelikte kist oluştu şu an 2 cm miş bununla ilgili bilgisi olan var mı

Selam kızlar,benim gibi sürekli halsiz olan var mı? Bi gün iyiysem bi gük kötüyüm. Elim kolum kalkmyo kendime gelemiyorum asla
Benim mide bulantılarım azaldı ama mideme bir yanma başlıyor sonra bir halsizlik geliyor dağılıyor sanki bütün vücuduma kalkamıyorum. Kasıklarımda da bir şeyler oluyor sanki ağrı gibi herhalde benim büyüyor. Karnım da baya büyüdü kaşınıyor gerildi sanki

Bazen çk iyi hissediyorum kendimi bazende dökülüyorum resmen sabahtan akşama kadar

Kızlar ben 2 gündür tam baş ağrısı yaşıyorum. Parol kullandım. Bunun bi çaresi yok mu? Ölüyorum gözümü zor açıyorum. Ağlaya ağlaya duş aldım. Uyumuşum inlememe kalktım
Ayy 4 gündür migren atağımla ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Resmen beynim yandı. Bende parol içtim, sonra dayanamadım acile gittim doktor zaten parol içmişsin bizim burada vereceğimiz serumda 1000mg parol 3 tane içmiş olursun ağır gelir, karanlıkta yat dinlen 8 saat sonra 1 tane daha içersin geçmezse dedi. Günlerdir saatlerde uyuyorum duş fayda etmiyor, kendi kadın doğum doktorumu arayıp söyledim lavanta yağı ile şakaklarına boynuna masaj yap bol su iç karanlıkta dinlen bolca dedi. Ben bide ağrı tuttuğu ilk akşam sarı su istifra ettim hamileliğimde bulantım olmadığı için korktum doktorum safra çıkarmışsın migren atağından dolayı korkulacak bişey yok dedi. Allah şifa versin arkadaşım ben yeni düzeldim çok şükür

duymadım arkadasim, böyle bi şey tecrübe eden mi olmuş? benim de yarın fetal dna test randevum
Fetal dna yaptırdık biz sonuç erkek bebek geldi sağlıklı şükür bi sorun yok fakat ultrasonda biz hiç pipi görmedik belirtilerim hiç erkek değildi asla inanamıyorum şuan , 20sinde kontrol var 18 hafta olcak net şekilde o zaman görcez inşallah

Merhaba Ben 11. Haftalardayım sabah karnım düz ama göbeğimin altında küçük bir top gibi birşey belli oluyor. Akşama doğru tam bir hamile gibi oluyorum ama geçici tabi yemek yiyip su içince şişiyorum ama içime çekemiyorum yine de göbeğimi çıkmış olarak görmek bile o kada güzel ki umarım hepimizin hamileliği güzel geçsin çok güzel bir duygu çok. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Evet ayrıca bu ocak anneler grubu burada biz bu saçma sürtünme ilişkisine cevapp vermek zorunda değiliz yok dedikçe var diyor o zaman hamile amk

Ultrason görüntüsü var mı en son kaç haftalıkken muayene oldun doktorun cınsıyetle ilgili yorumu var mıydı yanı belirtilere çok güvenmemek lazımda
Hangi firmaya yaptırdınız testi

Çok geçmiş olsun canım korkma hiçbirşey olmamıştır allahın izniyle arkadaşlarında dediği gibi kanama ağrı olmadıysa herşey yolundadır.
Bende çok kötü bir iki gün geçirdim. Babamı hastaneye kaldırdık tüm gün hastanedeydim. Ertesigün dayım vefat etti cenaze defin kabristan.. Akşamına seyir halindeyken çok yavaştım ileride kırmızı ışık vardı adamın biri arabama saldırdı normal kafada değildi. Arabada kızım vardı oda çok korktu. Arkamdan gelip daha çok saldırmaya çalıştı. Çok korktum kızıma çok üzüldüm sinirlerim boşaldı saatlerce ağlama krizine girdim.. Bende çok endişelendim ama Rabbim korusun yavrularımızı

Yazmiyim yazmiyim dedim arkadaşlar cevap vermiş dedim ama yok asla ikna olmuyorsunuz uzattıkça uzatıyorsunuz. Burası hamile miyim değil miyim topiği değil rica ediyorum gidin o topiğe bari bizi rahat bırakın. Siz doktora inanmamışsınız burda bize mi inanacaksınız? Şimdi çıkıp biri evet kesin hamilesiniz dese ne yapacaksınız? Kan testi yapmışsınız negatif. Doktora gitmişsiniz doktor yok demiş. Allah aşkına yeter. Artık dalga geçtiğinizi düşünüyorum açıkçası. Bunu en cahil insana anlatsan anlar. Lütfen artık bırakın bu endişeyi.

Kaşınıyorsa kesin çatlar kuzuuum çatlak kremini eksik etme aman diyim. Nemli tut bolbol. Bende 11+4 üm 2. Gebeliğim bariz belli karnım kullandığım uygulamada artık göbeğiniz belirginleşmeye başladı hamile kıyafetleri giymeye başlayabilirsiniz diyor bence seninki kesin bebiş 13. Haftadasın bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…