Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Yok regl oldum ama gecikmeli ve miktarı azdı sanırım stres. Doktora da söyledim 14 hafta vs olurdu birka keseyi çocuğun vücut yapısı bile olsurud kocaman olurdu vs dedi bende buraya tecrübeli olanlara tekrar sormak istedim teşekkür ederim
endişenizi anlıyoruz muhtemelen evlilik dışı ya da istenmeyen gebelik olur diye korku var içinizde. doktorunuz her şeyi söylemiş test de var yetmemiş ultrasona da girmişsiniz burda biz de söylüyoruz yok diye. lütfen artık ikna olun 🤍 hayatınızı yaşayın

Kaşınıyorsa kesin çatlar kuzuuum çatlak kremini eksik etme aman diyim. Nemli tut bolbol. Bende 11+4 üm 2. Gebeliğim bariz belli karnım 🥰 kullandığım uygulamada artık göbeğiniz belirginleşmeye başladı hamile kıyafetleri giymeye başlayabilirsiniz diyor bence seninki kesin bebiş 13. Haftadasın bide❣️
ben gece yatarken kocamın donlardan giyiyorum benimkiler sıkmaya başladı 🤣

Evet oldum ama baya gecikti.bir daha zaten hiç yapmadık korktuk çok. Ben zaten 4 ay geçti suan hamile kalır mıyım diye korkmuyorum. Bisi oolmustur da doktorlar mı giremedi kan tahlili bazen negatif sonra pozitif oluyormuş ondan korkuyorum.
Öyle bir şey mümkün değil 4 ay geçmiş seninkinin üstünden rahatla artık HAMİLE DEĞİLSİN

Merhaba Arkadaşlar 🥰🌹🧡
13. Haftaya girdim ben bu hafta karnım belirgin hale geldi yani acaba ben mi abartıyorum diyorum ama sanki belli olmaya başladı 🥰🥰 ( ilk gebelik )
Karnım gerginleşti kaşınıyor da biraz .

Sizler ne durumdasınız ?
Kaşımayın nemlendirin, kaşınma karnınız büyüdüğü için oluyor çatlağa da sebebiyet verebilir ve evet benimde belirgin hale geldi karnım özellikle son 1 haftada bu 2.gebeliğim ☺️

Çok geçmiş olsun canım 🌸 korkma hiçbirşey olmamıştır allahın izniyle arkadaşlarında dediği gibi kanama ağrı olmadıysa herşey yolundadır. ❣️
Bende çok kötü bir iki gün geçirdim. Babamı hastaneye kaldırdık tüm gün hastanedeydim. Ertesigün dayım vefat etti cenaze defin kabristan.. Akşamına seyir halindeyken çok yavaştım ileride kırmızı ışık vardı adamın biri arabama saldırdı normal kafada değildi. Arabada kızım vardı oda çok korktu. Arkamdan gelip daha çok saldırmaya çalıştı. Çok korktum kızıma çok üzüldüm sinirlerim boşaldı saatlerce ağlama krizine girdim.. Bende çok endişelendim ama Rabbim korusun yavrularımızı 🤍
Sana da çok geçmiş olsun başınız sağ olsun 💐 amin inşallah bir günümüz diğerine uymuyor ki stres de oluyor ani olaylarda hep güllük gülistanlık olsa keşke ama hayat öyle değil 🥲

Çok geçmiş olsun canım 🌸 korkma hiçbirşey olmamıştır allahın izniyle arkadaşlarında dediği gibi kanama ağrı olmadıysa herşey yolundadır. ❣️
Bende çok kötü bir iki gün geçirdim. Babamı hastaneye kaldırdık tüm gün hastanedeydim. Ertesigün dayım vefat etti cenaze defin kabristan.. Akşamına seyir halindeyken çok yavaştım ileride kırmızı ışık vardı adamın biri arabama saldırdı normal kafada değildi. Arabada kızım vardı oda çok korktu. Arkamdan gelip daha çok saldırmaya çalıştı. Çok korktum kızıma çok üzüldüm sinirlerim boşaldı saatlerce ağlama krizine girdim.. Bende çok endişelendim ama Rabbim korusun yavrularımızı 🤍
Çok geçmiş olsun ve basın sağolsun kuzum.

Kızlar 11 hafta 4 günlük gittiğim kontrol de perinatolog ile devam ettim direkt kendim istedim. Hoca bebeği göremiyorum ense ve burun için dedi git kanlari ve tekrar bakalım dedi teker baktı yine olcemedi kahvaltı et dolaş gel bakalım dedi teker baktı bebek dönmüyor hareket etmiyor hiç çok inat ya ne kadar ugrastirdi dedi. Bu arada karnıma bastırıyor kasiklarimi cekistiriyor cihaz ile cokuyor vuruyor dönmedi dedi vajinal bakicam dedi vajinalda epey Bi uğraştı hayır buradan fa göstermiyor dedi. Teker karına geçti enseyi 1.3 dedi ense normal dedi onu da çok zor olctugunu söyledi sonra peşine burun kemiği göremiyorum dönmüyor dedi bu pozisyonla da alakalı olabilir dedim lütfen bebeğim ve benim için de dua edin kızlar günler geçmiyor 2 hafta sonra kan tarama sonuclarim çıkacak ve teker muayene edilicem lütfen duanizda unutmayın yaş da ileri değil 30 yaşındayım. Tüp bebekte gebeyim
Korkma bu bir sorun demek degilki😊 şanssızlık olmuş braz sadece. Tertemiz sonuçlar gelecek inşallah boşa stres yapma

Ultrason görüntüsü var mı en son kaç haftalıkken muayene oldun doktorun cınsıyetle ilgili yorumu var mıydı yanı belirtilere çok güvenmemek lazımda
Hangi firmaya yaptırdınız testi
Doktorun bi tahmini olmadı 11 haftada gitmiştik en son panorama testi yapıldı ultrason atayım

Eklentiler

• IMG_7863.jpeg
    IMG_7863.jpeg
    131 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_7553.jpeg
    IMG_7553.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 76
Sana da çok geçmiş olsun başınız sağ olsun 💐 amin inşallah bir günümüz diğerine uymuyor ki stres de oluyor ani olaylarda hep güllük gülistanlık olsa keşke ama hayat öyle değil 🥲
Çok teşekkür ederim canım. Maalesef öyle. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🥰🤍

Kızlar selam. Bugün 11+4 üz. Ama inanılmaz bir göğüs acısı başladı. Zaten hassastı ama bugün dokununca bile aşırı acıyor. Böyle bir durum yaşayan var mı?

Kızlar selam. Bugün 11+4 üz. Ama inanılmaz bir göğüs acısı başladı. Zaten hassastı ama bugün dokununca bile aşırı acıyor. Böyle bir durum yaşayan var mı?
bende 11+4 üm benim de aynı normal bir durum olduğunu söyledi doktor
ayrıca kaşınınca kaşımamak gerekiyormuş kakao yağı sürüyorum nemlensin çatlamasın diye

Kaşınıyorsa kesin çatlar kuzuuum çatlak kremini eksik etme aman diyim. Nemli tut bolbol. Bende 11+4 üm 2. Gebeliğim bariz belli karnım 🥰 kullandığım uygulamada artık göbeğiniz belirginleşmeye başladı hamile kıyafetleri giymeye başlayabilirsiniz diyor bence seninki kesin bebiş 13. Haftadasın bide❣️
Günde bir kere sürüyordum sizlerin de tavsiyesiyle arttırdım günde 2 ya da 3 kere sürüyorum artık inşallah çatlamayız hiç birimiz 🥰🌹😘🧿

X