Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Gecmiş olsun cnm bir darbe almamıssındır ınsallah kaza olmamıs çok sükür bısey olacağını sanmam sen daha fazla stres yapma düşünme kazayı
Aynısını yaşadık ilk gebeliğimde 3aylık falandı sanırım çok büyük bir kaza atlattık o kadar korkmuştukki çok şükür bısey olmadı bebeğime sağlıkla doğdu
Sen de sağlıkla alırsın kucağına ınsallah

Dehşetle iki gündür yazdıklarınızı okuyorum hamile değilsiniz kanda direk belli olur öyle önce negatif sonra pozitif diye bişey yok ayrıca ultrasonda 6 haftalık bebek görünüyor sizin olsaydı 16 haftalık olacaktı cinsiyetini falan öğrenirdin lütfen enerjini başka şeylere harca zamanı gelince zaten olacak şeyler bunlar. Adetiniz de tamamen stresten gecikiyor gündeminizi değiştirin.

Merhaba 4 aydır hiç regl olmadın mı ? Ve değerlerin normal gebe değilsin demektir bu boşuna endişeleniyorsun. Regl olamıyorsan eğer 4 aydır kesinlikle bunun bir doktora görünmelisin. Gebe olsaydın zaten doktor bunu sana hemen söylerdi üstelik attığın ultrason görüntülerinde de hiç kese görüntüsü yok boşuna evham yapıyorsun. Stres yapmana gerek yok ha diyince olmuyor bebek özellikle sürtünme ile çok daha zor.

Sanırım önce negatif sonra pozitif olan hanımefendilerin ki geç döllenmeden kaynaklıymış bi abla sağ olsun anlattı. Geç döllenmede de enfalza 1 ay sürer dedi. Sizin bilginiz için de teşekkür ederim

Yok regl oldum ama gecikmeli ve miktarı azdı sanırım stres. Doktora da söyledim 14 hafta vs olurdu birka keseyi çocuğun vücut yapısı bile olsurud kocaman olurdu vs dedi bende buraya tecrübeli olanlara tekrar sormak istedim teşekkür ederim

Üstelik sizlerde 19 yaşında bir kızı neden bu kadar itip kakıyorsunuz ne yaşadıysa yaşadı ahlak bekçisi misiniz ? Kadın kadının yurdudur kurdu değil. Bir şeyi bilmiyor ve öğrenmek için soruyor belli ki endişeyede kapıldığı için mantıklı da düşünemiyor. Yol göstermeniz gerekirken yok dehşet içinde okuyorum yok bilmem ne dehşete kapılacak kadar ne yaşadınız ya bir şey soruyor kızcağız ne ayıp ya insan gibi cevap vermek.

Canım çok teşekkür ederim evet çok şükür bir şey olmadı korktum sadece o da geçti sonra benimde 12 haftalık hayırla sağlıkla gelsinler kuzular

Kesinlikle hamile değilsiniz doktora gitmeyin bence

Sanırım önce negatif sonra pozitif olan hanımefendilerin ki geç döllenmeden kaynaklıymış bi abla sağ olsun anlattı. Geç döllenmede de enfalza 1 ay sürer dedi. Sizin bilginiz için de teşekkür ederim
Adet olamaman yumurtalıkların çalışmadığı anlamına gelir o kadar doktora gidip sana nedenini söylemediler mi yada bir adet sökücü

Teşekkür ederim gerçekten zor bir süreçten geçiyorum. Ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum. 4 ay geçti yine de aynıyım bu cahillik vs diyebilirsiniz ama işte. Dehşete kapılmaları belki sürekli cahilce soru sorduğum içindir ama bilmediğimden soruyorum.

Adet olamaman yumurtalıkların çalışmadığı anlamına gelir o kadar doktora gidip sana nedenini söylemediler mi yada bir adet sökücü
Yok adet oldum ama iki ay hep gecikti 10 gün falan normalde hiç gecikmezdi en fazla 1 2 gün gecikirdi. Bu ay da tarlusol diye ilaç içtim regliam 14 gün vardı. 3. Günü regl oldum yani bi hafta önce regl oldum. Fakat miktarı azdi

E artık yuh be yavrum ya 5 yaşındaki çocuk bile anlar yani hamile olmadığını öyle dıştan boşalmayla olsaydı bu gruptakile 8. Çocuğunu doğuruyor olurdur. Bence bir psikologa görün . Kanında yok ulrtasonda yok ama senin beyninde bebek var bence. Miktar önemli değil adet olman önemli oldun mu oldun bitti bu kadar strese olduğuna dua et

Gec dollenme icin iliskinin o ay olmasi gerekiyor 4 ay oldu diyorsun

Canim baktimda sen sira ile gruplari geziyirsun sanirim ya dalga geciyirsun yada gercekten iyi degilsin herkes ayni seyi soyluyor sana neden bu israr

Hiç yargılamadım isteyen istediğimi yaşayabilir defalarca doktora gitmiş ultrason yapılmış tıpa güveni yok doktora güveni yok hala burda birinin çıkıp kesin hamilesin demesini bekliyor evet dehşetle okuyorum 19 yaşında genç bi kızın bu denli mantıksız hareket etmesi bu zamanda beni dehşete düşürüyor ben kadınların böyle olmasına tahammül edemiyorum herkes cevap veriyor hala gel döllenme diyor 4 ay geçmiş size mantıklı geliyor mu bu kafayla daha çok hamile kalır

Yaşı, yaşadığı, ahlakı vs kimseyi ilgilendirmez ona yorum yapan kimse de görmedim burada. Kendisi 2 ayrı konu açmış, yakında ban bile yiyebilir. Defalarca kan testi vermiş, ultrasona girmiş, doktorlar hamile değilsin demiş, o iki konusunda da insanlar sürekli hayır hamile olamazsın demiş ama daha gelip bu konuya da yazmış. Burada gerçekten yıllarca tedavi görüp çocuk sahibi olacak olan insanlar var. "Sürtündük, 4 ay geçti bilmem neremdeki sperm içime girmiştir hamile kalmış mıyımdır da acaba bin kişi anlamadı bir de siz bakar mısınız" diye sorması bana hiç normal gelmiyor kusura bakmayın. 19 yaş küçük bir yaş değil. Herkes hamile olamazsın derken daha diretiyor psikolojik olarak başka bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum ben, okb bile olabilir. Herkesin kızdığı da bu. Siz insan gibi verin cevabınızı, size de bir on kere daha sorsun bakalım.

Ya kaş bıyık neyse de kontrole felan giderken kötü hissediyorum kendimi kullanmasam afedersiniz iğrenç bir turuncuya dönecek biliyorum diplerim den zaten beyazlar gelmiş ondan sonrası siyah sonrası da turuncu olursa artık kendimi düşünemiyorum umarım bir zararı yoktur bu konuda bilgi sahibi kimseyi de bulamıyorum buralarda

valla kimse kusura bakmasın yada baksınnnn. lütfenyardım adlı üyenin sacma sapan paylaşımı baya sacma Bi gündem oldu.burda gercek paylaşımlar onun paylaşımı yuzunden es geçiliyor olabilir. Ya hamile değilsin Dr da soylemiş ultrason da yok kanda yok. Hala gelip burada geç döllenme yazıp konuyu uzatıyor. Yeter artık lütfen.hamile değilsin, geç döllenme değil.kimse senin yaşadığını yaşını vs yargılamıyor ama milletin yazdığından Dr un soylediğinden tatmin ol ve hamilelik topiklerini bu konu hakkında daha fazla mesgul etme artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…