Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Süt tıkanması nasıl yaşarız acaba kremle alakalı değil dimi şimdiden krem sürsem faydası olur mu acaba
Ben de ilk bebeğimde hem mastit oldum hem de süt incisi oldum. Gerçekten zordu. Ama tamamen göğüs yapısı ve annenin kendi sütünün akışını miktarını bilmesiyle alakalı. Bu da bilinmesi çok zor bir durum ben size doğumdan bir ay öncesinde bir emzirme danışmanından Online danışmanlık almanızı öneririm. Ben öyle yapmıştım. Çünkü hiç bilmediğiniz bir şey gerçekten emzirme kısmı rayına oturtana kadar bir bilinmez ne kadar süt akıyor bebek doyuyor mu vs anlamıyor insan. Bir saat Online danışmanlıkla konuyu daha iyi anladım ve sonra emzirmenin dünyadaki en güzel şeylerden biri olduğunu anladım
Sarı saçlı arkadaşlar yok mu mor şampuan kullananız yada boyatıyor musunuz saçlarım ombreli şuan mor şampuanla koruyabiliyorum sadece rengini siz neler yapıyorsunuz
Benm de sarı ama hiç mor şampuan kullanmadım. Ben de keratin bakım yaptıracaktım normalde 3-4 ayda bir yaptırıyorum ama kuaförüm hamileyken olmaz dedi çok mutsuzum

2 Ve 3 te gobek cok cabuk cikiyor derlerse inanin ben onu yasiyorum 5 aylik gibiyim 56 kilodayim ama gobegim baya belirgin

Benm biraz göbeğim mevcutta da olduğu için ben henüz anlayabilmiş değilim yalnız kaşıntı varsa kasimamalisin. Bol bol nemlendir karnını. Kaşımak çatlak oluşumunu tetikliyor. İlk hamileliğimde benm de çok kaşınıyordu doktorum sakın kasıma çatlak olur nemlendir bol bol dedi ve gerçekten öyle yaptım hiç çatlağım olmadı.

Benimde alt karnımda hafif kalınlaşma var rahmim ters olduğundan daha geç çıkacak sanırım ama genel olarak karnım genişliyo gibi bu haftada kabızlık başladı ondan önce hiç yaşamazdım böyle biley ya bebiş bağırsağımı itiyo yada hormınlardan

Çok teşekkür ederim bakacağım aynen emzirmek bende çok isterim umarım herşet yolunda gider ve emzirebilirim bebişimi doyasıyaaa

Arkadaşlar lütfenyardım hesabıyla açılan hesaba artık cevap vermeyelim banada geçen hafta mesaj atmıştı farklı bi kullanıcı adıyla ama konu aynı
rahmim ters olduğu için acaba onunda tersmişte ondan bebek gözükmemiş olabilir mi diye sabırla cevapladım
Şimdide aynı mesajı yazmış yardımlütfen hesabıyla
Forumda dolaşırken aynı konunun farklı başlıklarla açıldığına denk geldim aynı şekilde farklı anne gruplarındada aynı mevzu
Bence bu konuyla yazılan mesajlara daha fazla cevap vermeyelim herkes sabırla cevap vermiş ama aynı konu sürekli sürekli açılıp ikna olunmaması rahatsız edici
Çünkü burda yeni anneliğimizle ilgili deneyimlerimizi paylaşımlarımızı yapmak için bulunuyoruz ve bu konu uzadıkça verim alamaz hale geldik
O yüzden kimse hanfendiye kızmasın cevapta vermeyelim konu kapansın gitsin yoksa uzayacak bu muhabbet bi 4 ay daha

Korkma hersey yolundadir ama biz tüp bebek olunca

Beni yazmamışsınız grubaaa
Yaş 29
Sat 11 nisan
Kese 5 hafta
Kalp 6
Kız bebiş
Tahmini doğum 16 ocak
İstanbul

Bende bugün 13. Haftaya girdim 3 kilo aldım göbek belli oluyor saklanmıyor artık bir kaç haftaya daha çok belli olucak demek ki belirtileriniz var mı yani hissetmeye başladınız mı azda olsa

Yağ kullanıyorum ama yine de kaşınıyor o zaman kaşımıyım tutayım kendımı

Ben kiloluyum ama alt karnımın şiştiğini anlıyoruz bazen pıt pıt damar atması gibi birşeyler hissediyorum onlar da bebişlermiş

Kızlar ben 2 gündür tam baş ağrısı yaşıyorum. Parol kullandım. Bunun bi çaresi yok mu? Ölüyorum gözümü zor açıyorum. Ağlaya ağlaya duş aldım. Uyumuşum inlememe kalktım

Kızlar ben 2 gündür tam baş ağrısı yaşıyorum. Parol kullandım. Bunun bi çaresi yok mu? Ölüyorum gözümü zor açıyorum. Ağlaya ağlaya duş aldım. Uyumuşum inlememe kalktım
Dün akşamdan beri öyle böyle bı baş agrisi çekiyorum ki anlatamam.dus aldım saçımı bastıra bastıra taradım geçer mi diye yok geçmiyor.bulantim da tavan.parol fln da kullanamadım.hamile kaldım kalali ilk kez böyle bı baş ağrısı yaşadım.omuzlarimi fln msj yaptı eşim ama yok geçmiyor

Kaldık bu sarı saçlarla

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama her şeyin bir zamanı adabı var kesinlikle seni kınamıyorum çünkü benim de kızlarım var ilerde başına ne gelir Allah bilir rabbim herkesin evladını korusun ama lütfen bi anlık zevk için kendinizi bu hale sokmayın sonuçları kötü olabilir öncelikle size güvenen bir aileniz olduğunu unutmayın kaç yere yazmışsınız psikolojiniz alt üst olmuş ama karşı taraf keyfinde sizde stres yapıp duruyorsunuz bunu kendinize yaşatmayın

Regl Biraz da az geldi ama bisi olmaz dimi
Canım hiçbirşey olmaz.Bir hata yapmışsınız.Dersni almışsın.Kendini tövbeye ver eğer islama inanıyorsan Stresten dolayı reglin gecikmiş.Değerinde asla hamilelik yok.4 aylık bebek kocaman ve gözükmemesi imkansız olurdu.Geç döllenme dediğin olay olsa bile kocaman hareket eden bir bebiş görürdün.Endişeni anlıyorum ama artık bir oh çek ve rahatla.Kilo vermişsin reglini geciktirebilir.Artık ikinizde birbirinize eziyet etmeyin.Asla ve asla hamile değilsin

Benimde şuan 11+5 ilk gebelik olmasına rağmen normalde zayıfım karnım bir gergin ve şiş ki 5 aylık var gibi özellikle akşamları gergin bir davul gibiyim

Benimki de belirginleşti ay o kaşıntı çok kötü nemlendirici sürüyorum ben kuruluk olunca daha çok kaşınıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…