Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
allah yardimcimiz olsuun annelik kolay degil yapabilirsen brnce belden ol derim ben genelden cok korkuyorum ya

emzirme isini ne yaptin o halde emzirebildin mi?

Gecmis olsun canim senin yerinde olsam bir gorunurdum bisey olucagini dusunmuyorum ama icin rahat eder en azindan

Çok teşekkür ederim canım evet bir günümüz diğerine uymuyor ki bende bu süreçte çok stresli günlerim de oldu inşallah rabbim yavrumuzu korusun tüp bebek olunca daha çok şey oluyor

Çok geçmiş olsun stres etme git rahatlarsın ben olsam giderdim

Geçmiş olsun bende perşembe günü biraz süratliydim önüme çıkan arabayla ellerim uyuştu resmen çok zor durdum oğlum da arabadaydı çocuklar olunca insan daha telaşlanıyor Allah korusun bende çok zor kendime geldim tabi bebeklere iyi gelmiyor bu tarz yüksek stres adrenalin ama Allah'a emanetler

Benim de minik minik karnıma vurdu dön hadi dedi sonra annesi o yerini sevmiş dönmeyecek dedi hemen olumsuzu düşünmeyelim inşallah diğer randevumuzda göreceğiz
Beni de dönmesi için çok zorladı ama göremiyorum diyince çok üzüldüm inşallah diğer hafta görürüz

Aynen öyle rabbim bizimle olsun inşallah daima

Çok geçmiş olsun korkulacak bir şey yoktur epey görmediğin için endiselerinde haklısın ama randevu gününü de beklemek çok zor ve stresli geçiyorsa başka bir doktora da gorunebilirsin stresle gün gecirmektense

Çok teşekkür ederim ya aslında hepimizde olduğu gibi kafalarımız o kadar karışıyor ki kimisi ultrasona sık girmekte zararlı diyor sık sık gidip girsem bu sefer de aklıma bu ihtimal geliyor yani hiçbir türlü rahat edemiyorum neyse ki az kaldı perşembe günü randevum var

Geçmiş olsun kuzum.
allah yardimcimiz olsuun annelik kolay degil yapabilirsen brnce belden ol derim ben genelden cok korkuyorum ya

emzirme isini ne yaptin o halde emzirebildin mi?
Emzirme işini ilk olarak sagiyordum sonra Dr bebeğe sık sık emzir ki kanallar açılsın demişti.iyi olanı bı kere emzirdiysem diğer memeyi 5kere emzirdim .ama baktım böyle süt kesik gibiyse sonuçta kanalda kalan süt .makinayla sagdim.ama sağmak emzirmek kadar fayda etmiyor.
Sarı saçlı arkadaşlar yok mu mor şampuan kullananız yada boyatıyor musunuz saçlarım ombreli şuan mor şampuanla koruyabiliyorum sadece rengini siz neler yapıyorsunuz
Ben varım okullar tatil olnca saldım ben iyice ya.kaş bıyık fln da almıyorum.mide bulantisindan bsy yapasim gelmiyor .saçımı da normal şampuanla yıkayıp geçiyorum.

Bence bundan büyük bir ders alın siz bu yaşta kendinize yaşattıgınıza bakın . Ve kabullenin hamile olmadığınızı . İnsan bu stresle kanser olur . Kendinize işkence etmeyin .
Ben gerçekten kanser olacağım dört aydır. 80 kilodan 67 kiloya düştüm yemek yemek bile istemiyorum karnım çıkacak diye. Her gördüğüm gebeliği bilen insanlara sormak istiyorum. < 0.5 çıktı diye biri korktum normalde 0.1 çıkıyordu veya 0.1 den de küçük çıkıyordu. < 0.5 i bile kafama taktım araştırdım. Meğer bazı hastaneler belli küçük değerlere kadar olcuyormus değerim 0.5 değilmiş 0.5 den de küçükmüş sorduğum şey belki çok çok saçma haklısınız da ama bilgisizlikten böyleyim. Dört ay sonra gebe olduğunu öğrenen insanlar oluyor. Testleri mi yanlsi çıkıyor doktora mı gitmiyorlar acaba
Bence bundan büyük bir ders alın siz bu yaşta kendinize yaşattıgınıza bakın . Ve kabullenin hamile olmadığınızı . İnsan bu stresle kanser olur . Kendinize işkence etmeyin .

Yaşımdan dolayı cok korktum yaşıma uygun olmayan bir işin içindeydim çünkü. Erkek arkadaşım hala destek veriyor hastaneye falan götürüyor ama oda bıktı galiba dediğiniz gibi. 4 5 ay sonra hamile olduğunu öğrenen insanları okudum burada onlar tedirgin etti beni. Doktora hiç gitmedikleri için mi hamile olduklarını anlamıyorlar test mi yanılıyor acaba

Regl oldun mu canim 4 aydir
4 aylik bebek oyle gorunmeyecek kadar gozden kacacak kadar kucuk degildir .
Hadi senin aklinla gidelim sperm surtunme yolu ile gecti rahme en fazla 2 gun canli kaliyor diye biliyorum 3 ay kalmaz ve lutfen artik sorgulama ve bir daha boyle seylerle kalkisma abla tavsiyesi

Evet oldum ama baya gecikti.bir daha zaten hiç yapmadık korktuk çok. Ben zaten 4 ay geçti suan hamile kalır mıyım diye korkmuyorum. Bisi oolmustur da doktorlar mı giremedi kan tahlili bazen negatif sonra pozitif oluyormuş ondan korkuyorum.

Regl Biraz da az geldi ama bisi olmaz dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…