Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Evet işte bende bağlatmaktan korkuyorum Allah korusun diğer çocuklarımın başına bir şey gelirse diye benim de sürpriz oldu kısmeti varsa her türlü oluyor kız kardeşimin komşusu tüpleri bağlı şekilde 14 yıl sonra hamile kaldı ama sezeryan 6 ya kadar bile olabiliyor tabi riski daha fazla bünye olarak inanki görsen minyonum öyle iri yarı da değilim kilom 50 yi geçmez şöyle ama sezeryan sonrası çabuk toparlıyorum ama bu defa korkuyorum açıkçası

Canim emzirirken gozunu korkutmak istemem ama birde ilk ise biraz acisini cekiyorsun ben lansinoh gogus ucu kremini kulanmistim o cok iyi gelmisti ikici bebegimde daha rahattim emzirme doneminde ozellikle gebeligin son aylarindan baslayarak kullanmaya baslayin kremi (6_7aydan )ben ilk gebeligimde emzirme doneminde baslamistim onunda etkisi olabilir sut tikanmasi felan yasamayin sakin gogus pompasi kesinlikle olsun hasas isen dahada zorlanabilirsin aklima gelenler suan bunlar birde surekli ilik su ile temizleyin

Ben doğuma yakın doktor tavsıyesı ile her gün fito krem sürmeye baslamıstım doğum sonrası da devam ettım çok sükür hiç yara olmadı yıne fito düşünüyorum dr.farklı bısey önerir mi bilmiyorumda

Amin canim suan tek duamiz o yonde vardir bundada bir hayir diyoruz benide doktorum sakinlestirmeye calismisti ben bozuktur idrar testi diye drma gittim kan icin hala bozuktur belki kafasindayim testin dr 117.bin kusur dedikten sonrasini hatirlamiyirim saglikli sihatli alalim kucaklarimiza insallah

Evet bencede kisiye göre her gebelikte bile değişiyor gibi bence yanı oyuzden sordum zaten aynı şeylerı mı yaşadı acaba diye
Benim belim ağrımıştı kızımda mesela simdi belim ağrıdı oğlum oldu denilince yok cnm bel ağrısı kız için dıyesım geliyor ama bu belirtiler hep farklı dediğin gibi

Sağol canım seninde şöyle söylüyim kızlarda sabah erkekler de akşam kusardım kızlar sağımda erkekler solumdaydı kızlarda ilk haftalarda tatlı abur cubur yerdim erkeklerde acı bazen ekşi özelikle çiğköfte ve turşu birde erkeklerde bende tansiyon sürekli düşük kızlarda daha iyiydim hafiftim yani aklıma gelen bu kadar

Allah korusun rabbim evlat acisi gostermesin canim .allah cocuklarina hayirli uzun omurler versin.riski cok fazla bende tanik oldum bir ablaya burda soyleyip morelini bozmak istemem saglikli sihatli bebislerimizi kucagimiza aliriz insallah zayiflar daha cabuk toparlaniyor zaten bende oyleyim ama tbi sezeryan sonrasi gobegine bir agirlik koyuyorlar ya gelip muayne ediyorlar bir kere bastirmalari gerekiyormus rahmin oturmasi icin ondan korkuyorum ben . oksurmek hapsirmak gulmek ilk sezaryanimda acisini yasadigim icin ikincide ne guldum nede oksurdum tuttum kendimi ayaga kalkana kadar burdan deneyimsiz anneler okur bilir

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun inşallah ama bu defa çok korkuyorum evet iyi şeyler de duyuyorum kötü şeyler de ama aklıma kötü getirmek istemiyorum Hayalim ne kızım ne oğlum tek kalmasın istedim bu gebeliğim de sürpriz oldu. Sezeryan sonrası yaşananlar narkoz dozuna bağlı ama bu defa sırttan iğne yaptırmak istemiyorum bakalım o gün gelsin Allah'ın izniyle

Bak bunu atlamışım Urfa sıcağında battaniye sarılır yatardım kızlarda ayaklarım yanardı sanki erkekler de çok üşürdüm sırt ağrısıda çok oldu kız kardeşimin üç oğlu var onunda üçünde sırt ağrısı çok olmuş:⁠-⁠)

Aynısı bende de var canın uçları inanılmaz hassas dokunamıyorum bile. Bu haftalarda normal demekki

Aa ben oglumda da akşamları bulantım olurdu şuan da akşam bulantısı yaşıyorum bakalım bu da mı erkek

Göğüs ucu yaralarından çok çekmiş biri olarak önerebileceğim en iyi şey gümüş kapaklar denemediğim yöntem almadığım krem kalmamıştı sadece gümüş kapal iyi geldi ve iyileştirdi , bu dönemde ister onu kullanım isterseniz de nemlendirin, lansinohun göğüs ucu kremleri de var ya da evde zeytinyağı, tahin yağı da kullanabilirsiniz

Bende belden vurdurmak istemiyorum.mumkunse genel isticem.bnm de ilk sezaryen ve ben doğumda çok kötü oldum.mide bulantısından.bide Dr un dokundugunu fln hissettim hep.karnim ağrıdı.o yüzden genel isticem.

Şimdiden kullanayım mı sizce krem ve kapak

Süt tıkanması nasıl yaşarız acaba kremle alakalı değil dimi şimdiden krem sürsem faydası olur mu acaba

Merhaba beni de ekler misiniz? Tahmini doğum 1 Şubat ama 40 haftayı doldurmam olası değil.

Kaçıncı çocuk: İlk
Sat: 27 Nisan
Tahmini doğum tarihi : 1 şubat 2025
Kese görünümü: 5 de gördük
Kalp atışı : 6+3
Varsa Cinsiyet tahmini: Kız

Kızlar benim durup durup ağlayasın geliyor hiçbir şeye tahammül edemiyorum içimde böyle bir sıkıntı var hormonlardan mı sizce yoksa bende mi sorun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…