Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Arkadaşlar, anlayan varsa ikili testi yorumlayabilir mi? Kendi doktoruma bir türlü randevu alamıyorum. Başka doktorda morali mi bozdu. Anlayan olursa lütfen yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG_20240705_140854.jpg
    IMG_20240705_140854.jpg
    127,8 KB · Görüntüleme: 69
Anladım canım cok tesekkur edıyorum suan yenıden gebesiniz sanırım saglıkla kucahınıza alın ınsallah🤲🏻❤️ umarım bende duzenlendıgını gorebılırım😢🌸
Düşükten dört ay sonra tekrardan hamile kaldım. Çok şükür şimdilik herşey yolunda gidiyor. Sizde canınızı hiç sıkmayın haftası çok küçük daha.insallah Bir sonraki kontrolünzde her şey düzelmiş olur 🙏🙏

Arkadaşlar, anlayan varsa ikili testi yorumlayabilir mi? Kendi doktoruma bir türlü randevu alamıyorum. Başka doktorda morali mi bozdu. Anlayan olursa lütfen yorumlar mısınız?
Bence hiç moralini bozma canım. Ben bir sağlıkçı olarak bu ikili üçlü vs. Testlerin kaldırılmasından yanayım.cunki doğruluk payı çok düşük. Ve anne adayının moralini bozmaktan bir işe yaramıyor.

Bence hiç moralini bozma canım. Ben bir sağlıkçı olarak bu ikili üçlü vs. Testlerin kaldırılmasından yanayım.cunki doğruluk payı çok düşük. Ve anne adayının moralini bozmaktan bir işe yaramıyor.
Sıvı aldırmam gerekiyormuş. Yaş riski çok yüksek dedi. İlk gebeliğimde 10 haftalıkken kalbi durdu. Bunda da böyle deyince alt üst oldum. 😭

Kızlar selam panorama testi sonucum çıkmış sağlıklı çok şükür akşam kendi aramızda ufak bir süpriz olacak bende bilmiyorum kuzenim organize etmiş çoook heyecanlıyım iş yerindeyim oturamıyorum :))))
Gözün aydın canım 🤗 erkek mi acaba ben öyle diyorum 👍
Yas kaç ki sadece yaş riski çıkmış .

Sıvı aldırmam gerekiyormuş. Yaş riski çok yüksek dedi. İlk gebeliğimde 10 haftalıkken kalbi durdu. Bunda da böyle deyince alt üst oldum. 😭
İnşallah sağlıklıdır kaç yaşındasın belki belli bir yaştan sonra risk yüksek oluyodur direk olarak.İkili testin doğruluk oranı düşük diyorlar.Fetal dna önerdiler mi yoksa direk amniyosentez mi dediler.

Yaş riski cikmasi normal aslında.bende ikili için kan verdim sonucu çıkmadı henüz.bende 39um.oglumda 35tim 300lerde çıkmıştı.bunda da büyük ihtimal yaş riski çıkar bnm de. 11haftada gitmistimm ben.ense ölçümü 1.10cikti burun kemiği oluşmuş dedi kan da iyi çıkarsa sorun olmaz dedi.bi topikte görmüştüm yaş riski 1:50cikmis ve sağlıklı oldu diye yazmış bayanın biri.

Kızlar ben bugün 12.haftaya girdim inanılmaz bir uyku hali ve yorgunluk çökmeye başladı 3 gündür bu haftalarda böyle yorgunluğu uykusu artan var mı 9.haftadan beri kontrole de gitmedim 5 Temmuz da gideceğim yolundadır umarım her şey sizde durumlar nasıl merak ettim
Bende aylık kontrole geçtim 7 de gitmiştim en son şimdi 11 haftalığım kontrolüm haftaya inşallah. Bende sabırsızlıkla bekliyorum sonuçta bu haftalarda hissedebildiğimiz bir belirti olmadığı için insan ister istemez stres oluyor. Uyku konusu ise canım ben neredeyse öğlen kalkıyorum kahvaltımı yapıp geri yatıyorum akşama kadar hatta biraz da vicdanen üzülüyorum şu içemediğim için bişiler yiyemediğim için ama uykum geliyor dayanamıyorum gerçekten 😀

Yaş riski cikmasi normal aslında.bende ikili için kan verdim sonucu çıkmadı henüz.bende 39um.oglumda 35tim 300lerde çıkmıştı.bunda da büyük ihtimal yaş riski çıkar bnm de. 11haftada gitmistimm ben.ense ölçümü 1.10cikti burun kemiği oluşmuş dedi kan da iyi çıkarsa sorun olmaz dedi.bi topikte görmüştüm yaş riski 1:50cikmis ve sağlıklı oldu diye yazmış bayanın biri.
İnşallah canım. Ben de ense ölçümü normal dedi. Burun kemiği de görüldü 11.haftada.ama işte yaş riski. Allahın izniyle bi şey olmaz inşallah. Sen de sıkıntı etme kendine şimdiden. Allahın izniyle sağlıklı olacaklardır

Bende aylık kontrole geçtim 7 de gitmiştim en son şimdi 11 haftalığım kontrolüm haftaya inşallah. Bende sabırsızlıkla bekliyorum sonuçta bu haftalarda hissedebildiğimiz bir belirti olmadığı için insan ister istemez stres oluyor. Uyku konusu ise canım ben neredeyse öğlen kalkıyorum kahvaltımı yapıp geri yatıyorum akşama kadar hatta biraz da vicdanen üzülüyorum şu içemediğim için bişiler yiyemediğim için ama uykum geliyor dayanamıyorum gerçekten 😀
Ayy gerçekten stres oluyor bekleyince ben de 20 gün olacak kontrole gittiğimde haftaya var kontrolüm sizin gibi 11’im hiç zaman geçmiyor 🙄belirti de yok

Ya ne sıvısı sadece yaş riski çıkmış her 35 yas ustu sıvı aldirirsa.
Sıvı aldırmam gerekiyormuş. Yaş riski çok yüksek dedi. İlk gebeliğimde 10 haftalıkken kalbi durdu. Bunda da böyle deyince alt üst oldum

hanımlar merhaba,
12+3 deyim doktorumu mesafe uzaklıgından dolayı değiştirmek zorundayım aranızda bahçeşehir istinye üniversitesi liv hospıtaldeki kadın dogum uzmanları hakkında bilgisi olan ve önerebilecegi doktor olan va

hanımlar merhaba,
12+3 deyim doktorumu mesafe uzaklıgından dolayı değiştirmek zorundayım aranızda bahçeşehir istinye üniversitesi liv hospıtaldeki kadın dogum uzmanları hakkında bilgisi olan ve önerebilecegi doktor olan var mı ?
Merhaba ben bu hastaneye gidiyorum doktorum Deniz Sarıkaya çok da memnunum çok pozitif her şeyi açıklayan bi doktor tavsiye edebilirim

Evet bel ağrısı genelde oluyor bende de var. Pilates konusunda benim doktorum normalde spor yapan birisi ve hareketli birisi değilsen hamilelikte spor yapacam , pilates yapacam deme demişti. Sizin de aklınızda olsun bi araştırın isterseniz ☺️
Ben düzenli spor yapan biriydim her gün neredeyse hamilelikle birlikte 2 ay yapamadım 3. Aya girişimle beraber doktor izin verdi ama felaket hamlamışım youtubedan hamileler için hazırlanmış pilates videolarını yaparken heryerimin tutulacağını hiç düşünmezdim ahhaah😂

X