Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    27
Yakinimdan duymadim ama dijtirun ibstagramda dogumda miyom aliyor bazen kocaman oluyor demek ki engel degil bebege korkma canim

Ay hadi guzel haberlerle gel 😍

Menopozdaymissin gibi dusun regl olmuyoruz ya ondan bazen üşüme bazen ter basmasi oluyor bende de
İçim çok tuhaf inşallah Hayırlı haberler alırız 🥰🥰

Kızlar tüp bebek ile 7+5 günlük gebeyim. Az önce bir hapsirdim öyle siddetliydikikasiklarima sizlama İle beraber ağrı girdi yaklaşık 2 3 dakika sürdü bu ağrı hapşırma ile bir şey olmaz deniliyor ama bu kadar ağrı normal mi :KK43: kendimi tutayim dedim üst üste hapsirinca öyle bir ağrı girdi ki :KK43:
Korkma canım birşey olmaz. Aynısı bende de oluyor ara ara. Hapşırınca ciddi bi acı giriyor kasıklarıma sonra geçiyor ama bununla bebek zarar görmez bence üzülme 🥰

Ay kızlar bugün yine fenalardayım. Mide bulantısıyla uyandım avuç içi kadar tost yiyebildim zaten her sabah tek yiyebildiğim o. Yumurta peynir zeytin domates salatalık yiyemediğim için kendimi çok suçluyorum vicdan yapıyorum ama napiyim olmuyo tiksindim hepsinden 🥺 varmı önerisi olan?

Selamlar, doktora gittik bugün yine kese büyümüş ama bebek yok. Tam tanı almak için radyolojiye yönlendirdi doktor ve orada da görülmedi bebek. Kese boyutuna göre 6+1. Salı günü kürtaj yapılacak maalesef. Çok üzgünüm açıkçası… beni gruptan çıkarabilirsiniz.

Allahım hepinize sağlıkla, analı babalı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🩷 bu süreçte yanımda olan merak eden herkese çok teşekkür ederim. Güzel günlerde büyütün bebeklerinizi
Cok uzuldum yine de allahtan umut kesilmez.
Tup bebek miydi? Degilse belki gec dollenme olmustur.
Benim 6+2 ve kalp atisi yok, bebek yok henuz. Beta az artiyor diye Pazartesi acile gittim. Doktor sagliksiz gebelik dedi yolk kesesi duzlesmis, sonmus dusuk yapacaksin dedi. Bugun kendi doktoruma gittim. Yolk kesesi top gibi yusyuvarlak duruyor. Ne duzlesmis ne sönmus. Kalp atisi icin bekleyecegiz. Tam olarak nasil bir surec gecirdin, farkli gorusler aldin mi bilmiyorum. Ben kendi haberimi aldigimdan beri girip okumadim gruptaki mesajlari. Ama tek doktorla devam ediyorsan farkli gorusler almani da oneririm. Umarim sen de guzel haberler alirsin bunu yurekten diliyorum 💐

Cok uzuldum yine de allahtan umut kesilmez.
Tup bebek miydi? Degilse belki gec dollenme olmustur.
Benim 6+2 ve kalp atisi yok, bebek yok henuz. Beta az artiyor diye Pazartesi acile gittim. Doktor sagliksiz gebelik dedi yolk kesesi duzlesmis, sonmus dusuk yapacaksin dedi. Bugun kendi doktoruma gittim. Yolk kesesi top gibi yusyuvarlak duruyor. Ne duzlesmis ne sönmus. Kalp atisi icin bekleyecegiz. Tam olarak nasil bir surec gecirdin, farkli gorusler aldin mi bilmiyorum. Ben kendi haberimi aldigimdan beri girip okumadim gruptaki mesajlari. Ama tek doktorla devam ediyorsan farkli gorusler almani da oneririm. Umarim sen de guzel haberler alirsin bunu yurekten diliyorum 💐
Çok sevindim senin adına. İnşallah bundan sonra da sağlıkla ilerler sürecin💜

Selam kizlar, bugun doktor randevum vardi. Pazartesi acile gitmistim beta duzensiz diye. Doktor yolk kesesi sonmus sagliksiz gebelik dusuk yapacaksin dedi.
Bugun kendi doktoruma gittim yolk kesesi gayet saglikli. Beta icin de ikiye katlanmayan ama saglikli gebelik geciren cok hastam oldu dedi. Senin degerin 1518den 2317 ye artmis 2 gunde, eger ki 1700 e falan artsaydi ozaman dusuk olacak derdim ama deger iyi katlanmis dedi. 1 hafta 10 gun icerisinde belli olur, kalp atisini duymamiz gerek dedi. Pazartesi
Umutlarim tamamen sonmustu, bugun en azindan umudum var. Cok sukur diyorum.

Korkma canım birşey olmaz. Aynısı bende de oluyor ara ara. Hapşırınca ciddi bi acı giriyor kasıklarıma sonra geçiyor ama bununla bebek zarar görmez bence üzülme 🥰
Bir bende bu kadar oluyor zannettim. Ama iyi girdi ağrı günlerdir tutuyorum tutamadigim bir anda :KK43: iyinzorlandim herhalde :)

Bir bende bu kadar oluyor zannettim. Ama iyi girdi ağrı günlerdir tutuyorum tutamadigim bir anda :KK43: iyinzorlandim herhalde :)
Bende ve bi kaç arkadaştada aynısı var demekki normal :) birde şey oluyor bende ayağa kalkınca ilk adımda kasığıma bir ağrı giriyor bıçak saplanması gibi aynı o hapşırınca olan acıdan. Sizdede var mı 🙈

Ay kızlar bugün yine fenalardayım. Mide bulantısıyla uyandım avuç içi kadar tost yiyebildim zaten her sabah tek yiyebildiğim o. Yumurta peynir zeytin domates salatalık yiyemediğim için kendimi çok suçluyorum vicdan yapıyorum ama napiyim olmuyo tiksindim hepsinden 🥺 varmı önerisi olan?
Kacinci haftadasin canım benim geçen haftakarda oldu biraz da 8.hafraydayim migde bulantım yok iştahım açık 4 kilo almışım😱

kızlar kabız olanınız var mı? başladı mı? ya da ne zaman başlar
Ben ben 🥴
Kızlar aktif ve pıhtılı kanamayla acile geldim nolur dua edin yatışımı yaptılar. Düşük olabilir diyorlar. Tahlillerimi yapıyorlar. Nolur dua edin mucize olsun çok korkuyorum
Cnm benim de geçen cuma ve Pazar aynı öyle oldu.kocaman bı parca dustu klozete .poşet giyip ona bile baktım yani korkumdan.ama kan pıhtısı elimin yarisi kadardı.sukur bebeğim duruo ve kanama alanı var.fitil akşam sabah kullanıyorum.bsy olmaz korkma.
Güzel haberlerle geldim kızlar, ikisini de duyduk gördük çok şükür 😍 kalbim ağzımda gittim ultrasona ama iyiler kanama alanı oluşmuş bunu da corasprin ve iğne yapmış olabilir dedi. Kestiler. Bugün de yatış verdiler. Çok şükür ya Rabbim 🤍
Gözün aydın canım ❤️
Çok sevindim. Kanama alanından korkma ben de bugün doktora gittim. Kanama alanım 5+1'den beri var. 9+4'üm şükür bebek sağlıklı. Kanama alanı da görece küçülmüş. Bebeğin büyüdükçe inşallah küçülecek seninki de. Bol dinlen, bol su iç, inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi 💜
Kuzum fitil mi kullanion sadece
KIZLAR GÜNAYDIN HERKESİN MUTLU HABERLER aldıgı BIR GÜN OLSUN İNŞALLAH 😍😍 bugün KALP ATİSİ DUYMAYA GİDECEĞİM BANA DUA EDER MİSİNİZ
Güzel haberler al canım 🤗
Tünaydın canlar 🤗 bu sabah ben çok kötü şekilde uyandım yoğun kanama ve pıhtı düşürdüm baya da büyüktü. Çok şükür kontrolde bebek duruyor kalp atışı var ama neden olduğu belli değil kanama alanın yok dedi. Benim gibi olan var mı aranızda 😔
Canım ultrason makinalri değişim gosterio.ben ilde şehir Hastanesi'ne gittim vajinal baktı kanama alanın var dedi.ertesi gün ilçede gittim kan sonuçlarını sormak için.ordaki Dr üstten baktı kanama alanı görmüyorum ben dedi.belki makina kalitesindendir falan dedi.sen yine başka bı hastaneye git.
Kızlar doktor bol bol su içmelisin dedi normalde içiyordum ama iki gündür bulantım başladı, içemiyorum siz bol su içebiliyor musunuz?
Sadece akşamları ilaç alırken bı yada iki bardak.bulantim fazla.
Canim tuzlu peynir yemeyi dene.mesela ben Ezine peynir ekmekle yiyebiliyorum.zeytin de kendimiz kurmustuk yeşil zeytin ondan yiyebiliyorum çay değilde suyla yemeye çalışıyorum .çayı hem canım istemio hemde suyu tek başına içemiyorum en azından peynir ekmekle içeyim diorum.bulantin geçsin doymicak gibi nasıl yersin .ben oğlumda öyleydim ilk zamanlar kilo bile vermiştim.ama sonra toparladım.vicdan yapma yani.

Kacinci haftadasin canım benim geçen haftakarda oldu biraz da 8.hafraydayim migde bulantım yok iştahım açık 4 kilo almışım😱
Oh maşallah arkadaşım ye iç keyfine bak kiloyu dert etme hepsi gidiyor ❣️ ben sata göre 6+5 im bugün tiksinme koku hassasiyeti mide bulantısı hepsi var prilam kullanıyorum onunla biraz normale dönmeye başladım ama bugün çok bulandı midem 🥺

Bende ve bi kaç arkadaştada aynısı var demekki normal :) birde şey oluyor bende ayağa kalkınca ilk adımda kasığıma bir ağrı giriyor bıçak saplanması gibi aynı o hapşırınca olan acıdan. Sizdede var mı 🙈

Apapapayniii yatarken Dr bazen iğne batmasi ama ayağa kalkınca batma daha belirgin :) benim tüp bebeknoldugu için endişelerim artıyor anı hareket de etmiyorum ama

Ben ben 🥴

Cnm benim de geçen cuma ve Pazar aynı öyle oldu.kocaman bı parca dustu klozete .poşet giyip ona bile baktım yani korkumdan.ama kan pıhtısı elimin yarisi kadardı.sukur bebeğim duruo ve kanama alanı var.fitil akşam sabah kullanıyorum.bsy olmaz korkma.

Gözün aydın canım ❤️

Kuzum fitil mi kullanion sadece

Güzel haberler al canım 🤗

Canım ultrason makinalri değişim gosterio.ben ilde şehir Hastanesi'ne gittim vajinal baktı kanama alanın var dedi.ertesi gün ilçede gittim kan sonuçlarını sormak için.ordaki Dr üstten baktı kanama alanı görmüyorum ben dedi.belki makina kalitesindendir falan dedi.sen yine başka bı hastaneye git.

Sadece akşamları ilaç alırken bı yada iki bardak.bulantim fazla.

Canim tuzlu peynir yemeyi dene.mesela ben Ezine peynir ekmekle yiyebiliyorum.zeytin de kendimiz kurmustuk yeşil zeytin ondan yiyebiliyorum çay değilde suyla yemeye çalışıyorum .çayı hem canım istemio hemde suyu tek başına içemiyorum en azından peynir ekmekle içeyim diorum.bulantin geçsin doymicak gibi nasıl yersin .ben oğlumda öyleydim ilk zamanlar kilo bile vermiştim.ama sonra toparladım.vicdan yapma yani.
Kızımda 64 le hamile kalıp 54 e düşmüştüm bunda henüz vermedimde almadımda buna şükür diyorum ama bebek vitamin alamıyosa diye üzülüyorum annelik işte.. 🙈

X