Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hamile olduğum günden beri çok üşüyorum yaz sıcağında kapı pencere kapalı tutuyorum evdekiler yanıyor ben donuyorum. Var mı böyle yaşayan? Bir de saçım çok dökülüyor
Benim gelip gidiyo yanmalar üşümeler
Gerçi burası kış üşümek normal pardon unutuyorum 😅

Hamile olduğum günden beri çok üşüyorum yaz sıcağında kapı pencere kapalı tutuyorum evdekiler yanıyor ben donuyorum. Var mı böyle yaşayan? Bir de saçım çok dökülüyor
Bi üşüyorum bi yanıyorum aksam battanıyenın altındayım gunduz de pişiyorum . Ama aksamları uykudan gözümü açamıyorum dün aksam yemek yedim uyku bastırdı bi saat uyudum esim çocukla parka falan gitmiş geldiler oglanla resim yapayım dedim uyandım zorla ay resım yaptıgım yerde bayılacagım gözlerimi açamadım resmen sonrası cocuk uyuyunca bende uyudum zaten ama kolumu bıle kaldıramıyordum böyle olan var mı ya.bide yediğim hersey tuhaf gelıyor hiç zevkle yemiyorum🙈

Bi üşüyorum bi yanıyorum aksam battanıyenın altındayım gunduz de pişiyorum . Ama aksamları uykudan gözümü açamıyorum dün aksam yemek yedim uyku bastırdı bi saat uyudum esim çocukla parka falan gitmiş geldiler oglanla resim yapayım dedim uyandım zorla ay resım yaptıgım yerde bayılacagım gözlerimi açamadım resmen sonrası cocuk uyuyunca bende uyudum zaten ama kolumu bıle kaldıramıyordum böyle olan var mı ya.bide yediğim hersey tuhaf gelıyor hiç zevkle yemiyorum🙈
Günaydın canım işim yoğun, sabah 8 akşam 6 çalışıyorum. Mesaim biter bitmez eve gidiyorum ve gözlerim kapanıyor. Dün iş yerimde bilgisayara bakarken uyuyacaktım. Gözlerim gidiyor sürekli uyumak istiyorum. Gece üstümü örtüyorum gündüz çıplak gezmek istiyorum :KK70: midem dün bulanmaya başladı. Şirketin revirine gittim doktor serum yazdı. Durup dururken ağlama kriz geldi. Göğüs uçlarımda dehşet bir hassasiyet büyüme vardı, son 2 gündür hafifledi ama memelerim hala şiş

Ayrıca bundan 2 gün önceye kadar kıtlıktan çıkmışçasına yedim son 2 gündür her şey bana pis geliyor. Çok şiddetli kabızım var. Sizde durum nedir semocann semocann ve diğer arkadaşlar ?

Bende de oluyor bazen, donmak gibi degil ama atesim 36.5 I gecmemesine ragmen icten usume geliyor.

Sanirim grupta cogunluk uyku ihtiyaci hissediyor. En az 7 saat uyuyan eski ben gebelikle birlikte iyi uyuyamiyorum. Neredeyse cogu uyudugumda da ruyamda bir seylere korkup uyaniyorum. Ya da bebekle ilgili bir suru ruyalar goruyorum🙈

Sanirim grupta cogunluk uyku ihtiyaci hissediyor. En az 7 saat uyuyan eski ben gebelikle birlikte iyi uyuyamiyorum. Neredeyse cogu uyudugumda da ruyamda bir seylere korkup uyaniyorum. Ya da bebekle ilgili bir suru ruyalar goruyorum🙈
ben de allah korusun yangın deprem görüyorum kabus görüyorum aşırı duygusallaştık bence ondan bilinçaltımız da değişti

Kızlar uyarmışlar yasak diye ama ısrarla devam etmişler 🤣 cezaları ne zaman biter acaba ya zaten az kişiydik daha da azaldık
Cezaları 3 gün oluyor galiba zaten daha gelmezler. Ama o grupta sıkıntı çıkar ayrilirlar

Benim bugün adet olacakmış gibi ağrım var canımı sıkıyor 15.20 de randevum var. İnşallah olumsuz bir durum yoktur.

Benim bugün adet olacakmış gibi ağrım var canımı sıkıyor 15.20 de randevum var. İnşallah olumsuz bir durum yoktur.
Bizim senle doğumlar aynı gün görünüyor :) bence yoktur sorun rahim genişliyor normal. Güzel düşün ben de yolculuğa çıktım şimdi arka koltuğa uzanıyorum hafif benim de ağrılarım var

Bizim senle doğumlar aynı gün görünüyor :) bence yoktur sorun rahim genişliyor normal. Güzel düşün ben de yolculuğa çıktım şimdi arka koltuğa uzanıyorum hafif benim de ağrılarım var
Ayy yolculuğun iyi geçsin uzun yol mu umarım dediğin gibidir bir de adet dönemim mi acaba her adet döneminde olurmuş

Benim sat yok aslında değişebilir de bugün olan randevuda tam netleşir sanıyorum. Belki daha küçük olabiliriz ama fazla da küçük olmayız sanırım 2 3 gün belki

X