Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 24 43,6%
  • erkek

OY: 30 54,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    55
24 beden mi la o? En son 23 yaşımda o bedendeydim puh ajkskdsk fıstık gibisin ❤️❤️
Ahhah evet ya keten pantolon alıyım dedim hıc bulamadım stradıvarısta cok guzeldı s beden aldım iki tane yazın gıyerım siyah ve krem aldım yaz boyu yeter bana göbek çıkana kadar😄

Eklentiler

• IMG_1617.jpeg
    IMG_1617.jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 90
Bende halsizlik uyku hali de var genelde yatıyorum ama dışarı çıkmak iyi geliyor, biraz yürüyüşlere başladım bu hafta eşimle. Kimse parti yapmıyor mu yaaa bir ben mi görgüsüz gibi cinsiyet partisi yapıyorum 🤭
Yürüyüş çok önemliymiş. Biz de yapmaya başladık. Vücudu hareket ettirmek lazımmış.
Parti yapmayacağız biz ama yapanlarınki çok güzel oluyor canım, yapın tabi 😍

Ay sana şimdi bunu yazarken çıkardım yaa 😥 üff, çok üzülüyorum böyle olunca...

Yürüyüş çok önemliymiş. Biz de yapmaya başladık. Vücudu hareket ettirmek lazımmış.
Parti yapmayacağız biz ama yapanlarınki çok güzel oluyor canım, yapın tabi 😍

Ay sana şimdi bunu yazarken çıkardım yaa 😥 üff, çok üzülüyorum böyle olunca...
Tüp bebek sürecine girince kuzenim çok özendi, böyle organizasyonları çok sever çok da iyi yapar başta saçma geliyordu ama şimdi ben de her anını yaşamak kutlamak istediğimi fark ettim. Çok güzel heyecanlar gerçekten ❤️🥹

Hiç canını sıkma bebeğim, kussan da alıyormuşsun vitaminlerini vs. Sen kendine iyi bak yeter. Ben de çok su içemediğim için üzülüyorum sadece, en önemlisi su ama yok yani gitmiyor. Dilim damağım kupkuru ama fazla içemiyorum 🫠

Beyaz elbise gögüs altından arkadan bagcıkla sıkmalı oldugu icin göbüş varmış gibi gösteriyordu. Bunuda simdi cektim akşam akşam 16+3. Belim normalde cok inceydi belkide oyuzden cok almısım gibi gozukmuyor belim inanılmaz kalınlastı eski haline göre.cogu eski kıyafetimi giyemiyorum 🤭 darlıyor beni.Göbüşü çıkanların göbüşleri çok hoşuma gitti 🥹🥹🥹 tam bir hamiş 😍

Eklentiler

• 105A18CB-2826-4428-B624-D2A3892A0125.png
    105A18CB-2826-4428-B624-D2A3892A0125.png
    826,6 KB · Görüntüleme: 87
Beyaz elbise gögüs altından arkadan bagcıkla sıkmalı oldugu icin göbüş varmış gibi gösteriyordu. Bunuda simdi cektim akşam akşam 16+3. Belim normalde cok inceydi belkide oyuzden cok almısım gibi gozukmuyor belim inanılmaz kalınlastı eski haline göre.cogu eski kıyafetimi giyemiyorum 🤭 darlıyor beni.Göbüşü çıkanların göbüşleri çok hoşuma gitti 🥹🥹🥹 tam bir hamiş 😍
canım benim de şekil olarak böyle oldu, bel kalınlaşması da aynı. insan anlamıyor kilo mu, bebek mi:) zira diğer hamişlere bakınca herhalde kilo aldım diyorsun.

canım benim de şekil olarak böyle oldu, bel kalınlaşması da aynı. insan anlamıyor kilo mu, bebek mi:) zira diğer hamişlere bakınca herhalde kilo aldım diyorsun.
Kız anneleri sanırım kalınlasıyor boyle. Erkek annelerindede göbüş pıt diye öne cıkıyor , sıfır kalınlaşma sanki göbüş dışında herşey eski hali. Ben belimi hic boyle kalın bilmem. Gelinliğimi diken kadın bel ölçümü aldığında şoklar geçirmişti🤭 şimdi esnemeyen hicbir kıyafetimi alt üst elbise farketmiyor giyemiyorum, bi yerinden olmuyor illa🤭Bende kendime 2-3 beden büyük elbiseler aldım içinde rahat tahat takılıyorum daha genişlerim yazın sonuna kadar nasıl olsa diye😂

meyveliruj3 meyveliruj3 senin rüyan yine daha mantıklıymıs 😂😃 ben ilk hamileliği öğrendiğim zaman rüyamda Tarkan beni istemeye gelmiş. Ben de kahve yapıyorum. Büyük olan ablam diyor ki Tarkan ın saçları uzun bizimkiler vermez. Bende kızıyorum saçı uzunsa ne var diye. Heralde o an okeyim bilmiyorum… Sonra ben evli olduğumu hatırlıyorum ee ben diyorum evliyim Tarkan neden gelmiş 😂😂😂

meyveliruj3 meyveliruj3 senin rüyan yine daha mantıklıymıs 😂😃 ben ilk hamileliği öğrendiğim zaman rüyamda Tarkan beni istemeye gelmiş. Ben de kahve yapıyorum. Büyük olan ablam diyor ki Tarkan ın saçları uzun bizimkiler vermez. Bende kızıyorum saçı uzunsa ne var diye. Heralde o an okeyim bilmiyorum… Sonra ben evli olduğumu hatırlıyorum ee ben diyorum evliyim Tarkan neden gelmiş 😂😂😂
Ben de geçen günlerde rüyamda eşimin Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinden Ekin isminde bir kızla kaçtığını gördüm. 🤣🤣E diyorum bebeğim nolucak hüngür hüngür ağlıyordum eşimde diyor ki Ekinle cinsiyet partisi yapıcaz sana bebeğin cinsiyetini bildiririz ben ağla ağla içim çıktı uyandığımda gözlerimden yaşlar akıyordu 🤣🤣 eşime anlattım tabi k*çın açıkta kalmış dedi güldü asdgdf 😂

Bebeğin damak tadı bizim şu an yediklerimizle şekilleniyormuş ya, çok da hani inanmamıştım. İnanmamak da değil de işte ne bileyim :)) az önce eşim şekerli yoğurt mu yesem ferah ferah dedi. Birkaç hafta önce kayınvalidem arayıp ben X'e hamileyken hep şekerli yoğurt yedim sen de ye demişti. Gerçekmiş demek damak tadı konusu 😅
BAyagi gecmis uzerinden ama,ben onceki gebeligimde yazin kayisi yogurt ve beyaz peynir yemistim hep diyebilirim....ve kizim 2.5 yasinda asla yemiyor bu 3 unu😃 eşim de o kadar yedin ki cocuk icerde tiksindi artik onlardan diyor😂

Masallah siz hamıleysenız ben neyım valla benım ki göbek gibi cıktı 😂😂benım en son ikizlerde 27 haftayken bu kadar gobusum vardı ☺️ama kaybettım kısmet olmadı 😢iç karnım geniş baya son aylara ancak çıkar
Sağlıklı gelsinlerde önemli olan o. Benim normalde de göbeğim vardı bide bebek göbeği ona eklendiği için çıktı. İç karnımda dar sanıyorum çünkü azıcık kilo aldığımda bile çatlak oluşmuştu öncesinde🥲🥲

Bende halsizlik uyku hali de var genelde yatıyorum ama dışarı çıkmak iyi geliyor, biraz yürüyüşlere başladım bu hafta eşimle. Kimse parti yapmıyor mu yaaa bir ben mi görgüsüz gibi cinsiyet partisi yapıyorum 🤭
Biz daha yeni yaptık sayılı günler oluyor. Cokta güzel oldu. Hazırlık yapmadan ansızın karar verdik.bir gün öncesinde eksikleri tamamladık. Kadeh, örtü vs... pastayıda 2-3 gün öncesinden sipariş vermiştim. Çok ansızın hazırlıksız gibi oldu ama çokta güzel oldu içimede sindi. Hastanede dopum icin taç almıştım onuda kutlamada taktım 🤭 bi de uyumluda oldu. Sanki cinsiyet kutlaması için almışım gibi. Gerçi ben parti demiyorum kutlama yaptık diyorum 🤭 partiye cevirseydim olayı cok daha büyük caplı olurdu. Son dakika ile olmazdı yani 😄

Eklentiler

• 46EDFC5A-7DC0-4037-8834-89BBC710D7A9.png
    46EDFC5A-7DC0-4037-8834-89BBC710D7A9.png
    566,3 KB · Görüntüleme: 71
Biz daha yeni yaptık sayılı günler oluyor. Cokta güzel oldu. Hazırlık yapmadan ansızın karar verdik.bir gün öncesinde eksikleri tamamladık. Kadeh, örtü vs... pastayıda 2-3 gün öncesinden sipariş vermiştim. Çok ansızın hazırlıksız gibi oldu ama çokta güzel oldu içimede sindi. Hastane cıkısı icin taç almıştım onu cibsiyet kutlamasında taktım 🤭 bi de uyumluda oldu. Sanki cinsiyet kutlaması için almışım gibi. Gerçi ben parti demiyorum kutlama yaptık diyorum 🤭 partiye cevirseydim olayı cok daha büyük caplı olurdu. Son dakika ile olmazdı yani 😄
Ne güzel olmuşsunuz 🥰
Bizimki parti gibi daha çok ama aile ağırlıklı olacak. Sizin kalabalık mıydı

valla ben bu ara hic yuruyus yapamiyorum iyice saldim enerjim de az. ya basimin bir bolgesinde agri oluyor ya tansiyonum dusuk ya birsey aktif degilim pek. yemek olarak da saldim gece gunduz fark etmez yiyorum. Hamileligin keyfine pek varamiyorum ya karnim sis rahatsiz oluyorum ya agzimda hafif de olsa acilik oliyor gece gobegim rahatca yatmama engel oluyor.. saglikli bir sekilde gecse bitse su surec bebegimi kucagima alsam diye bekliyorum.

Kız anneleri sanırım kalınlasıyor boyle. Erkek annelerindede göbüş pıt diye öne cıkıyor , sıfır kalınlaşma sanki göbüş dışında herşey eski hali. Ben belimi hic boyle kalın bilmem. Gelinliğimi diken kadın bel ölçümü aldığında şoklar geçirmişti🤭 şimdi esnemeyen hicbir kıyafetimi alt üst elbise farketmiyor giyemiyorum, bi yerinden olmuyor illa🤭Bende kendime 2-3 beden büyük elbiseler aldım içinde rahat tahat takılıyorum daha genişlerim yazın sonuna kadar nasıl olsa diye😂
bende L ve Xl aldım bikaç elbise ve hepsi esnek. esnek olmayan bir şeyin içinde durma fikrini düşünmek bile istemiyorum 😅

sıcaklarda iyi; elbiseyi geçirip çıkacağız da, mont/kaban mevsiminde nasıl bir şeye sığılacak, onu bilemiyorum:)

X