Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    27
Canim bişey sorcam fetal test il den ile degisirmi acaba
Değişmiyor diye biliyorum çünkü zaten yurtdışına gönderiyorlar genelde.
Merhaba bende katılabilir miyim 🙏🌼
Yaş 29
4 gebeliğim
Sat:24.04
Diyarbakır
3 oglusumdan sonra
Hayırlı sağlıklı bir kız bebegimin olmasini Rabbim nasip etsin
Hoş geldin canım , Allah gönlüne göre versin 🌸 sağlıkla gelsin bebeğin inşallah 🙏🏻
Merhaba hanımlar bihafta önce öğrendim hamileliğimi . Sat 3 Mayıs . Bebek 7 Şubat görünüyor ama belli olmaz hem Şubat hem Ocak grubunda takılayım :)
31 yaş. Bursa . 2 gebeliğim tabloya ekleyebilirsiniz
Merhaba canım hoş geldin , sağlıkla gelsin bebişin 🌸

Arkadaşlar selam, grupta yazılanları okuyorum sürekli ve maalesef hep olumsuz seyler görüyorum. Öncelikle herkesin kaybı icin çok üzgünüm umarım herkes bir an önce sağlıklı bir sekilde evlatlarını kucağına alır. Ara ara aralık grubuna bakıyorum ve bu kadar negatif mesajlar görmüyorum. Burası beni inanılmaz negatif etkilemeye basladı maalesef, pıhtılaşmalar vs hep bir korku oluşturuyor. O yüzden bundan sonrasında grupta bulunmama kararı aldım, beni listeden çıkarabilirsiniz🌸

Güzel haberlerle geldim kızlar, ikisini de duyduk gördük çok şükür 😍 kalbim ağzımda gittim ultrasona ama iyiler kanama alanı oluşmuş bunu da corasprin ve iğne yapmış olabilir dedi. Kestiler. Bugün de yatış verdiler. Çok şükür ya Rabbim 🤍
Çok geçmiş olsun canım benim kaç haftalık dı kalp atışını duydun

Güzel haberlerle geldim kızlar, ikisini de duyduk gördük çok şükür 😍 kalbim ağzımda gittim ultrasona ama iyiler kanama alanı oluşmuş bunu da corasprin ve iğne yapmış olabilir dedi. Kestiler. Bugün de yatış verdiler. Çok şükür ya Rabbim 🤍
Çok şükür canım çok sevindim 😍 sağlıkla gelsin bebişler 🫶🏻

Çok geçmiş olsun canım çok sevindim ☺️☺️

Çok sevindim. Kanama alanından korkma ben de bugün doktora gittim. Kanama alanım 5+1'den beri var. 9+4'üm şükür bebek sağlıklı. Kanama alanı da görece küçülmüş. Bebeğin büyüdükçe inşallah küçülecek seninki de. Bol dinlen, bol su iç, inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi 💜

Kızlar nasılsınız , umarım her şey yolundadır 🌸Kese ve kalp atışı görenleriniz kaçıncı haftada gördüklerini yazabilir mi , tabloyu güncelleyelim ☺️

@orchagoci canım senin bir de kürtaj olacaktı galiba ne durumdasınız ?
@Kaya burcu
nnurrcann nnurrcann
@Denizzz000
@Ayyayya
@adaa00
@Tugcelif4264
@whiteswan98
P pankekkk
@fehva1
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi
@suheddaaaa
@dikloron