Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 24 43,6%
  • erkek

OY: 30 54,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    55
Yaaaa göbusler belli olmuş maşallah 😊😊🙏 ben de bugün etek giydim görümcem gördü artık belli olmaya başlamış dedi..ufak ufak hamile gibi görünmeye başlıyoruz işte artık kilo gibi değil de 😊 ama ben 63le hamile kalmıştım 64 çıktım pazartesi konrtolde yani oncesinde normal kilomdan fazlam vardı o sebeple göbekte hafif oluşmaya başlamıştı onunda etkisi vardır.

bende L ve Xl aldım bikaç elbise ve hepsi esnek. esnek olmayan bir şeyin içinde durma fikrini düşünmek bile istemiyorum 😅

sıcaklarda iyi; elbiseyi geçirip çıkacağız da, mont/kaban mevsiminde nasıl bir şeye sığılacak, onu bilemiyorum:)
L XL falan olmuyor bana omuzdan genis ben beden olarak ayni aliyorum sadece hamile kiyafeti aldim hatta onceki hamileligimden kalmalari giydim. bir iki bol kesim elbise aldim ama yine kendi bedenimde

Ne güzel olmuşsunuz 🥰
Bizimki parti gibi daha çok ama aile ağırlıklı olacak. Sizin kalabalık mıydı
Teşekkür ederim🙏🏻 Tacı kotondan almıştım. Düşünen bakabilir yenisezon. Kalabalık olmayacagız bi iki kişi çağırcam dedim5-6kişi max planlıyordum 10 kişi olmuşuz. Bi de bayram tatili dolayısıyla dönüş yapmayanlarımız katılamayanlar vardı🤭 Ben aileleri hic karıştırmadım. Kendi aramızda kutlucaz anı kalsın diye birşey yapacağız dedim😁 zaten bu kutlamadaki amacta bi tanıdıgımı baş göz etmekti. O yüzden partiye dönüştürmedik kendi aramızda yapacagız dedik. Kız son gün gelemiyorum diyince benim planda suya düştü iştе🥲

L XL falan olmuyor bana omuzdan genis ben beden olarak ayni aliyorum sadece hamile kiyafeti aldim hatta onceki hamileligimden kalmalari giydim. bir iki bol kesim elbise aldim ama yine kendi bedenimde
Bende m agırlıklı aldım hep. 1 tane L var kışa dogru giyerim diye almıştım uzun kollu filan. Kış olmadan giyinmek durumunda kaldım eşimin babaannesi kuran okuttu oraya gittik orda işimi gördü ay dedim iyi ki almışım. 1-2tane s indirimde tek o beden kalmıs begendim diye. Geneli esniyor. Esnemenleride gitebildipim kadar giyeyim seneye giyerim dşye düşündüm inşallah tabi edki halimize dönebilirsek. Bende onu düşünüyordum yazın kıyafet işi kolayda kışın napacagız montlarla diye bende kara kara bikaç gün önce düşünüyordum. Kara kışı cok görmeden doğururuz inşallah. Bu yıl kış cok gec gelmişti hatta nerdeyse kışı hissetmeden bahara geçtik kocaelinde

aydodo aydodo Hello, sen fetal dna testi yaptırmıştın, acaba raporda cinsiyet yazıyor mu? Xx/xy gibi yazıyormuş sanırım. Doktor bana raporda yazmaz sözel olarak söyleyeceğim dedi ama bazı raporlarda yazıldığını gördüm sormak istedim.

Kızçemler bebek arabası geldi. Şansımız mı desem şanssızlığımız mı desem kayınvalidem de dahil kimse ayak kısmını beğenmedi. Hani port bebe, puset vs kullanılır ama az daha büyüyünce çok kullanışsız geldi bize. Değiştirmeye çalışacaklar ama eşim biz çok beğendik kalsın dedi, zaten kafamızdaki kabin boyu da alacaktık belki o bahane olur

images
Bi de bi tane beşik demiştim ya o da ana kucağı tarzındaymış şu

Bende omuzdan cok bol olur diye 1 tane aldım. Kışın giyerim kısın belim daha cok genişler diye. Bi de bunları alıyorum ama sonrada giyinebileyim cokta sırıtmasın istediğim için abartıyafa kacmak istemiyorum l xl gibi. Cünkü normalde xs giyiyordum. s bedenlerde bile kol altı geniş oluyordu içerisi gözüküyordu elbise oturmuyordu filan potluk oluşuyordu. Hamilelikten sonra kilo veremezsem diye m lere yogunlastım bende. Bi de göğüslerim eski haline gelmez kocaman kalırsa diye 🤭 o zaman yine xs nin icine girmek hayal olabilir o göğüslerle 🥹 suan braletlerimin icine giremiyorum. Dogurduktan sonra göğüsler 2 yıl sürerse öyle bu aldıklarımız içimizi görebilir gibi sanki 🤭

Ben de geçen günlerde rüyamda eşimin Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinden Ekin isminde bir kızla kaçtığını gördüm. 🤣🤣E diyorum bebeğim nolucak hüngür hüngür ağlıyordum eşimde diyor ki Ekinle cinsiyet partisi yapıcaz sana bebeğin cinsiyetini bildiririz ben ağla ağla içim çıktı uyandığımda gözlerimden yaşlar akıyordu 🤣🤣 eşime anlattım tabi k*çın açıkta kalmış dedi güldü asdgdf 😂
Ben hep bebeği doğmuş emzirirken ardından uyutup tekrar uyandırıp tekrar emzirirken görüyorum 3 defa böyle gördüm. Hamileliğimi öğrenmeden geceleri sürekli tuvalete kalkıyorum. Koridor patlamıs mısır kokuyor bende diyorum alla alla nerden geliyor bu koku. Meger aş eriyormusum🤭 hamileliğimi öğrendim 1-2 gün sonra rüyamda koca bir tencerede ilikli kemik kaynatıyorum. Rüyamda iştahlı iştahlı yiyorum. Gece 2 de uyandım uyku sersemi dedim ben iliği nerden bulacağım. Aman dedim zaten canımda çekmedi. Sonra aklıma geldi kuzu kemiğinden 2-3 ay önce artan ilikleri cam kavanoza koymuştum. İstanbulda yakın arkadasımın düğününe gidiyorduk. Dedim 36 saat kaynadılar yedim artanda heba olmasın buzluga atayım. Hey dedim senin bu şekilde işe yarayacağını hayatta düşünmezdim😂 gece 2 de cıkardım onu buzluktan çatalladım dondurma gibi yedim. Saat 5 te yine kalktım çözünmüştür daha güzel olmuştur dedim yine yedim. Bu arada 4+3 4+4 hamileyim😂 sabah 7 de kalktım artık ilik görmek istemiyordum. Ama ben onu o gördüğüm rüyadan dolayı gece kalkıp 2 kere afiyetle göndüm iyi mi😂😂😂

Kızçemler bebek arabası geldi. Şansımız mı desem şanssızlığımız mı desem kayınvalidem de dahil kimse ayak kısmını beğenmedi. Hani port bebe, puset vs kullanılır ama az daha büyüyünce çok kullanışsız geldi bize. Değiştirmeye çalışacaklar ama eşim biz çok beğendik kalsın dedi, zaten kafamızdaki kabin boyu da alacaktık belki o bahane olur
İlk 14 gün koşulsuz iade hakkın var ya sıkıntı olmaması lazım. İçine sinmeyen bir şey alma zaten belki de ilk ve tek gebeliğimiz olacak :’)

Anladım kuzum, sen kaç haftadaydın şu an? Hangimiz önce yaptırırsa bilgi verelim de kendi aramızda fikrimiz olsun Orangegreysky Orangegreysky @edahandro hermoniel hermoniel :) Bu şehir adlarını boşuna yazmadık di mi ama :KK70:
biz dün 16. Hafta kontrolüne gidince doktorum 20. Haftada detaylı ultrason için randevu alın dedi ama biz minişi görünce sevindirik mi olduk ne yaptık bilmem muayene çıkışı kan verip hemen arabaya atlayıp eve geldik 😂 yolda aklıma geldi benim de detaylı ultrason için sıra almam gerektiği malesef ne bilgi alabildim ne fiyat sorabildim 🤭 telefonla arayınca da Şuan 16.haftada olduğunuz için işlem yapamıyoruz en erken 18. Haftada randevu oluşturabiliriz dediler :) Medicalpark Batıkent hastanesine gidiyoruz bizde doğum paketimiz var doğum paketi olanlara indirim yapıyor dedi doktorumuz. Fiyat bilgisi doktor ile ilgili bilgiler öğrenince paylaşırım sizle de inşallah ♥️

İlk 14 gün koşulsuz iade hakkın var ya sıkıntı olmaması lazım. İçine sinmeyen bir şey alma zaten belki de ilk ve tek gebeliğimiz olacak :’)
İade etmek istemiyorlar değiştirmek istiyolar illa onlar alacakmış. Aldıkları yerde de tek bu marka var o yüzden bilmiyorum çıkamadım işin içindem 😅

resmi var mı atsana merak ettim ayakları çift tekerlek mi

Bende omuzdan cok bol olur diye 1 tane aldım. Kışın giyerim kısın belim daha cok genişler diye. Bi de bunları alıyorum ama sonrada giyinebileyim cokta sırıtmasın istediğim için abartıyafa kacmak istemiyorum l xl gibi. Cünkü normalde xs giyiyordum. s bedenlerde bile kol altı geniş oluyordu içerisi gözüküyordu elbise oturmuyordu filan potluk oluşuyordu. Hamilelikten sonra kilo veremezsem diye m lere yogunlastım bende. Bi de göğüslerim eski haline gelmez kocaman kalırsa diye 🤭 o zaman yine xs nin icine girmek hayal olabilir o göğüslerle 🥹 suan braletlerimin icine giremiyorum. Dogurduktan sonra göğüsler 2 yıl sürerse öyle bu aldıklarımız içimizi görebilir gibi sanki 🤭
benim ilk hebeligimde sadece karnim buyudu soyleki sanki yapay karin takmis gibiydim goguslerimde bir beden buyudu onun disinda ayniydim. dogumum kis ayina denk gelmisti hamile kazaklari ve taytlari is gormustu L beden tarzindan cok bel kismi genis olmasi lazim ben de senin gibi S giyiyorum normalde hep s ve m hamile kiyafetlerim vardi bir kac tayt bir iki kazak ve uzun kol penye gibi genelde hm indirim yapiyor ordan bakmistim. mont olayi buyuk sorun cok pahali montlar ben almamistim pndemiye denk gekmisti evdeydik. o son aydaki gobegi ne kapatir bilmem. herkesin vucut yapisi da farkli ama resim bulursam atayim sana

aydodo aydodo Hello, sen fetal dna testi yaptırmıştın, acaba raporda cinsiyet yazıyor mu? Xx/xy gibi yazıyormuş sanırım. Doktor bana raporda yazmaz sözel olarak söyleyeceğim dedi ama bazı raporlarda yazıldığını gördüm sormak istedim.
Canım yazmıyor öyle bir şey sadece hastalıklar karşısında düşük risk yazıyor

günaydın hanımlar , dün kontrolüm vardı eğitim araştırma hastanesine gittim . detaylı ultrasonu eğitim araştırmada çektirmek istiyordum çok şükür randevu verdiler tam 22 haftalıkken çekilecek nasipse. her şey yolundaydı tüm ölçümleri normal çıktı. gene çok hareketliydi :) plesentamın aşağıda olduğunu söyledim hayır gayet yerinde hiçbir sorun yok dedi. anlam veremedim . ama sevindim :) cinsiyet hakkında bir şey demedi bende sormayı unuttum . onunda yorumunu almak istemiştim ama bebiki görünce unuttum her şeyi :) ya bu kadar hareketli bir şeyi nasıl hissetmiyoruz çok ilginç dedim . haftaya başlarsın ufaktan hissetmeye dedi. haftaya 16 haftalık olacağız . bende durumlar bu şekilde :)

Bilemedim canım inan, zibilyon şey almışlar evde yer yok şu an E daha alınacak da, 2 tane arabayı napcaz
Bunu satarsın yani iade etmemekte kararlı görünüyorlar diyorsun bu marka belli ki bu şekilde kalitesi daha iyisi yoktur zannetmiyorum ikna edebilirseniz iade etsinler hatta kendi istediğin bebek arabasının resmini göster aslında ben bundan istiyordum bu marka da orda yok diyin yani yazık 10 bin liraya daha kaliteli markalar var

X