Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bundan 5 gün önce beta 1800lerdeydi, su an 5+2deyim,
Beta her gün %60 artmalı gözüküyor, 7820ye çıkmış yani her gün yüzde altmış artmamış
Sizce bir sorun var midir 5 günde bu artış normal midir?

Arkadaşlar bundan 5 gün önce beta 1800lerdeydi, su an 5+2deyim,
Beta her gün %60 artmalı gözüküyor, 7820ye çıkmış yani her gün yüzde altmış artmamış
Sizce bir sorun var midir 5 günde bu artış normal midir?
Bence normal bnmde 2000 lerden 3 gün sonra 8000 e çıkmıştı yaklaşık başka da baktirmadim zaten. Birazdan erken dollenmeyse normal bence

Ahh arkadaşım Erken doğumla bende ilk bebeğimi kaybettim kuvozde 10 gün yaşadı kimliğini bile cikartmistik nasip olmayacaksa olmuyor malesef, Rabbim cennette kavuştursun meleklerimizle inşallah. Bnm 4 tane meleğim var cennette bekleyen Rabbım onlara layık anne baba nasip etsin bizleri inşallah 🤲
Canım benim Amin biz de çıkarmıştık 35 gün yasadi

2-3 güne duyulur dedi ama garanti olsun diye haftaya dedi bence bide ben cok işten izin alamıyorum bu dollenmeyle de alakalı gibi belki de duyarsın
Evet sizinki geç döllenme sanırım ben refleks 5 gün kala test yaptığımda çıkmıştı çift çizgi,geç döllenme olsa çıkmazdı o kadar erken.hafya sonu gideyim ben 6+1 olacak şansımı deneyeyim

Kızlar 5+6 haftalığım bende bugün kan verdim ve betahcg 72028 çıktı, yüksek geldi bana sizin kaç acaba merak ettim. Kaç olması gerekiyor
Hayır yüksel değil gayet iyi bende 5+5 im 65 bin civarı benimkide bugün yaptırdım bende

Evet sizinki geç döllenme sanırım ben refleks 5 gün kala test yaptığımda çıkmıştı çift çizgi,geç döllenme olsa çıkmazdı o kadar erken.hafya sonu gideyim ben 6+1 olacak şansımı deneyeyim
Ben anlamadım kı benımde bata gunler varken cıktı nasıl gec dollenme benım anlamadım ınsallah sorun toktur ya 😢

Ben anlamadım kı benımde bata gunler varken cıktı nasıl gec dollenme benım anlamadım ınsallah sorun toktur ya 😢
Yorktur merak etmeyin olsa doktor söylerdi zaten,en kötüsünü söylemeye pek meraklılar 🫣 belki cihazı eskiydi bazıları Nuh devrinden kalma gibi

Abovvv çoğu arkadaş ceza yemis ya kizlar yasak olduğunu biliyorsunuz ya zaten grup sessizdi konuşan 3,5 kişi vardı sindi hepten sessiz lesti kotu oldu yaa hakket bizim topik niye bu kadar az ya zamanla düzelir galiba bilgi akışı kalabalık olunca çok güzel oluyor

Yorktur merak etmeyin olsa doktor söylerdi zaten,en kötüsünü söylemeye pek meraklılar 🫣 belki cihazı eskiydi bazıları Nuh devrinden kalma gibi
Ne bileyim güzelde bir hastaneye gittim 3 farklı baslıkla baktı biri de vajinal zaten yolku molku kese seklı yerlesim yeri düzgün dedi bebek bu yolktan cıkıp buyuyecek falan dedi işte neyse bekliyorum hayırlısı artık Rabbımden🤲🏻❤️

Abovvv çoğu arkadaş ceza yemis ya kizlar yasak olduğunu biliyorsunuz ya zaten grup sessizdi konuşan 3,5 kişi vardı sindi hepten sessiz lesti kotu oldu yaa hakket bizim topik niye bu kadar az ya zamanla düzelir galiba bilgi akışı kalabalık olunca çok güzel oluyor
Çok dedik ama dinlemediler paralel yapı kurdular😂 daha da gelmezler buraya cunku o grup cok zevkli oluyor oncekı gebelıgımde bende oyle yapmıstım cezam kalkınca donmedim bidaha kk ya kendimden biliyorum😂neyse insallah donerler ya bız bıze yetmeye calısacagız artık❤️

Ben söyledim. Beni dinlemedi bide gelmiş özel mesajdan numarasını atıyor. Kimse kusura bakmasın ama burası yardımlaşma platformu beğenmeyen çıksın. Yok numara yok başka yere geçelim reklam var burda vs demeler nedir yani bu? Grup kapanmaya kadar yolu var cezası. Yöneticiler yasak diyor. Uyulmalı kurallara.

X