Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    28
Bana erkek gibi geldi 😊benim bebişin de ultrason görüntüsü aynı sizinki gibi (11+4) doktor erkeğe benzıyor dedi
Teşekkür ederim yorumunuz için bende aynı 11+3 sağlıcakla alın kucağınıza tahmin için küçük dedi değişebilir dedi o yüzden bende merak ettim inşallah hayırlısıyla bakalım 🥰❤️

Merhaba kızlar bugün ben de doktordaydım her şey yolunda çok şükür Rabbim herkese sağlıkla nasip etsın
Fetal dna testi için genox ile çalışıyormuş doktor haftaya tekrar gıdeceğım kan alınacak 10.hafta test için erken oluyor bazen kanda yeterli materyal bulunamıyor dedi
Bu firma cinsiyeti söylüyor mu ben hic birini arastırmadım test yapılmışken cinsiyette bakılsın istiyorum😍

Kızlar gaz sancısı için be yapıyorsunuz benim aşırı gazım var ya çok rahatsız oluyorum yürüyorumda ama geçmiyoo
Benım de oluyor cnm çok aşırı degil ama rahatlayamıyorum da bi de göbeğim şiş oluyordu bikaç gündür o şişlik yok daha normal durumda
Sıcak da olsa çorap giy yatakta sağa sola doğru hafif hareketler yap

Benım de oluyor cnm çok aşırı degil ama rahatlayamıyorum da bi de göbeğim şiş oluyordu bikaç gündür o şişlik yok daha normal durumda
Sıcak da olsa çorap giy yatakta sağa sola doğru hafif hareketler yap
Benim aşırı gazda rahat yapamıyorum içimde kalıyor gaz uzun süre🥲 yarın bi doktora sorcam bebekler için gaz yağları ilaçlarını bizde kullanabilirmiyiz diye

Kızlar dün doktora gittik 10+1 haftaligiz cinsiyet tahmininde bulunabilir misiniz? 😊🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20240628_021427.jpg
    IMG_20240628_021427.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 43
Benim aşırı gazda rahat yapamıyorum içimde kalıyor gaz uzun süre🥲 yarın bi doktora sorcam bebekler için gaz yağları ilaçlarını bizde kullanabilirmiyiz diye
Bana ilk hamileliğimde gaz sancım için Gaviskon şurup vermişti ileriki zamanlarda mide yanmalarına da çok iyi geliyor bi ara elimde onla geziyordum :))

Evet ama şöyle risk değerlendirmesi yapıp rapor yazıyorlar benim anladığım kadarıyla. Bu değerlerden direkt riski anlamak mümkün değil.
30 yaştan sonra otomatik riskli cikiyormus arkadasim oyle demisti
Nasılsınız kızlar? Günboyu yatıyorum. Kalktığım an başım dönüyor. 23 aylık da bi bebişim var. Onla ilgilenemiyorum, çok mutsuzum.
Benimki de 22 aylik tv bagimlisi oldu cocuk bulantilar ile beraber ama 2 3 gundur oyun grubuna goturuyorum sürüne sürüne gidiyoruz resmen🤦🏻‍♀️ ay bi de benimki erkek surekli teoemde hopluyo
Kızlar gaz sancısı için be yapıyorsunuz benim aşırı gazım var ya çok rahatsız oluyorum yürüyorumda ama geçmiyoo
Ay sakin tutma ben ilk gebeligimde 2 catal brokoli yedim 4 5 aylıkti ölüyorum sandim hayatimda oyle bir aci daha cekmedim sanirim dedim kesin cocuga bisey oldu bende agrisini falan cekiyorum gece geliyor birde tuvalete cikinca bile kendime gelememistim sabaha kadar aglamistim eşim masaj yapmişti sirtima

Kizlar buda bizim dünkü kontrolden.sizce bizim cinsiyetimiz ne
Canım çok net çekmemiş normalde genital bölge tarafında her iki cinsiyettede bi çıkıntı oluyo onun konumuna göre kız erkek diyolar ama net görünmüyor sadece tahmin olarak söyleyeyim erkek gibi 🥰

30 yaştan sonra otomatik riskli cikiyormus arkadasim oyle demisti

Benimki de 22 aylik tv bagimlisi oldu cocuk bulantilar ile beraber ama 2 3 gundur oyun grubuna goturuyorum sürüne sürüne gidiyoruz resmen🤦🏻‍♀️ ay bi de benimki erkek surekli teoemde hopluyo

Ay sakin tutma ben ilk gebeligimde 2 catal brokoli yedim 4 5 aylıkti ölüyorum sandim hayatimda oyle bir aci daha cekmedim sanirim dedim kesin cocuga bisey oldu bende agrisini falan cekiyorum gece geliyor birde tuvalete cikinca bile kendime gelememistim sabaha kadar aglamistim eşim masaj yapmişti sirtima
Nasıl yani şimdi ben 32 yaşındayım sırf yaştan dolayı 2li test riskli mi çıkacak canım

Canım çok net çekmemiş normalde genital bölge tarafında her iki cinsiyettede bi çıkıntı oluyo onun konumuna göre kız erkek diyolar ama net görünmüyor sadece tahmin olarak söyleyeyim erkek gibi 🥰
Evet bende ona dikkat ettim göremedim.bnm içimden de erkek gecio,nekadar kız istesekte☺️saglicakla gelsin inşallah.3gundur koyu kahverengi lekelnmem var korkuyorum da .bı oğlum var zaten olursa buda yoldaş arkadaş olur 🤗

X