Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    28
Selam kizlar, bugun doktor randevum vardi. Pazartesi acile gitmistim beta duzensiz diye. Doktor yolk kesesi sonmus sagliksiz gebelik dusuk yapacaksin dedi.
Bugun kendi doktoruma gittim yolk kesesi gayet saglikli. Beta icin de ikiye katlanmayan ama saglikli gebelik geciren cok hastam oldu dedi. Senin degerin 1518den 2317 ye artmis 2 gunde, eger ki 1700 e falan artsaydi ozaman dusuk olacak derdim ama deger iyi katlanmis dedi. 1 hafta 10 gun icerisinde belli olur, kalp atisini duymamiz gerek dedi. Pazartesi
Umutlarim tamamen sonmustu, bugun en azindan umudum var. Cok sukur diyorum.
Ay cok sevindim canim
Kızlar bişey sorucam havalar sıcak ya baya ilaçları dolaptaki saklamak.lazim benimki disardaydi folik asit kullaniyorumda aklıma takıldı🤔
Benim ev 30 derece komşum eczaci buzdolabi degil karanlik dolaba koy diyor
KIZLAR KESE BEBEK VAR KALP ATIŞI YOK KÜRTAJ OL DEDİ
Bence bekle canim gec dollenme olabilir bak Bubo Bubo Yolk salc sönmüş demisti baska doktor sorun yok dedi

Canım bence bi kaç dr daha görün vajinal baktı mı?
Vajınal baktı zaten karından bebegı de goremedı vajınal baktı 6 haftalık dedı bebek 3mm
Ay cok sevindim canim

Benim ev 30 derece komşum eczaci buzdolabi degil karanlik dolaba koy diyor

Bence bekle canim gec dollenme olabilir bak Bubo Bubo Yolk salc sönmüş demisti baska doktor sorun yok dedi

Selam güzel anneler bu gruba mutlulukla katılmıştım her gün her gece yazdıklarınızı okudum, umutlandım evladım içimde büyüyor AA bende de oluyor bende olmuyor dıye kendımce yorumladım bugun 9 haftalık kontrole gittim kalp atışı dedim kesin net duyarım eşim izin alamadı kızımla gittik kızıma dedim sen kayıt yap tamm annem dedi sonra doktor üstten göremedi alttan baktı ve kese boş... O çaatalda ağlaya ağlaya kendime geldim kızım görmesin diye ama mümkün mü değil pazartesi yatış verdi ilaçla düşük yapılacak kaybı olanlar tüm anneler Rabbim acınızı kalp ağrınızı hafiflesin, evladına kavuşmak in gün sayan anneler Rabbim sağlıkla aldırsın evlatlarınızı hoşçakalın.

Renkli doopler olsa kan akımı var mı yok mu kese içinde belli olur. Renkli doopler bulunan özel bi hastaneye gitsen ?
Klınık zaten suankı gıttıgım ama dırek yok burdan da dönmez dedı bebek oluşmuş kalbı atmıyor dedı kürtaj dedı halbuki hıc kanamam vs yok kese düzgün yolk duzgun anlamıom

Klınık zaten suankı gıttıgım ama dırek yok burdan da dönmez dedı bebek oluşmuş kalbı atmıyor dedı kürtaj dedı halbuki hıc kanamam vs yok kese düzgün yolk duzgun anlamıom
O kadar ilginç ki iştr gördüm bende ultrason fotoğrafını canım ama başka bi doktora daha mı görünsen ben olsam böyle yapardım çünkü kesenin içi boş olsa anlarım da. İçinde bebek de var yolk da var.

geç döllenme ise bazen 9.10. haftada bile bebek görünüyormuş bence de farklı bir yere gidin tekrar baktırın ya da haftaya bayramdan önce gidin inşallah o zamana büyümüş olur
pardon bi de sizin bebek görünmüş kalp atışı için erkendir belki bekleyin bence ya

Bir süre içebildim 3 litre kadar. Sonra bazı günler 1.5 litreyi zor gördüm. Ama kendinizi zorlayın hamilelikte su çok önemli
Yudum yudum içmeye çalışıyorum, su normalde de çok içen biri değilim, ama şu süreçte su içmediğim günler hemen idrar enfeksiyonu hissediyorum. Kolaylaştıracak yöntemler arıyorum acaba tuzlu leblebi çubuk kraker falan mı yesem :)

Çok da düzgün kese falan anlamıyorum gerçekten
Evet bebek de görünüyor net bir şekilde canım. Umarım senin için bir mucize olur. Olmazsada canını sakın sıkma bende kasım ayında kürtaj olmak zorunda kaldım boş kese vardı bebek hiç görünmedi kanamam başladı zaten sonraki sürreçte kürtaj oldum. Unudunu yitirme biliyorum ne yaşadığını şu an ama bir sonraki daha kısa sürede ve daha sağlıklı bir şekilde sana görünecektir. Ama herşeye rağmen umarım bir mucize olur. Bence önümüzdeki haftaya perşembe tekrar görün doktora sonra sonuca göre hareket edersin dualarım seninle.

X