Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Çok dedik ama dinlemediler paralel yapı kurdular😂 daha da gelmezler buraya cunku o grup cok zevkli oluyor oncekı gebelıgımde bende oyle yapmıstım cezam kalkınca donmedim bidaha kk ya kendimden biliyorum😂neyse insallah donerler ya bız bıze yetmeye calısacagız artık❤️
Dönerler bence ya sonuçta 5 kişilik vatsap grubu akış çok yavaş olur eğlencesi olmaz sonuçta ne kadar kalabalık o kadar iyi

Arkadaşlar toxoplazmamda sıkıntı var mı yardımcı olabilecek var mı

Eklentiler

• Screenshot_20240627_220450_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20240627_220450_Samsung Notes.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 25
Ben söyledim. Beni dinlemedi bide gelmiş özel mesajdan numarasını atıyor. Kimse kusura bakmasın ama burası yardımlaşma platformu beğenmeyen çıksın. Yok numara yok başka yere geçelim reklam var burda vs demeler nedir yani bu? Grup kapanmaya kadar yolu var cezası. Yöneticiler yasak diyor. Uyulmalı kurallara.
Onlarda herhalde hızlı ulaşmak kolay oldun vs diye böyle bişey istediler ama dediğin gibi buraya girmek zor olsada binlerce kişiye ulaşıyor burası daha aktif vs vatsap daha farklı o tanıdık ettik l grup olur bence

Onlarda herhalde hızlı ulaşmak kolay oldun vs diye böyle bişey istediler ama dediğin gibi buraya girmek zor olsada binlerce kişiye ulaşıyor burası daha aktif vs vatsap daha farklı o tanıdık ettik l grup olur bence
Neyse dönerler zaten çok sürmez ceza sanırım. Burası biraz daha kalabalıklaşsın ileriki haftalarda alışveriş konuşulunca civcivlenir ortam😁

Hakkaten bu grup niye az boyle as once bende hazıran temmuz annelerıne falan baktım sayfalarca bu ay cok kımsede bebık yok galıba🫢

Hakkaten bu grup niye az boyle as once bende hazıran temmuz annelerıne falan baktım sayfalarca bu ay cok kımsede bebık yok galıba🫢
Bende öyle düşündüm açıkçası zaten çoğunluk Ocak annelerine bakıyorum Şubat baslari olacak benim nasipse ocağa da kayabilir

Çok dedik ama dinlemediler paralel yapı kurdular😂 daha da gelmezler buraya cunku o grup cok zevkli oluyor oncekı gebelıgımde bende oyle yapmıstım cezam kalkınca donmedim bidaha kk ya kendimden biliyorum😂neyse insallah donerler ya bız bıze yetmeye calısacagız artık❤️
Kız noldu nolduu 😴 ben uyurken neler kaçırdım 🤣

Arkadaşlar merhaba,
Bugün 5 hafta 2 günlüğüz, cumartesi doktor randevumuz var.
Size bir sorum var. Pazartesi gününden beri belirti hissetmiyorum, öncesinde kaşık ağrısı ani batmalar göğüste hassasiyet hissi vardı.
Pazartesi sabahı 2 saat dans ettim, sağlıklı bebek kolay kolay zarar görmeze dair izlediğim videolardan sonra, aynı zamanda dün akşam bir tiyatro gösterim vardı dün geceye kadar saatlerce ayakta durdum sahnede idim, sanki bedenim sessizliğe büründü tık yok, zarar mi verdim çok hareket edip te diye düşündüm, ama kanama ya da başka bir sorun da yok. Sadece belirtilerin hepsi gitti, hamile değil gibi vücudum çok sağlıklı, sizce bu kadar belirti yokluğu normal midir? Dans ettikten sonra her şeyin çok keskin bir şekilde kesilmesi beni korkuttu, denk mi geldi bilemiyorum. Daha önce tecrübesi olan arkadaşların görüşlerini okumaya ihtiyacım var
Merak etmeyin aynı dönemde benimde belirtilerim gitti sonra tekrar geldi dönem dönem belirtiler değişiyor. Göğüs ağrım vardı gitti sonra tekrar geldi sonra tekrar gitti. Vücut salgılanan hormonlara alıştıkça belirtiler kayboluyormuş. Doktora gidene kadar aynı endişeye ben de yaşadım ama çok şükür 6+1 de kalp atışını duyduk. Sağlıklı bebek annesine sıkı sıkı tutunuyor zaten 🥰🥰

Selamlar, sat 31 mayıs.
Doğum mart başı gözükse de şubata kayacak galiba 😅
26.gün (3+5) hcg'yi 554 ile öğrendim 🤩 çok mu değer acaba arada kafam karışıyor
İlk gebeliğim, tüp bebek sürecindeydim kader işte
İnşallah hepimiz sağlıkla, mutlulukla kavuşuruz🤗
(Bugün 4 oldu bakalım 🤭)

Hamile olduğum günden beri çok üşüyorum yaz sıcağında kapı pencere kapalı tutuyorum evdekiler yanıyor ben donuyorum. Var mı böyle yaşayan? Bir de saçım çok dökülüyor

Bu sabah ilk bulantı ve kusmayı yaşadım. Mideyi boş bırakmamak gerek galiba. Çubuk kraker de yok burda valla yanarım

X