Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 24 43,6%
  • erkek

OY: 30 54,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    55
kız benim 15 hafta bunun yarısı yok 🥺
tedirgin oldum bebişim iyi mi diye
Sen minyonsun ama, normal çiçeğim. Karın şişliğiyle bir ilgisi yok ki bebenin 🤷‍♀️ ben hiç kilo almadım ama göbek çıktı, hatta tüp bebek olduğu için ikiz mi falan dediler bayramda 😂 tamaman yapıyla alakalıymış, ne güzel işte çok irileşmeyeceksin demek ki.

Sen minyonsun ama, normal çiçeğim. Karın şişliğiyle bir ilgisi yok ki bebenin 🤷‍♀️ ben hiç kilo almadım ama göbek çıktı, hatta tüp bebek olduğu için ikiz mi falan dediler bayramda 😂 tamaman yapıyla alakalıymış, ne güzel işte çok irileşmeyeceksin demek ki.
şişmekten korkuma mı kilo verdim acaba :p
şaka bir yana sağlıkla huzurla geçsin 🌸

şişmekten korkuma mı kilo verdim acaba :p
şaka bir yana sağlıkla huzurla geçsin 🌸
Hepimiz için 🩷
Ben çok kilo alırım diye endişe ettim hep çünkü ideal kilomda gebe kalmadım. O yüzden ilk üç ay kilo almamak beni mutlu etti, bulantılar anamı ağlatıyor ama olsun her belirtisi de hoşuma gidiyor 🥰

Hepimiz için 🩷
Ben çok kilo alırım diye endişe ettim hep çünkü ideal kilomda gebe kalmadım. O yüzden ilk üç ay kilo almamak beni mutlu etti, bulantılar anamı ağlatıyor ama olsun her belirtisi de hoşuma gidiyor 🥰
hafifleyecek kuşum bak ben hiç inanmazdım ama azalıyor gerçekten 14ten sonra 🤗

hafifleyecek kuşum bak ben hiç inanmazdım ama azalıyor gerçekten 14ten sonra 🤗
Mide bulantısına alıştım da doğru düzgün beslenemediğim için ne zaman dışarı çıksam tansiyonum düşüyor. Bugün 10 dk dolaştım hemen elim ayağım boşaldı, şekerli meyve suyu içip kaldırıma oturdum 😂 bebeğe bi zararı olur diye korkuyorum

Mide bulantısına alıştım da doğru düzgün beslenemediğim için ne zaman dışarı çıksam tansiyonum düşüyor. Bugün 10 dk dolaştım hemen elim ayağım boşaldı, şekerli meyve suyu içip kaldırıma oturdum 😂 bebeğe bi zararı olur diye korkuyorum
ay ben de bu yüzden korkudan bir yere çıkamıyorum daha. en son bayramda babanemlere gittik tansiyonum düştü arabanın içinde bile 🥺 ama yine de 15te biraz daha rahatladım enerjim arttı sanki

Merhaba kızlar iş yoğunluğundan burada çok aktif olamıyorum ama gece yatmadan sürekli okuyorum🥰 bizde 15+3 olduk. Oğlum oluyor💙🧿 benımde sizler gibi sabah gobek yok, akşam yatmadan 6 aylık hamıle gibi şişiyorum🤭 birde tüp bebek ilaçlarıda hamıle kalmadan göbeğimde yağlanma yapmıstı, onunda kalıntıları var
Ayy hayırlı olsun canım 🧿 sağlıkla gelsin oğluşun inşallah ❤ benim de tüp bebek kilom var. Normal kilomun 8 kilo üstünde hamile kaldım. Üstüne de 4 kilo civarı aldım. Şimdiden normal kilomdan 12 kilo fazlam var.

Benim normalde göbeğim vardı 78 kg ile hamile kaldım şimdi 80 81 falan çıkıyorum 15+4üm göbüşüm böyle
Masallah siz hamıleysenız ben neyım valla benım ki göbek gibi cıktı 😂😂benım en son ikizlerde 27 haftayken bu kadar gobusum vardı ☺️ama kaybettım kısmet olmadı 😢iç karnım geniş baya son aylara ancak çıkar

Sıfır iştah. Bu akşam çok kötüydüm sonra sevdiğim bir yemeği yedim bakalım çıkaracak mıyım 😂 senin kontrolün ne zaman?
İnşallah çıkarmazsın canım. Ben de çıkarmamamk için oturuyorum. Yatınca yediklerim ağzıma geliyor. Büyük bir çaba var şuan bende de çıkarmamak için. İşyerinde iyiyim evde yatarken kötüleşiyorum ya. Pazartesi kuzum. İnşallah cinsiyeti de öğreneceğiz

Benim de böyle. Çok şişti. Aşırı gergin hissediyorum. 14+2 . 63,5dan 67,5 a çıktım. Dün akşam 69,5 dum 😅 Akşamları tartılmsyı bıraktım. Aşırı ödem oluyorum, 2 kilo oynuyor sabah ve akşam arası.
Çok sekersın tam hamıle modu olmus 🩷benım henüz bellı bile değil😂14+6 haftalık olduk

Eklentiler

• IMG_1616.png
    IMG_1616.png
    657,7 KB · Görüntüleme: 74
İnşallah çıkarmazsın canım. Ben de çıkarmamamk için oturuyorum. Yatınca yediklerim ağzıma geliyor. Büyük bir çaba var şuan bende de çıkarmamak için. İşyerinde iyiyim evde yatarken kötüleşiyorum ya. Pazartesi kuzum. İnşallah cinsiyeti de öğreneceğiz
Bende halsizlik uyku hali de var genelde yatıyorum ama dışarı çıkmak iyi geliyor, biraz yürüyüşlere başladım bu hafta eşimle. Kimse parti yapmıyor mu yaaa bir ben mi görgüsüz gibi cinsiyet partisi yapıyorum 🤭

X