Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bu mesajlar bana moral oldu, yarin yicem Tesekkur ederiiim
ya benim kuzenim ilk çocuğuna hamileyken 11 yaşında olan herşeyde midesi bulanıyordu sadece kremalı bisküvi ve çiğ köfteyi rahat rahat tüketebiliyordu başka birşey yese hemen çıkarıyordu ona rapmen 3.850 doğdu bebişimiz tosuncuktu maşşalh.

benim de bebek gözükmesi için randevuyu 26 ağustosa verdi bence normal bende 31ine aldım ki git gel yapmayım

Ben onceki hamileligimde hamilelik boyunca arada bi yedim ya cok sukur oyle gozle gorulur bi sorunumuz olmadi ama tam olarak ne zarari var bilmiyorum
bence çiğ et ile alakalı çünkü toplamda 3 kere kontrole gittim 3ünde de özellikle söylediği şey çiğ et balık tavuk yumurta yeme hepsi iyice pişsin dedi kahve için bile hafta da 1 kafeinsiz içerbilirsin yada türk kahvesi şçebilirsin dedi

Gozunuz aydin ben de gecen hafta 5+2 de gormustum keseyi ici bos oluyo haftaya ben de kalp atisini duymaya gidecegim❤ belki o zaman gorunur birazcik

Bence onu dediğin gibi 2 günde bir yut kuzum bitene kadar. Sonra alırsın 400 lük olanlardan. Aile hekimi arkadaşıma folbiol vermişti galiba folbiolün de yüksekmiş mgsi o haftada 3 kez filan alıyordu.

Test sonuçlarım çıktı kızlar. HCG 7006 çıkmış çok şükür yalnız crp değerim yüksek çıktı. O da geçen hafta enfeksiyon geçirdiğim için olabileceğini söyledi aile hekimi. Düşük olan kanım da azcık yükselmiş kan ilacı yutmaya devam edicem. Diğer değerlerimde gayet normalmiş

Son düzenleme:
Keseyi görmüş müydünüz bu değerle görmediyseniz görürsünüz artık inşallah

Doktorum dün veya bugün için çağırmıştı beni ama ben haftaya gideceğim inşallah. Biraz beklemek istedim açıkçası. Haftaya kalp atışı da duyulur mu acaba?
BENCE DUYULUR YA BENDE AYNI YAPTIM ÇÜNKÜ DOKTORUN DEDİĞİ TARİHE 1 HADFTA KOYDUM DEDİM GİTTİM Mİ HEPSİNİ ÖĞRENEYİM.

Yaa tehlikeli olur diye mi, siz oyle diyince korkuyorum yemesem mi ben dee
Neden zararı olsun ki bulgur, salça sonuçta. Bulgur pilavı yemiyor musunuz ? Yani aynı şey etsiz olduğu sürece sıkıntı yok demişti doktorum. Etli olanın yasak olmasının nedeni de çiğ et koyuyorlar o da toksoplazma riski oluşturuyormuş. Yani etli de yerseniz tek seferde yediniz bebeğe bi şey olacak diye bir durum yok. Sadece toksoplazma için riski oluşturuyormuş.

Bana günde 2 3 bardak açık çay, günde 1 fincanda kahve içebilirsin dedi doktor. Size de haftada 1 de çok az söylemiş.

Çok şükür. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah

Evet cig et, cig yumurta, iyi yikanmamis yesillikler riskli ama zaten ben etli cig kofte normalde de yemem sevmem etsiz olandan yemistim

Kızlar çok hevesliyim hamile kıyafetlerine. Normalde hep demode gelirdi ama artık taytlar bluzlar falan daha güzel oluyor. Benim ilk gebeliğimden bir tane hamile mom Jean, tayt ve eşofmanım var üstüme özellikle bir şey almamıştım zaten normalde de bol sweat gömlek giydiğim için. şimdi bir iki parça alacağım yine öncekileri de giyeceğim.sizler neler aldınız? Hadi yazın fikir olsun hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…