Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben henüz almadım ama tesadüf ya zara’nın son indiriminden triko uzun elbise almıştım 3 tane :) onları giyerim diye düşünüyorum

Benim de hcg değerimi yüksek bulmuştu geçen hafta; ufacık bir kese gördük ayın 10.unda; yarın tekrar gideceğim; bana dua edin nolur bu 6. gebeliğim kızımdan sonra; ikincim olsun artık

Benim de hcg değerimi yüksek bulmuştu geçen hafta; ufacık bir kese gördük ayın 10.unda; yarın tekrar gideceğim; bana dua edin nolur bu 6. gebeliğim kızımdan sonra; ikincim olsun artık
Benimde 6. Gebeligim 2. Evladım olacak Rabbım nasip ederse.
Insallah sizde sağ salim alırsınız kucaginiza
Hersey gönlünüzce olsun.

Sizinde betanız tam 2 katı artmıyordu değil mi yanlış hatırlamıyorsam. Benimde öyleydi de pazartesi 5+4 te görmüştüm 9 mm idi benimde kese
Evet en son %65 hesaplamıştım ama benim beta >1345 şeklinde çıkmıştı bugün doktor cihaz o kadar ölçmüş ve durmuş da olabilir dedi. Ben onu 1345 hesapladığım için %65 diye düşündüm. Ama sizde de sorun yok diye düşünüyorum kese gördükten sonra kesenin büyümesi önemli olan sağlıkla büyür inşallah. Size doktor haftasıyla ilgili bi şey dedi mi tutuyor mu yani 5+4 le

Comfortlux flare yazan modeli ama hamileler icin olani caniim ama dedigim gibi Artis Collection’a da bak ben gelince sanirim bi tane oradan alicam hem daha uygun hem de alternatif olur biri iste biri disarda ya da evde gibiii

Henüz kese küçük ve Bebeği görmediği için haftasıyla ilgili net bilgi vermedi maalesef sadece daha kese küçük dedi

Comfortlux flare yazan modeli ama hamileler icin olani caniim ama dedigim gibi Artis Collection’a da bak ben gelince sanirim bi tane oradan alicam hem daha uygun hem de alternatif olur biri iste biri disarda ya da evde gibiii
Teşekkür ederim canım alacağım zaman bakacağım. flare paça çok güzel oluyor klasik taytlardan sıkıldık artık. Neyse tek derdimiz bu olsun hepimizin inşallah

Geçen hamilelikte iki hamile jean iki de tayt aldım zaten karın çıkınca kış oluyor kazak sweat triko elbise falan öyle geçiyor

Teşekkür ederim canım alacağım zaman bakacağım. flare paça çok güzel oluyor klasik taytlardan sıkıldık artık. Neyse tek derdimiz bu olsun hepimizin inşallah
Bence de is icin falan ya da daha sik yerler icin oyle pantolonlar daha guzel ispanyol paca Ay di miii en guzel derdimiz bunlar olsun insallah
Geçen hamilelikte iki hamile jean iki de tayt aldım zaten karın çıkınca kış oluyor kazak sweat triko elbise falan öyle geçiyor
di mi bence dee rahat guzel gecsin insallah hepimziin guzel haberlerle

Kizlarr sizin de yuzunuz yagli gibi oldu mu bi de sivilcelenme var mi? Benim sag cene yanak tarafimda cikmaya basladi ellemiyorum ama rahatsiz ediciii

Kizlarr sizin de yuzunuz yagli gibi oldu mu bi de sivilcelenme var mi? Benim sag cene yanak tarafimda cikmaya basladi ellemiyorum ama rahatsiz ediciii
Benim var canım en başından beri. Hatta test yapmadan önce bile sivilceler basladı ki normalde sivilce problemim yoktu. Yanağımda çenemde dudak üstünde çıkıyor, tamamen de geçmediler hala.

Progestan kullanan kızlar bu fitili illa aşırı mı ittirmek gerekiyor 1 haftadır kullanıyorum ama düzgün yapıyor muyum hiç emin değilim sabah kalktığımda çok fazla ilaç kalıntısı olmadığı için herhalde bir şekilde ilaç eriyordur diye düşünüyorum ama boşa da gitmesin, hiç bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…