Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim ultrasyona göre 5+6 günlük. Ayın 7 sinde vajinal ultrasonda keseyi görmüştüm. Pazartesi de karından görüldü kese. Doktorum betayi çok yüksek bulduğu için beta tekrarı istemişti. Sanırım boş gebelikten şüphelendi. Dün tekrar baktı. Kesemi gördü ve içini de yakinlastirdi. 2.3 mm bebek varmış içinde. Haftaya kalp atışı için çağırdı

Ay masallah kuzuum oh boyle saglikla ilerlesin insallah hep hep cok sevindim

Ben henuz birsey almadim. 2 sene once ayni zamanlar gebe kalmistim kapaliyim koca gobek zamanlarimiz kisa denk geldigi icin triko takimlar kurtaricim olmustu gebelikten sonra da giyebiliyorsun bir de sunu soyleyeyim donem olarak guzel bi donem cunku cok sis zamanlarimiz cok sicaklara denk gelmiyo bu yonden sansliyiz kısın pofuduk pofuduk gezicez

Gerçi erken ama kıyafet konusu.12 haftaya kadar yine normal kıyafetlerimizi giyebiliyoruz öyle çok kilo almadiysak tabii karnı sıkmamak kaydıyla.

Ay evet canım ya onu ben de düşündüm normalde yaza giyecek bir şey bulamam bir de hamileyken daha feci. ama lohusalık yaza geliyor biraz o zor oluyor maalesef

Hele bir de şişme mont çok severim iyice şiş köfte gibi olacağız ahahahah

Ay evet canım ya onu ben de düşündüm normalde yaza giyecek bir şey bulamam bir de hamileyken daha feci. ama lohusalık yaza geliyor biraz o zor oluyor maalesef
Evet ya hatirladim simdi su icinde uyaniyordum uykularimdan lohusalikta terleme cok oluyo ama artik mevsimler gec geliyo hemen isinmiyo havalar

Masallah canim cok sevindim

ben şimdilik elbiselerimi giyiyorum malum İzmir zaten tayt falan giyilmez bu havada ama kışa doğru karnım çıkmış olur o zamn alt üst triko takım alacağım bence güzeel durur

Bana günde 2 3 bardak açık çay, günde 1 fincanda kahve içebilirsin dedi doktor. Size de haftada 1 de çok az söylemiş.
bana söyledği ilk üç ay bu şekilde sonrası için yine konuşuruz dedi çok severim kahve ama artık alıştım sorun yok canımda istemiyor şuan için

Teşekkür ederim canım benim, amin inşallah. Allah ım bu süreçte kimseyi üzmesin, sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
Kuzucum insallah yaa amiiiin
Evet evet değil mi sırılsıklam uyaniyordum hep geceleri ama koca göbüşle yazı geçirmekten iyidir artık
caniim ben bi tek Oysho’nun ispanyol paca hamile tayltlarindan aldim simdilik, Artis diye bir marka var oradakiler de cok iyiymis hem de baska renkleri de var ve daha uzun. Onlari iste giyerim dedim Onun disinda bisey almadim ama almayi da cok dusunmuyorum kisin kot falan giyemem burada diyee. Bol kazak tayt spor ayakkabi bitti gitti insallah

Cok jean giymek istenirse de Ece Targit’ta gormustum. Jean’in dugmelerine bi lastik takiyodu. Satiliyomus. O belini genisletiyor pantolonun bu sayede de giyilebiliyor. Oyle bisey yapilabilir ilk 3-5 ay icin belki.

Evet çok pantolon vs giyilmiyor ya en iyisi taytlar yukarda da bir hamiş demişti tam güzel aylarda rahat rahat hamilelik geçireceğiz inşallah. Sıcaklarda zor olur cidden. Fitilli taytlardan alacağım ben oyshonun hangi modelini aldım sen kuzum ben de bakayım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…