Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bulantı gibi hissediyorum artık bugünden sonra çubuk krakerle yakın ilişkim başladı çalıştıgım icin maalesef uzanma sansim olmuyor arada ayaklarımı masanin altindan cop kutusuna uzatip oyle oturuyorum

Bulantı gibi hissediyorum artık bugünden sonra çubuk krakerle yakın ilişkim başladı çalıştıgım icin maalesef uzanma sansim olmuyor arada ayaklarımı masanin altindan cop kutusuna uzatip oyle oturuyorum
Yaa dogru sen de ofisteydin Ay evet o zaman cubuk kraker brckm `in dedigi gibi mide suyunu alsin, tuzlu tuzlu seyler tut mutlaka yanindaa

benim daha bulanrım başlamadı sadece arasıra yemek yerken oluyor kaçıncı haftadaydınız. bende çalışıyorum şuan aynı şekilde bacaklarımı çöp kutusuna uzatıyorum çünkü uyuşma oluyor

6+2 deyim erken basladi galiba benim ki. 400 mg folik asit kullaniyor musunuz her gun. Folik asit eksikligi uyusma yapabiliyormus. Birde pihti olmamasi icin arada yurumek gerekiyo ben bazen koridorda turluyorum

6+2 deyim erken basladi galiba benim ki. 400 mg folik asit kullaniyor musunuz her gun. Folik asit eksikligi uyusma yapabiliyormus. Birde pihti olmamasi icin arada yurumek gerekiyo ben bazen koridorda turluyorum
hergün kullanıyorum sabahları kahvaltıdan sonra dedi doktorum ama bana devletin verdiğini verdi değiştirsem mi acaba folbiol kullanıyorum

Kizlar benim bugun midem daha kotu, annemle konustum maalesef annem de hamileliklerini hep bulantili gecirmis, dogru duzgun bir sey yiyemezdim dedi herkes annesine mi cekiyor ya
Sanırım öyle oluyor. Benim annemin de çok bulantısı olurmuş. Benim ilk hamileliğimde de çok bulantım olmuştu. Şimdi de arada bir zorluyor

Benim kullandigim folik asit 800 mcg yaziyor, heralde 800 mg demek. O yuzden artik 2 gunde bir kullanmaya karar verdim, fazlasi da zararmis. Baktim gerci hamilelikte 800 mgye kadar kullanilabilir diyor ama hic dikkat etmeden almistim yurtdisindan, simdi korkarak iciyorum. Ve evet ofiste bol bol turlamak lazim, yoksa hem kalca aciyor cok oturunca hem de kan akisi olsun diye. Ben de devamli su almaya ya da lavaboya kalkiyorum.

hergün kullanıyorum sabahları kahvaltıdan sonra dedi doktorum ama bana devletin verdiğini verdi değiştirsem mi acaba folbiol kullanıyorum
Bence folik asidin markasinin bir onemi yok. Yurtdisinda direkt eczaneden alinan o eski tip ilac gibi olanlardan kullandiriyorlar. 400-500 mg arasi mutlaka olsun diyorlar sadece.

Ama kese rahimde gözüktü ve su birikimi yok dedi yani dış gebelik değil dedi Doktor emin bi şekilde bilemedim şimdi kafana takıldı. Kese hala bu sabah rahim içindeydi ama bu sefer beta 30% artarken 15% artmış artış ta düşüyor belki bir haftaya daha da düşer

soda içmenin bir zararı var mı acaba sade soda
Gecen burada bir arkadas doktorunun verdigi listeyi paylasmisti. Orada maden suyu icilebilir, soda degil yaziyordu. Ama eger sordugunuz maden suyuysa birsey olmaz heralde. Bizim evde soda yapici var. Korkumdan onu okudugum an biraktim ben dumduz buzlu su iciyorum

kulanın maden suyu günde 1 tane içiyorum zaten kafein yok o yok bu yok arada bi içesim geliyor birşeyler

kulanın maden suyu günde 1 tane içiyorum zaten kafein yok o yok bu yok arada bi içesim geliyor birşeyler
Ay bisey olmaz bence ondan zaten o zaman. Ben yarin etsiz cigkofte yicem bu arada, planlarimi simdiden yaptim umarim sorun olmaz. Ne yiyemiceksem onu istiyomusum gibi bir haldeyim gunlerdir bi yandan tok gibiyken hahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…