Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Doktor bize doktor ismi verdi (ozel klinik yani) 20. Hafta civari randevu versinler dedi o kadar ekstra bisey yapmadi yani
Benim 20. Hafta detaylı ultrasonundan haberim yoktu :eek: 17. Haftada bi kontrolüm var ama 3 hafta sonra birdaha çağıracak o zaman o şekilde mi oluyor bilemedim. Hocaya soracağım ben de teşekkğrler

Benim 20. Hafta detaylı ultrasonundan haberim yoktu :eek: 17. Haftada bi kontrolüm var ama 3 hafta sonra birdaha çağıracak o zaman o şekilde mi oluyor bilemedim. Hocaya soracağım ben de teşekkğrler
muhtemelen o zaman söyler bu dedigi doktorda randevu bulmak zormus ondan erken soyledi sanirim

Ben de başta kendisiyle görüştüm internette birkaç yorumda cihazları eski diye yorum gördüm İlknur Demir Karakılıç’a aldım inşallah güzel sonuçlar alırız. Fiyat ne kadar dedi size
Biz kendi muayenehanesine gitmeyecekmisiz acibademe gidiyorum oraya geliyormus arada. Fiyat 2500 sizinki ne kadarmis ?

Alabiliyorsunuz. Doktor sadece size gitmeniz gereken hafta aralığını söylüyor ona göre randevu alıyorsunuz
Doktor bize doktor ismi verdi (ozel klinik yani) 20. Hafta civari randevu versinler dedi o kadar ekstra bisey yapmadi yani
aaaaa özel klinik hiç aklıma gelmedi desem..... bana birisi devlet hastanesi tavsiye etmişti ama oradan alamadım. özel birim olduğu için önce kadın doğum doktoru yönlendirmeli falan filan yazıyordu. ben de özel klinik bakayım ya. anca bulunur bence de <3 teşekkür ederiiim.:KK200::KK73:

Kızlar ikili tarama testi sonucum çıkmış galiba ama sonuç ektedir yazıyor sonuç gözükmüyor. Var mı böyle olan ?

Doktor yönlendirmesi olmadan alınamıyormuş galiba siz nasıl aldınız?
Bana da doktor ayrıntılı ultrason artık devlet hastanelerinde yapılmıyor kendiniz bir perinatolog araştırıp gidin dedi. Yani her şekilde özel klinik ya da hastaneye gidileceği için doktor yönlendirmesine gerek yok😊

Kızlar ikili tarama testi sonucum çıkmış galiba ama sonuç ektedir yazıyor sonuç gözükmüyor. Var mı böyle olan ?
Benim e nabızımda sonuç çıkmış gözüküyordu ama tıklayınca sonuç çıkmıyor. Hala da sonuç gözükmüyor ama olumsuz bir durum yoktu

Artırıyorum, 19+0 😄
2 hafta sonra tekrar çağırırım dedi
(Perinatologa takip oluyorum)
Ay ben simdi femometerdan baktim tam tarihe ben daha da artiriyorum😂 18+4te cagirmis. Kesin tekrar gel derler ama iyi olur bebisi gorurum yoksa burada bir daha bebege ultrasonla bakmiyolar 34.haftaya kadar😬

Bana da doktor ayrıntılı ultrason artık devlet hastanelerinde yapılmıyor kendiniz bir perinatolog araştırıp gidin dedi. Yani her şekilde özel klinik ya da hastaneye gidileceği için doktor yönlendirmesine gerek yok😊
Yaa devlette yok muymuş artık. Benim konuştuğum bir kadın devlete gitmiş ben ona odaklanmışım başka bir şey düşünmeden. Teşekkür ederim diğer özelleri araştıracağım 🫶🏻🥹❤️

Benim e nabızımda sonuç çıkmış gözüküyordu ama tıklayınca sonuç çıkmıyor. Hala da sonuç gözükmüyor ama olumsuz bir durum yoktu
İnşallah ya ay korktum öyle görünce çünkü ilkinde sonuçları görmüştüm e nabızdan o yüzden bi şaşırdım.

İnşallah ya ay korktum öyle görünce çünkü ilkinde sonuçları görmüştüm e nabızdan o yüzden bi şaşırdım.
Korkmayın inşallah bir şey yoktur genelde bu tarz testlerin sonuçlarını kişi tekrar gelsin diye sisteme yüklemiyorlar ya da testi kendisi yanlış yorumlamasın diye içinizi ferah tutun

Merhaba kizlar umarim herkesin hamileligi cok guzel geciyordur 😍🙏 15+1 deyim bu aralar ayakta biraz durdugumda ilk oturdugum zaman kuyruk sokumumda batma oluyor basina gelen var mi

Yaa devlette yok muymuş artık. Benim konuştuğum bir kadın devlete gitmiş ben ona odaklanmışım başka bir şey düşünmeden. Teşekkür ederim diğer özelleri araştıracağım 🫶🏻🥹❤️
Kesin yok diyemem ama düzenli gittiğim şehir hastanesinde bulunan doktor artık devlette yapılmıyor dedi. Bir de iş için periyodik muayeneye gidiyorum o hastanede de gitmişken kadın doğuma da girdim o da devletler artık yapmıyor kendin internetten perinatolog bak git dedi 🌸 internetten araştırdım net bir bilgi bulamadım ama ben zaten özel kliniği olan bir doktora gitmeyi düşünüyorum flaş bellek ile görüntüleri de veriyorlarmış hatira kalır diye düşündüm

Kesin yok diyemem ama düzenli gittiğim şehir hastanesinde bulunan doktor artık devlette yapılmıyor dedi. Bir de iş için periyodik muayeneye gidiyorum o hastanede de gitmişken kadın doğuma da girdim o da devletler artık yapmıyor kendin internetten perinatolog bak git dedi 🌸 internetten araştırdım net bir bilgi bulamadım ama ben zaten özel kliniği olan bir doktora gitmeyi düşünüyorum flaş bellek ile görüntüleri de veriyorlarmış hatira kalır diye düşündüm
Bilgi olsun diye yazayım da bana da ege üniversitesinde oluyor oraya gidebilirsin demişlerdi. Belki artık olmuyordur aslında çok emin değilim. Fakat açıkçası özele gitme fikri bana da mantıklı geldi. Hem dediğiniz gibi flaş bellekte almak da güzel olur 🫶🏻❤️

X