Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah biseyi yoktur çokta tatlı çocuk yüzüne bakan down demez ama el çizgisine googleden baktım gerçekten down eli öyle oluyomus yeni öğrendim bende
Birsuru cesidi varmis hastaligin da. Ben de fetaldna yaptieacagim zaman sayfa sayfa hastalik adi yaziyordu bunlara bakiliyor diye. O nedenle yasim 24 olmasina ragmen kafam rahat olsun diyerek fetal dna yaptirdim. Bi de sonuc problemsiz ve tamamen saglikli ciksa super olacak

Evet herkes kaynasti samimi tatlis bir grubumuz var, hosbuldum bu arada <3

Cinsiyetler belli mi burada da? :)
Yavas yavas cikiyor ama fetal dna sonuclarini bekliyoruz grupca benimki de gosterdi bi defa yazmistim fakat yine de sonucu bekleyeyim dedim ya. Grupca biraz halsiziz anladigim kadariyla, ben gecen hafta 12 hafta oldum herkese moral olmasi acisindan buralar super gelsenize demistim fakat benim de bas agrilarim basladi 13 itibariyle. Her sey geciyor bitiyor tabii sagligimiza ve bebisin sagligina odaklandik

Herkesin gönlüne göre versin Allahım. 16. Haftadan bildiriyorum, bulanti tiksinti hiç bir şey kalmadı biraz yorgunluk ama olsun o kadar, biraz daha diş sıkın

Herkesin gönlüne göre versin Allahım. 16. Haftadan bildiriyorum, bulanti tiksinti hiç bir şey kalmadı biraz yorgunluk ama olsun o kadar, biraz daha diş sıkın
Benim bu hafta başı geçer gibi oldu ama iki gündür yine kusup duruyorum. 12+3 oldu bugün.
Sabredip bekleyeceğiz yapacak bişi yok ama artık normal hissetsem çok iyi olacak; çok yorgunum

Benim bu hafta başı geçer gibi oldu ama iki gündür yine kusup duruyorum. 12+3 oldu bugün.
Sabredip bekleyeceğiz yapacak bişi yok ama artık normal hissetsem çok iyi olacak; çok yorgunum
Dile kolay ama yasayan icin gercekten zor; annelerin hakki odenmez.....
Kusmaya care yok fakat benim bulantilara en iyi gelen leblebi ve salatalik oldu belki isinize yarar

Amin valla ben kusma diyince senin yazdiklarini hatirliyorum cok dua ediyorum insallah biticek benim de bas agrim bulanti yapiyor gebelikten once de bikac defa yasamistim. Oyle kapana kisildim resmen birini kurtarsak digeri basliyor cocuk babaci olursa cok kizarim

Benim de inanılmaz bir baş ağrım var ilaç içmemek için direniyorum ama geçmiyor da geçmiş haftalarda yine oluyordu ama geçmişti şimdi tekrar başladı . Su içmediğim için olduğunu düşünüyorum ama midem bulanırken de su içemiyorum çok fena bir döngü Allah yardım etsin diyorum hepimize

Benim kızım öyle büyüdü (rusca-ing-turkce); geç konuşma olmadı.
Yaa çok güzel bebekliğinden beri bir kişi rusça bir kişi ingilizce bir kişi türkçe şeklinde mi konuştunuz? Yoksa birini evde diğer dilleri dışarıda mı öğrendi? Ben 6.aydan sonra bakıcı full Rusça ya da İngilizce konuşsun istiyorum. konuşan kişinin anadili olması önemliymiş, Rusça ve İngilizce bilen birini bulmak daha kolay olur diye bu iki dilden birini düşünüyorum sizin nasıl oldu

Ben 11 haftada vermiştim bı kaç güne çıktı maygen firmasıdı cinsiyet de erkek demişlerdi ultroson da henüz göremedik 14+6 kontrol var cmrtsi bakalım

Doğum Nisan'da gözüküyor du ama en son Mart annelerine transfer oldum büyük ihtimal bayram öncesi sezeryanla alır doktorum sağlıkla ilerlesin inşallah biraz zorlu ve riskli geçiyor

Doğum Nisan'da gözüküyor du ama en son Mart annelerine transfer oldum büyük ihtimal bayram öncesi sezeryanla alır doktorum sağlıkla ilerlesin inşallah biraz zorlu ve riskli geçiyor
Benimde içime öyle doğuyor :) nisanın ilk haftası çünkü ultrasona göre :)

Merhaba hanimlar, herkese iyi bir hamilelik sureci diliyorum
Mart anneleri grubundaydim fakat icimde bir his dogum nisana sarkacak diyor o yuzden bu grubun da takipcisi olacagim :)
ben de aslında mart annesiyim ilk doğumum sezaryen 38+4'te doğmuştu, bu da en geç 39+0'da alsa 26 mart oluyor. başta o grubu takip edeyim dedim ama genelde herkesin doğumu martın başı ya da ortası olduğu için muhabbetler çok ileriden gidiyordu bana göre, o yüzden ben de nisanı takip ediyorum

Ben 11 haftada vermiştim bı kaç güne çıktı maygen firmasıdı cinsiyet de erkek demişlerdi ultroson da henüz göremedik 14+6 kontrol var cmrtsi bakalım
Benim de o firma fetalde erkek dediyse ultrasona gerek yok kac gunde cikti acaba sizin sonuc ben hala bekliyorum

Nihayet fetal dna sonuçları geldi, düşük risk diyor şükürler olsun gebeliğimi öğrendiğimden beri en büyük korkum yüksek riskli çıkmasıydı sonuçları doktoruma atıcam birazdan, cinsiyeti de öğrenicez inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…