Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar hurafeler sag yumurtadan yumurtladiysaniz sol yumurtadan yumurtladiysaniz diye bir cinsiyet tahmini yapiyodu:) neydi? Inanan var mi

Selam kızlar tüm hamişlere hayırlı olsun, kolay hamilelik, doğum ve bebek bakım süreci dilerim herkese 😍 Biz bugün 6+4 olduk. Dün ilk kez doktora gittik. Bebeği gördük, kalp atışları da başlamış. 🫠 Daha 1.5 yaşında bir oğlum var, bizim için çok süpriz oldu ama vardır bi hayır dedik. Gönül bu sefer kız olsun ister tabi ama sağlıklı ve hayırlı evlat olsun da ister kız ister erkek olsun 🙏🏻🌸

Ay canım benim yaa sağlıkla hayırlısıyla kucağına al insallah ❤️
Ben sadece anneme ve eşime söyledim şu an. Kese ve kalp atışını duyduktan sonra açıklamayı düşünüyorum. Biraz temkinli yaklaşıyorum sanırım
Amin canim inşallah saglikla alalim kucağımıza 🥰🥲 elimden geldigince herseye dikkat ediyorum. Insallah sağlıkla büyür ve hayallerimizi kucagimiza alırız ❤
Bizde sadece eşimle ikimiz biliyoruz. Açıkçası kalp atışını beklemek istiyorum dedim ama 8 haftada anca duyulur diyolar o da 2 ay yapiyor insan sabirsizlaniyor soylemek icin. En azindan ailelerimize söyleyelim dedik 8 hafta nasil gizleyecez dayanamıyorum 😂

Ya var evet ama birkac negatif yorum görünce biraz temkinli yaklastim acikcasi. Ben hala doktor kararimi veremedim bu ayri stres yapiyor bende 😐
Canım ilk hamileliğimde de ilk aylarda hep vajinal ultrasonla bakıldı ve hiç sorun olmadı. Dünkü muayenede de karından net gözükmediği için alttan baktı hiç tereddüdün olmasın

Teşekkür ederim cevaplar icin 🥰 vajinal muayeneden biraz tedirgin oldum o nedenle yaptirip yaptirmama konusunda ikilemdeyim açıkçası. Bende cuma veya cumartesi gitmeyi düşünüyorum ama bakalim.
Bu arada cevrenize soylediniz mi hamile oldugunuzu 😊
Merhabalar bende vajinal ile baktirdim bi sakıncası olmadığını düşünüyorum sonuçta Uzman olanlar sakıncası olsa şu kritik zamanlarda bile bekleyip vajinal yapmayı düşünmezler 😊

Hanımlar bi 10 gün öncesi bu topikte olabilecegimi yazmıştım
Bugün bende vajinal ultrason ile 5+3 hafta icinde olduğumu öğrendim 😊
Sat 6 ağustos
Beklenen adet 4 eylüldü 😊
1287 beta ile öğrendim ancak öğrendikten 5 gün sonra doktora yani geçen hafta gittiğimde kesemin olduğunu bebeğin gozukmedigini öğrendim
Haftaya tekrar gel demişti
Bugün gittim ve çok şükür bebeği gördüm
Hepimize sağlıkla bebeğimizi kucağımıza aldığımız günler nasip olsun 😊
İnşallah hep güzel şeyler paylaşırız burada 😊

Canım ilk hamileliğimde de ilk aylarda hep vajinal ultrasonla bakıldı ve hiç sorun olmadı. Dünkü muayenede de karından net gözükmediği için alttan baktı hiç tereddüdün olmasın
Yaa gercekten mii 😍 teşekkür ederim yazdığınız icin. Insanin kafasi karışıyor herkes birsey söyleyince.
Merhabalar bende vajinal ile baktirdim bi sakıncası olmadığını düşünüyorum sonuçta Uzman olanlar sakıncası olsa şu kritik zamanlarda bile bekleyip vajinal yapmayı düşünmezler 😊
Öyle zaten bende düşünmüyordum normalde ama bir sürü sey duyunca insan bi çekiniyor yaptirmaya. Haklısın dogru tabi riske atmayi hangi doktor ister.

Cevaplariniz icin cok teşekkür ederim içim rahatladı biraz da olsa ❤❤

Hanımlar bi 10 gün öncesi bu topikte olabilecegimi yazmıştım
Bugün bende vajinal ultrason ile 5+3 hafta icinde olduğumu öğrendim 😊
Sat 6 ağustos
Beklenen adet 4 eylüldü 😊
1287 beta ile öğrendim ancak öğrendikten 5 gün sonra doktora yani geçen hafta gittiğimde kesemin olduğunu bebeğin gozukmedigini öğrendim
Haftaya tekrar gel demişti
Bugün gittim ve çok şükür bebeği gördüm
Hepimize sağlıkla bebeğimizi kucağımıza aldığımız günler nasip olsun 😊
İnşallah hep güzel şeyler paylaşırız burada 😊
Ay bende sabredip direkt kalp atisina kadar beklesem diyorum bii.. sonrada sacmalama sen asla dayanamazsin diyorum😂 maşallah saglikla gelsin ne guzel siz ilk zorlu asamayi atlatmissiniz. Darısı biz bekleyenlerin başına bizlerde duyalim insallah o kalbin atışını .
Demek ki her bebegin gelisimi farkli oluyor. 5+2 de kese zor görünenler de var mesela. Sağlıklı olsunlar da yeter ki 🙏🥰

Ay bende sabredip direkt kalp atisina kadar beklesem diyorum bii.. sonrada sacmalama sen asla dayanamazsin diyorum😂 maşallah saglikla gelsin ne guzel siz ilk zorlu asamayi atlatmissiniz. Darısı biz bekleyenlerin başına bizlerde duyalim insallah o kalbin atışını .
Demek ki her bebegin gelisimi farkli oluyor. 5+2 de kese zor görünenler de var mesela. Sağlıklı olsunlar da yeter ki 🙏🥰
Kalp atışına kadar bende bekleyemedim 🙈
Aslında doktor bebek göremediği için haftaya gel dedi napayim 😊
Bu hafta aslinda bebekle beraber hafif bir arkadan gelen kalp atışı sesi vardı
Doktor kalp atisi degil aslinda bebekten damar atışı sesi ama kalp atışı gibi de yorumladi😊
ama tam duymadigimiz için duymadık yazicam 10 gün sonra net duyarız dedi 😊
10 gün sonra kalp atışı için tekrar gideceğim inşallah 😊
Siz bekleyebilirseniz ne iyi 🙈
Evet inşallah sağlıklı olsunlarda ,en en önemlisi 🫶😇

Kizlar hurafeler sag yumurtadan yumurtladiysaniz sol yumurtadan yumurtladiysaniz diye bir cinsiyet tahmini yapiyodu:) neydi? Inanan var mi
Sağ erkek sol kız derler ama bence hurafe ya herkeste değişiyor olabilir. Bir de benim şu an bazen sağ bazen sol tarafım ağrıyor net bi tarafım agrımıyor 😂

Yaa gercekten mii 😍 teşekkür ederim yazdığınız icin. Insanin kafasi karışıyor herkes birsey söyleyince.

Öyle zaten bende düşünmüyordum normalde ama bir sürü sey duyunca insan bi çekiniyor yaptirmaya. Haklısın dogru tabi riske atmayi hangi doktor ister.

Cevaplariniz icin cok teşekkür ederim içim rahatladı biraz da olsa ❤❤
Canım ilk hamileliğimde bebek görünmemişti çok stres oldum. Doktor sen bu stresle 1 hafta duramazsın vajinal bakalım dediğinde bebeği bırak kalp atışını bile duymuştum herhangi bir problem olmadı çok şükür ama sen içine nasıl sinerse o şekilde hareket et canım

Yarın doktora gidecek olan var mı ben gibi bakalım kese görmek için alahin izniyle 😍

X