Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ay evet kuzum ya hayırlısıyla geçseydik o dönemlere

Bizimkide bozburun baby bolca eğlenip partiledikten sonra geldi kendisi sürpriz istiyorduk çok sevindik
Hahahah valla benimde Karadağ bebesi oldu 8 yıllık evliyiz hep kariyer sebepli ertelemiştik, bu sene tatilde korunmayı bıraktık hemen olmaz diye düşünüyorduk hemen oldu parti bebeklerine +1 de benden

Hahahah valla benimde Karadağ bebesi oldu 8 yıllık evliyiz hep kariyer sebepli ertelemiştik, bu sene tatilde korunmayı bıraktık hemen olmaz diye düşünüyorduk hemen oldu parti bebeklerine +1 de benden
Ne güzel olmuş maşallah ona, bakalım cinsiyetleri ne olacak biz dün fetal dna verdik. 10 12 güne belli olcakmış

Anladım. Umarım herşey yolunda ve sağlıkla ilerler. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeleri.

Ç

tatil bebelerini severiz, bir dahaki tatile bebelerimizde olacak kızlar yalnızz tabi minnak olcakları için bir yere gidermiyiz bilemiyorum
İnşallah eşimle şimdiden konuşuyoruz seneye ağustos, eylül gibi gideriz bir yerlere baya toparlanır o tarihlere diye. Allah nasip etsin inşallah.

Bebegin iyi olmasına cok sevındım canım

Ne güzel olmuş maşallah ona, bakalım cinsiyetleri ne olacak biz dün fetal dna verdik. 10 12 güne belli olcakmış
Bizde fetal dna yaptıracağız ama 2 hafta sonra doktorumuz genoks önerdi, fiyat vs bilmiyorum diğer firmaları da araştırıp karar veririz sanırım

Canim yuruyus bana da onerdi. Ama dedi ki mesela pilates yapmiyosan, hamilelikte pilatese baslama. Sanirim vucudu soka sokmak ekstra yormak istemiyorlar. Aktif ol ama kendine cok yuklenme. Ilk trimesterda da zor ya zaten hep uykumuz var
Valla şuan saat 12 ye geliyo , uyandım kahvaltı falan derken yine uykum var hiçte spor yapasım yok enerjik hissetmiyorum öyle çıkımda aktif spor yapıyım evdeki işleri zor yapıyorum hepsi gözümde büyüyor. Şuan sürekli yeme modunda olduğum için mutfakta iş bitmiyor, çamaşır makinesi nerdeyse her gün çalışıyor bana her şey kokuyo yıkıyorum bunları halledersem ok bence

hangi firma ne kadara yaptırdınız acaba?Nakit kart fark ediyor mu?Başvurduktan hemen sonra kan almaya geliyorlar mı? Çok soru sordumkusura bakmayın.

hangi firma ne kadara yaptırdınız acaba?Nakit kart fark ediyor mu?Başvurduktan hemen sonra kan almaya geliyorlar mı? Çok soru sordumkusura bakmayın.
Panorama firması önerdi doktor bizde ordan yaptırdık. Aslında perşembe verecektim ama müsaitlikleri varmış dün geldiler verdim kanı evden aldı hemşire öncesinde arayıp müsaitlik soruyorlar 2 tüp form doldurup kutuladı ups uçak kargo ile amerikaya gidecekmiş. 10 güne sonuçlanıyormuş. Ödemeyi 450usd olarak biz nakit yaptık Plus olan paketi seçtik. Ödemeyi gittiğimiz özel doktorun muayenesinde verdik onlarla çalışıyorlarmış zaten onlar yönlendiler. Kart ile ödeniyor mu bilmiyoruz sormadık.

Evet yaa kendimize gelemiyoruz spor neymis. Sana iyi geleni yap:)

Kızlar nasıl gidiyor gebelik 9+5 bulantılar azaldı doktor kontrolüme daha coook var 12. Haftada gidicem zaman geçmiyor napıyo acaba suan
10+0 koku hassasiyeti hafif bulantılar devam 3 hafta sonra bizimde randevumuz ay özledim cokkk

Benim küçük te de var 2 si erkek zaten ay hurafe olsun lutfen :))
Kızlar gerçekten şok oldum fiyatları duyunca
Allah yardımcımız olsun
Şimdilik şehir hastanesindeki doktorumdan çok memnunum ben
6ayliktan sonra özele geçmeyi düşünüyorum bi aksilik olmazsa inşallah
şimdi şehir hastaneleri özellerden güzel ve temiz tüm ekipmanları yeni

Bi zat ablam yaşadı. 2li testin ne demek olduğunu bilmiyor bundan 12 Yıl önce tahlili çok kötü cıktı yaşı genç olmasına rağmen hamilelik zehir oldu çok şükür sağlıklı doğdu. Aldırmayı düşünen kişiler için kesinliği yüksek bir test. Bazı kişilerde eğer olumsuz birşey varsa psikolojik olarak kendilerini hazırlamak için tercih ediyor. Ben tercih etmiyorum şahsen. Doktor zorla ense kalınlığına bakıyor bana kalsa onada baktırmam. Bana söylememesi şartıyla bakmasına müsade ediyorum.

Evett Tuncay yüce, 3500 müş 1 Ekim itibariyle 5 bin yapmışlar. Ama adamın yaklaşımı çok iyi. Ben seviyorum valla
Hımm fiyat biraz yüksekmiş liv hospital de de görev yapıyor diye biliyorum ama ordaki fiyatı da mı aynıymış baktınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…