Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim sat 6 Ağustos bende Mayıs annesi olacağım inşallah gebeliğim saglikliysa beta hcg 1726 cikti cuma günü. Dün doktora gittim keseyi gördü ama bebeğin görünmediğini söyledi 2 hafta sonra tekrar gel dedi çok endişeleniyorum sizce bebeğin gorunmemesi normal mi

Benim sat 6 Ağustos bende Mayıs annesi olacağım inşallah gebeliğim saglikliysa beta hcg 1726 cikti cuma günü. Dün doktora gittim keseyi gördü ama bebeğin görünmediğini söyledi 2 hafta sonra tekrar gel dedi çok endişeleniyorum sizce bebeğin gorunmemesi normal mi
Normal canım ben de sat7ağustos bugün kese göremeye gittik haftaya yine gel bebeği görürüz dedi 2 hafta sonrasında kalp atışı dedi merak etme canım ☺️

Senin ilk gebeligin mi , ya benim ikinci ve hiç planda olmayan bı gebelikte hala şoku atlayamadım.
Evet ilk canım eşim azospermi 3 yıldır uğraşıyorduk tese olmuştu geçen yıl sprem bulunamamıştı sonra Ankara tedaviyle çıkışlarımız oldu 5tüp dondurduk öyle tüp bebek yaptık çok şükür ilkte tuttu 🥰☺️

Kızlar hastanede çalıştığım için devamlı doktora gitmek istiyorum dün yine gittim 🤣🤣 herşey çok yolunda suanlık haftaya kalp atışını duyarız dedi bakalım. 🥹🍀🫶🏼

Cmt 29
Pzt 83
Perşembe 299 (farklı laboratuvar)
Beta artışım bu şekilde oldu hep alt sınırdan artmış beni düşündürüyor bu durum 😞
ne diyorsunuz kızlar?

Merhaba arkadaşlar, bende gruba dahil oldum , 5 haftalık hamileyim Mayıs ortası gibi sanırım gelecek bebişimiz, yeni öğrendim ve şok geçirdim, çünkü 7 aylık bi bebeğim var ve hiç aklımızda olan bişey değildi hemen kardeş yapmak , hayırlısı olsun , umarım sağlıkla gelir bebişlerimiz

Merhaba arkadaşlar benım sat 12 ağustos bu ay gecıkınde kanda betaya baktırdım ama sadece pozitif yazıyor değer yazmıyor bende şoktayım 2. çocugum olacak kısmetse.beta kanda pozitif yazıyor olmasının yanlış olma sonucu varmı

Merhaba arkadaşlar benım sat 12 ağustos bu ay gecıkınde kanda betaya baktırdım ama sadece pozitif yazıyor değer yazmıyor bende şoktayım 2. çocugum olacak kısmetse.beta kanda pozitif yazıyor olmasının yanlış olma sonucu varmı
Tahlil sonucunuzun resmini atın bi bakalım normalde yanında değeride yazar çünkü

Merhaba kızlar pcosa baglı insülin direncim var geçen ay doktor glifor vermişti bu ay hamile kalmışım doktorum bırak ilacı dedi ama ben korkuyorum yine yükselir diye bazı kişilere doktorları bıraktırmamış başıma gelen varmı zaten zor gebe kaldım korkuyorum :KK43:

YAZMIYOR SADECE POZİTİF YAZIYOR AMA BENIM REGLIM COK DUZENLIDIR 1 HAFTA FALAN GECTI VE POZİTİF YAZIYOR BU AYIN SONUNA DOĞRU GİTMEYI DÜŞÜNÜYORUM DOKTORA
Hayırlı olsun normalde betanın artışı takip edilir . Sadece pozitif çıkmasına şaşırdım Türkiye’de hiç görmedim yurt dışında mısınız

Merhabalar kızlar, Allah nasip ederse inşallah ben de mayısta anne olacağım geç yumurtlama olmuş bende de . Son regl tarihim 30 Temmuz. 3 gün önce alttan muayene ile keseyi gördük . Beta 1341 çıkmıştı . Bu süreç çok endişeli çok korkutucu her an her şey olabilir diye insan korkuyor 🥺🥺🥺

X