Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de sadece göğüs dolgunluğu uyku hali sık idrara çıkma ve köpek gibi koku alma var 😅 bu bulantılar ne zaman başlıyor tahmini
Aynısı aynısı bende de var 😁😁😁 bugün ilk öğürmemi yaşadım 5+6 geliyor gelmekte olan … ilkinde mahvolmuştum inşallah bu sefer rahat geçer 😁😁

Bende de! Koku alma, kramp, gogus hassasiyeti, cok idrar:) ama biraz da kramp var. 6. Haftadan sonra sanirim bulantilar basliyor
Benim dk başı çiş geliyor ya çalışırken çok zor oluyor 🥹😁 göğüslerim normalde büyük değil ama suan dev geliyor gözüme 🤣

Hayırlı olsunnnn 💕💕💕 benim de sürpriz oldu bu daha garip hissettiriyor 😁
hemde nasıl garip oluyor şoku yeni attık:)) sizinde hayırlı olsunn
Çok şükür, inşallah sağlıkla da devam etsin. İlk 3 ay dikkatli olmak gerek, sonrası biraz daha rahat oluyor. Benim ilki riskliydi 2 yıl uğraşlar sonucu tüp bebek noktasına gelmeden olmuştu. Bu nasıl oldu anlamadım. Kabullenme sorunu bile yaşıyorum. Kızım kasim da 2 yaşını bitircek. Bebek doğduğunda 2 buçuk yaşında olacak. Kafama huniyi takar gezerim artık 😂
destek almaktan çekinmezseniz huniyi takmazsınız ben şehir dışında tektim çok zor oldu. Ama şükretmeyi bilene Allah kolayliklarlada destekliyor 2. Bebiş çok usluydu eşim normalde odundur :)) ama çocuklar doğunca çok destek oldu 1 numarayi hep o idare etti.

Merhabaaaa 🌸

Acaba, gerçekten mi derken bu gruptaki yerimi almaya ikna oldum. 🤭

Sat 30 temmuz...
8 Eylül'de evde ilk testimi yaptım pozitif
10 Eylül'de tekrar yaptım pozitif
Aynı gün doktora gittim. Ultrasonda net gözükmüyor kana bakalım dedi. 1064 çıktı. ❤

Pazartesi tekrar gideceğim, ultrasonla tekrar bakacağız. Umarım minik kelebeğim orada keyifle bizim için büyüyordur. ❤

Merhabaaaa 🌸

Acaba, gerçekten mi derken bu gruptaki yerimi almaya ikna oldum. 🤭

Sat 30 temmuz...
8 Eylül'de evde ilk testimi yaptım pozitif
10 Eylül'de tekrar yaptım pozitif
Aynı gün doktora gittim. Ultrasonda net gözükmüyor kana bakalım dedi. 1064 çıktı. ❤

Pazartesi tekrar gideceğim, ultrasonla tekrar bakacağız. Umarım minik kelebeğim orada keyifle bizim için büyüyordur. ❤
Hayırlı olsunnnn

Kızlar merhaba bu normal kaset test reglime 4 gün var. Sanki ikinci bir silik çizgi var gibi görüyorum sizce ? Çok şaşkınım şu an pazartesi günü kan testi vereceğim

Eklentiler

• IMG_1832.jpeg
    IMG_1832.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 23
Çok teşekkür ederim amin. Yumurtlama tarihim 18 Ağustos diye biliyorum ama o günü değerlendiremedik, ondan önce ve sonra gün aşırı yüksek günleri değerlendirmeye çalıştık. Ve evet ben de pcosluyum
Anladım teşekkür ederim. benim daha beta düşük perşembe günü 300 çıkmıştı önümüzdeki perşembe muayeneye gideceğim o zaman kese görülür inşallah

Kizlar kiyafetleri yenidogan mi almak lazim? Kac hafta giyerler yeni dogani? Yaza denk geldigi icin 1-3 ay kisa kollulari alayim diyorum. Tecrubeli olan var mi:)
Bu bebekten bebeğe değişiyor. Doğum kilosu 2-3 arasında olursa yenidoğanları bir süre giyiyor ama 3,5 -4 arası doğan bebeklere dar bile oluyor yani bebeğin kilosuna göre hareket etmekte fayda var. Benim kızım 3 kilo doğdu yenidoğabları uzun süre giymişti diye hatırlıyorum

Tam yatmak üzereyken eşyalarımı dolaba koyuyordum bişey geliyo yaa dememle kanamamı gördüm. Hastanedeyim. Beta pıhtılaşma vs bişeyler kan testi aldılar bekliyorum. Ufak da bir parça geldi evden çıkmadan önce. İnşallah bir şey olmaz. Lütfen bu mübarek gecede dua edin. 😔

Tam yatmak üzereyken eşyalarımı dolaba koyuyordum bişey geliyo yaa dememle kanamamı gördüm. Hastanedeyim. Beta pıhtılaşma vs bişeyler kan testi aldılar bekliyorum. Ufak da bir parça geldi evden çıkmadan önce. İnşallah bir şey olmaz. Lütfen bu mübarek gecede dua edin. 😔
İnşallah hiç bir şey yoktur 🙏

hemde nasıl garip oluyor şoku yeni attık:)) sizinde hayırlı olsunn

destek almaktan çekinmezseniz huniyi takmazsınız ben şehir dışında tektim çok zor oldu. Ama şükretmeyi bilene Allah kolayliklarlada destekliyor 2. Bebiş çok usluydu eşim normalde odundur :)) ama çocuklar doğunca çok destek oldu 1 numarayi hep o idare etti.
Ay umarım benimde 2. Uslu sakin bı bebiş olur, birincide eşim kendince destekti ama benim yükümü hafifletecek kadar değil. İkinci de mecburen daha aktif olacak. Bende ailemle aynı sehirde yaşamıyorum en büyük dezavantaj bu bence. Ama rabbim nasıl nasip ettiyse artık. Sağlıkla olsun da.

Kizlar henuz usg randevusuna gitmedim bu hafta gidicem. Sizin kullandiginiz vitaminler var mi? Ben folik kullaniyorum ama baska bilemiyorum

X