Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aslında mantıklı bence de çünkü ilk zamanlar zsten beşiğin içine bile junoyla yatırıyorlar

Bugün devlet Hastanesi'ne gittim perinatolojiye yönlendirdiler. 15 gün sonrasına baya musaitlik vardı. 21. Hafta için randevu aldım. Çok geç olmaz herhalde

Kızlar yataş juno ya da o tarz bir yatak almayı düşünüyor musunuz? Bir de araştırdıysanız o ne kadar süre kullanılabiliyormuş bilginiz var mı?
#reklammıbilemedim
Ben almayı düşünüyordum fakat biraz araştırınca 3 aydan sonra sığamadıklarını dolayısıyla rahat edemediklerini okudum. Genel olarak 3 ay kullandık o süreçte çok memnunduk yorumları vardı. 3 ay için değmez diye düşündüm ama tabi imkanı olan alsın. Bir de kg önemli bir etmen bebişimizin kaç kg doğacağı da önemli olacak bu yatak için

Kızlar uzun süre bebeğinizin hareketlerini hissetmediğinizde ne yapıyorsunuz ben bu aksam hiç hissetmiyorum korktum biraz normalde uzanınca hissediyorum
Bende de aynı sorun var bazen hareketli bazen hareketsiz gecıyor günler ama araştırdığım kadarıyla normalmıs.uzun süre yanı 2-3 gun hıc hareket hissetmemek bıraz düşündürücü olabılır belkı

Canım senin son durumun ne oldu. Bana da önce kısalma var dendi sonra 40mm çok iyi dendi sonra 35 dendi rahatladım ama kafam karıştı. Sen nasılsın çalışmaya devam ediyor musun hala aynı mı rahim ağzı

Ben o ilacı 3 ay boyunca kullandım 15.Haftada kesti doktor.ilk 5 haftalık gebelıgımde ılk tahlilde kullanmaya başlamıştım.15 haftada kan tahlılı ıstedı ve değerlerin normal olduğunu gördü sonra ilacı kes 15 gun sonra tekrar kana bakalım dedı . İlaçsız 15 gun daha düzgün old gorunce kestı.Sımdı 19 haftalığım ve haftaya tekrar kan verıcem detaylı ultrasona da gırıcem cnm. Tekrar başlar mı sonuçlara göre yazarım burdan

Kızlar iki sorum var; mide bulantınız ne zaman geçti ve hareketlerini ne zaman hissettiniz?
15+2’yim hala çok midem bulanıyor.
Sanırım 2.trimester e girişle geçmişti Yalnız Bu hafta 21 yani ikidir geri döndü anlayamadım . Geçicidir diye düşünüyorum . Bu bulantı olayı da çok kişisel gibi Vücut sanırım bebeği parazit gibi algılayıp kendini korumaya almaya çalışıyormuş diye okumuştum. Biraz onu çözmeye çalış Aç kalınca mı geliyor Ne bastırıyor gibi
temiz 2.el bulup almaya karar verdim ben. Evde en azından oraya buraya taşıma fikri beni cezbetti
Bugün devlet Hastanesi'ne gittim perinatolojiye yönlendirdiler. 15 gün sonrasına baya musaitlik vardı. 21. Hafta için randevu aldım. Çok geç olmaz herhalde
Geç olmaz 24. Hafta kadar randevu bul demişlerdi bana

ahşap dediğin küçük olanlardan mı büyük olanlardan mı? Ben de park yatak olucak onun içine de junoyla yatırıırm zaten
Kızlar iki sorum var; mide bulantınız ne zaman geçti ve hareketlerini ne zaman hissettiniz?
15+2’yim hala çok midem bulanıyor.
benim çok yoğun kusmalı bulantım yoktu ama 13 te falan tamamen kesildi. Hareketini de 16. haftada minik tekmeler olarak hissettimmm
Kızlar park yatak alanınız var mı? Ben modellere baktım da sanki hepsi aynı gibi daha önce alan ve şu markadan modelden memnunum diyen var mı
bana eltim vericek canım ama daha vermedi . Prego markası

Kızlaaaarrr detaylıdan çıktııımmm. Minnoşumm sağlıklı Allah'a bin şükürrr Darısı hepinizin başına. Ama böyle doktor detaylı detaylı bakınca nasıl korktum var ya dfsdf
Masallah gozun aydin <3
Sen devlet hastanesinde yaptirmistin detayliyi degil mi? Ne kadar uzun surdu muayene acaba

Ben hapsırmadan hapşırmaya hissediyorum hapşırınca bir kıpırdanıyor sonra yok karnımı okşuyorum hu hu sesleniyorum yok anam tık yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…