Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Masallah gozun aydin <3
Sen devlet hastanesinde yaptirmistin detayliyi degil mi? Ne kadar uzun surdu muayene acaba
Sağolasıın canımm, evet devlette yaptırdım uzman perinatolog baktı. 20 dk kadar sürdü canımm baya detaylı baktı her yerini ölçtü en son raporu verdiler

Kızlaaaarrr detaylıdan çıktııımmm. Minnoşumm sağlıklı Allah'a bin şükürrr Darısı hepinizin başına. Ama böyle doktor detaylı detaylı bakınca nasıl korktum var ya dfsdf
Gözün aydın canım darısı başımıza olsun inşallah bugün ben de arayıp 5 kasıma randevu isteyeceğim

Kızlar yorumlarınızda ihtiyacım var. Ultrason değerlerim çok iyiydi ama kan değerlerimde sorun çıktı.. Bu hafta fetal dna vericem. Haftaya detaylı ultrason yaptırıcam. Değeri böyle olup gebeliği sağlıklı ilerleyen bildiğiniz duyduğunuz var mı?

Kızlaaaarrr detaylıdan çıktııımmm. Minnoşumm sağlıklı Allah'a bin şükürrr Darısı hepinizin başına. Ama böyle doktor detaylı detaylı bakınca nasıl korktum var ya dfsdf
A arblg canım çok geçmiş olsun ben de doktorumun yönlendirmesiyle ilerleyeceğim artık.
maya91 canım gözün aydın

Kızlar uzun süre bebeğinizin hareketlerini hissetmediğinizde ne yapıyorsunuz ben bu aksam hiç hissetmiyorum korktum biraz normalde uzanınca hissediyorum
kaçıncı haftadasın canım? ben 17-18. haftada 4-5 gün hissetmeden arada çok az gene hissetmiştim. ama 19 dan itibaren çok şükür her gün hissediyorum. ama hala hissedememek de normal canım

Kızlar dün fırında yemek pişerken, üzerindeki ocakta da çorbayı karıştırıyordum. Fırından sıcaklık geliyordu karnıma. Benimki birden tekmelere başladı, tekmeler birden hızlandı. Gittim balkon kapısını açtım, çorbayı da bıraktım tutsun dibi napim dedim. Rahatladı sıpa

keşke direk fetal yaptırsaydın canım. benim de 1:150 falan yazıyordu ultrasondan sonra hesaplattığı verilerde. ama ben kan aldırmadım. bu ikili test aşırı gereksiz kafa yoruyor,korkutuyor. bence bir sorun yoktur canım Allahın izniyle

Ben yaptırmak istemiyordum direkt fetal dna yaptırmak istiyordum. Doktor gebelik zehirlenmesi riski ile ilgili bilgi verir dedi iyi bari bunu da yaptırayım dedim. Ultrason verileri güzeldi nasılsa kötü birşey çıkmaz dedim ama maalesef öyle olmadı

kaçıncı haftadasın canım? ben 17-18. haftada 4-5 gün hissetmeden arada çok az gene hissetmiştim. ama 19 dan itibaren çok şükür her gün hissediyorum. ama hala hissedememek de normal canım
20. Haftadayım ama bence dün bütün gün uyudu akşam meyve yiyince biraz hareketlendi nasıl rahatladım anlatamam ben başta riskli dendiği için çok pimpirikleniyorum hemen korku doluyor icim bir sey oldu diye

Ayy gözün aydın benimde detaylı pazartesi günüü vallahi günler gecmiyor darısı başımıza çok sevindim

Kızlar park yatak alanınız var mı? Ben modellere baktım da sanki hepsi aynı gibi daha önce alan ve şu markadan modelden memnunum diyen var mı
Ben elele baby markasının madre modelini aldım, arkadaşımın arkadaşı kullanmış tavsiye ediyordu videolarda da inceledim çok kullanışlı geldi bana

Benimde ultrason normaldi kanda free beta hcg 107 çıkmıştı down riski >1:50 çıktı hatta zor bir süreçti fetal yaptırdım temiz çıktı bu süreçte ister istemez çok yorum okudum benzer durumu yaşayanların iyi sonuçlar aldığını görmek insanı birazda olsa rahatlatıyor çak iyi anlayabiliyorum seni inşAllah seninde sonucun temiz çıkar ve sağlıcakla herkes bebişine kavuşur :)

Yorumun çok rahatlattı beni canım çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…