Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar müslini battaniye dışında ne olarak kullancaksiniz ? Yani metreyle almaya gerek varmi bilmedigimden soruyorum
Canım müslin kumaş çok iyi emiyor suyu. Banyo sonrası havluya sarmadan hemen müsline sarıp sonra havluyla iyice kurulayabilirsin. Deniz sonrası kullanılabilir. Ben kumaşı azıcık fazla kestirdim gaz çıkarırken omzuma örtü yapacağım kusarsa diye mesela. Bir de yumuşacık dokusu bence her türlü kullanılabilir bebeği sarmak için falan da. Benim de ilk bebeğim yanlış olmasın daha deneyimli anneler tabii ki vardır ama çok yakın bir arkadaşım Yeni doğum yaptı o benim söylediğim şekillerde çok sık kullandı müslini onun için yazabiliyorum böyle

Geçen incecik az bişey için terziye 100₺ verdim
Hayirli sabahlar hanımlar omega 3 ne kullaniyorsunuz
Haftada 2 balık

Kızlarr çok hastayımmm ciğerlerime kadar üşütmüşüm burnum tıkalı. Varsa önerileriniz alırım fenayım çokk
Canım çok geçmiş olsun ya. Yani burada daha önce birkaç kere de yazdım bana çok iyi geldiği için söylüyorum her sabah mandalina suyuna pekmez koyup iç. Enerjiye veriyor gerçekten biraz daha kolay toparlanmana yardımcı olabilir. Bir de yani çok klasik bol sıvı iç ıhlamuru doktor bana yasaklamadı Ihlamur zencefil çayı yap kendine mesela. Çok kötü olursan da doktora danış. Umarım kısa zamanda iyileşirsin

Bunlar da güzel duruyor cigitteki battaniye gibi 4 kat değil sadece . ilk eklediklerim gibi mevsimlik yazlık.Tecrübelilere sorabilir misiniz kaç tane almak lazım bunlardan Ağız mendili de alıyorum şimdi

Yuh ya bu be lasinoh alırım ben #reklam değil benim de bir arkadaşım bebek mobilyası önerdi 53 bin sadece şifonyeri. Bunlar hangi dünyada yaşıyor

Ay fiyatına baktım da şimdi o ne anne sütü de içinde herhalde. Bunları da alıp kullanabilen insanlar vardır muhakkak ama bana çok uzak

Tecrübe dolu bir yorum Bende ne işe yaradığını pek bilmiyordum bayağı kullanım şekli varmış

evet canım çümkü en güzel pompalayan marka o. ben de almadım hiç
bi zaman ama arkadaşım demişti. hastanede de o vardı ordan kiraladım ben diyr. ben lansinoh almıştım ilk kızım da hiç güzel pompalamadı. 20-30ml anca çıkartıyordu. e çocuk emdi hep kiloyu da güzel aldı demek sütüm yetiyormuş dedim bi daha da hiç o işlere girmedim. iyi pompalayan bişey olması şart. ama bebekten daha iyi çekeni de yok maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…