Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar birsey sormak istiyorum bebek benim sol tarafımdaydı. İlk hareketleri sok tarafta hissetmistim. Bugün sağ tarafımda hissediyorum bebek öyle yer değiştiriyor mu yoksa sağ tarafımdaki bağırsak hareketi falan mıdır?
Değiştiriyor canımm😍😍
Yaa öyle mi iptal edebilirim siparişi 248,92 gözüküyor Kaç civarı almıştın
Ben 190 a aldım dün tanıdığım 185 e aldı

Kızlar bi şey sorucam Çin takvimine göre cinsiyeti doğru çıkan var mı ? Bi de hangi siteden baktınız ben bi kaç yerden bakıyorum farklı çıkıyor meraktayım

Bebegim insallah rahat rahat emer fazlasini da (tabi insallah fazla olur) bir sekilde depolarim diger markalarla. 105bin tl vermekten iyidir
oha 105bin ne 😂 değolamak istiyorsan canım göğüs kalkanlarını da deneyebilirsin. emzirmediğin göğsüne kalkanı takarsın, emzirdiğini emerken diğerinden kendi kendine akıyo ve kalkanda birikiyor. sonra onu saklarsın canım. öyle hiç uğraşmıyorsun

Kızlar bi şey sorucam Çin takvimine göre cinsiyeti doğru çıkan var mı ? Bi de hangi siteden baktınız ben bi kaç yerden bakıyorum farklı çıkıyor meraktayım
benimki kız gösteriyordu kız çıktı 😍 ve diğer 2 kızımda da baktım ben onlarda da kız gösteriyordu😂

X