Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada kızlar şişkinlik ya da gaz problemim var şu an Kahvaltıdan sonra patlayacak bomba gibi oldum evde dolaşıyorum Karnıma zeytinyağı sürüp masaj yaptım biraz iyi geldi Karnıma sıcak su torbası koysam rahatlıycam gibi Ama sakıncası olur mu bilginiz var mı

Benim de bu . Ama artık yemekten 2 saat sonra kullanıyorum eczane o şekilde kullanabilirsin dedi. Ben de ilacı içeyim diye mutfağa gidip o ara bir şeylere dalı içip içtiğimi unutma hali var . Dolayısıyla risk almayıp içimiş olabilirim deyip o gün ilaç içmediğim oluyor 😖😀
Yatış pozisyonuna gelirsek döne döne yatıyorum sol sağ sırtüstü nası rahat olursa arada yastığın üzerinde buluyorum kendimi 😀sağ alt kaburga
ağrım devam ediyor benim çünkü
Ben şöyle yapıyorum. Saat 6 gibi namaz için kalktığımda içip yatıyorum 7 gibi de okula gitmek için kalkıyorum hazırlan falan kahvaltım 8 i buluyor. Tam dengelemiş oluyorum😅 ya ben ilk başlar çok düzenli içiyordum ama şimdi atlayarak içmeye başladım doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama😅 dönüşlerim bile rahat değil benim karnımı tuta tuta dakikalar alıyor dönmem😅

Bu arada kızlar şişkinlik ya da gaz problemim var şu an Kahvaltıdan sonra patlayacak bomba gibi oldum evde dolaşıyorum Karnıma zeytinyağı sürüp masaj yaptım biraz iyi geldi Karnıma sıcak su torbası koysam rahatlıycam gibi Ama sakıncası olur mu bilginiz var mı
Sıcak iyi değil derler duş ta bile ılık su ile banyo yapın diyolar nolur nolmaz koyma sen canim istersen doktoruna sor ama dün akşam yemeğinde oldu bana sabaha kadar öldüm maalesef

Sıcak iyi değil derler duş ta bile ılık su ile banyo yapın diyolar nolur nolmaz koyma sen canim istersen doktoruna sor ama dün akşam yemeğinde oldu bana sabaha kadar öldüm maalesef
Tamam canım ayaklarıma koyayım olmadı Ben de akşam yemeğinden daha çok şüpheleniyorum zaten Dürüm döner yemiştim . Pişman oldum

Kızlar bunları aldım Müslin örtü al al diyip duruyorlar Kız bebeğim ama renkler tam benlik olunca 😀 Şöyle başladım bir de 4 katlı cigitte gördüm onu alabilirim

Bir de şu dış kundak çok tatlı ama kullanışlı mı ?

#Reklam yazalım da nolur nolmaz

Kızlar güç içerisinde kefir ve mutlaka bir bardak süt içmeye gayret ediyorum kalsiyum eksikliği yaşamamak için fakat iki gündür diş etlerim ağrıyor ve baya kızarık görünüyor. Var mı başka bu sorunu yaşayan :KK43:

Diger arkadas da yazmis, sicaga genellikle hayir diyorlar hamileyken. Minik bir yuruyus beni rahatlatiyor bazen, ilk basta zorlaniyorum sisken ama sonra daha iyi hissediyorum genellikle. Bir de ben sunu kesfettim, hamilelikle birlikte gluten beni cok sisirmeye basladi ve mide yanmasi da yapiyor cok fazla. Bu hafta uc gun disarda yemek zorunda kaldim, hem midem yandi surekli ilac aldim hem de cok sistim, rahatca hareket bile edemedim. Normal saglikli beslenmeme geri donunce biraz rahatladim sukur 🙏

Kızlar güç içerisinde kefir ve mutlaka bir bardak süt içmeye gayret ediyorum kalsiyum eksikliği yaşamamak için fakat iki gündür diş etlerim ağrıyor ve baya kızarık görünüyor. Var mı başka bu sorunu yaşayan :KK43:
Benim hala arada oluyor, hele diş duşu yaptigim gunler direkt kanama oluyor, korkudan disimi zor fircaliyorum🥲

Benim ağrım yok ama gebelik başladığından beri acaip bi diş eti kanaması var, dişimi fırçaladıktan sonra resmen kan doluyo ağzım. Bazen durup dururken de kanıyor 😭 Şimdiye kadar hiç diş sorunum olmadı gebelikten hemen önce diş kontrolümü de yaptırmıştım, hormonal dedi kadın doğum doktorum, normalmiş 🤷🏼‍♀️

Diger arkadas da yazmis, sicaga genellikle hayir diyorlar hamileyken. Minik bir yuruyus beni rahatlatiyor bazen, ilk basta zorlaniyorum sisken ama sonra daha iyi hissediyorum genellikle. Bir de ben sunu kesfettim, hamilelikle birlikte gluten beni cok sisirmeye basladi ve mide yanmasi da yapiyor cok fazla. Bu hafta uc gun disarda yemek zorunda kaldim, hem midem yandi surekli ilac aldim hem de cok sistim, rahatca hareket bile edemedim. Normal saglikli beslenmeme geri donunce biraz rahatladim sukur 🙏
Evet bunlara dikkat etmem lazım Gluten zaten beni şişiriyor Bu dönemde iyice etkilemiş olabilir

Benim ağrım yok ama gebelik başladığından beri acaip bi diş eti kanaması var, dişimi fırçaladıktan sonra resmen kan doluyo ağzım. Bazen durup dururken de kanıyor 😭 Şimdiye kadar hiç diş sorunum olmadı gebelikten hemen önce diş kontrolümü de yaptırmıştım, hormonal dedi kadın doğum doktorum, normalmiş 🤷🏼‍♀️
Benim hala arada oluyor, hele diş duşu yaptigim gunler direkt kanama oluyor, korkudan disimi zor fircaliyorum🥲

Kanama durumu da var ama kızarıklık ve ağrı beni oldukça rahatsız ediyor bugün tuzlu suyla gargara falan yapsam iyi gelir mi ki 😔

Kızlar şimdi bu çatlaklar için ne kullanıyorsunuz ben doğal içerikli olsun istiyorum saf zeytinyağ sürsem işe yarar mı Hindistan cevizi yağı aldım doğal kafam karışık göbeğim artık kaşınıyor 😬

X