Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

eğer hep bebeğinizin yanında kalıcaksanız biberon da vermeyi düşünmüyorsanız bence pompaya ihtiyaç hiç yok. ama alıştırmak istiyorum derseniz o zaman almanızı öneririm, yoksa başka bi amacı yok bence. bebeğin emmesi önemli onun çekip sütü getirmesi önemli bu mümkün olamıyorsa o zaman pompa iş görebilir

Bebegim insallah rahat rahat emer fazlasini da (tabi insallah fazla olur) bir sekilde depolarim diger markalarla. 105bin tl vermekten iyidir

Benim alış veriş kilidim açıldı sanırım Bahsettiğiniz törpü battaniyeyi falan onları aldım Pompayı inceliyorum şimdi O çok fazlaymış gerek yok , kiralamayı araştırabilirim gerekirse
Bir de şunu aldım

Mijia Bluetooth Termometre - Beyaz (Yurt Dışından)

Çok teşekkür ederim çok yararlı bilgiler

Ay ne diyorsun yüz lira ne ya yani ben terziye götürdüm hiç para almadan kenarlarını dikiveririm dedi bana hadi olsun olsun yirmi lira yüz lira çokmuş
ya vallah ben de şoklandım
Bunlar da güzel duruyor cigitteki battaniye gibi 4 kat değil sadece . ilk eklediklerim gibi mevsimlik yazlık.Tecrübelilere sorabilir misiniz kaç tane almak lazım bunlardan Ağız mendili de alıyorum şimdi
Evet evet işte junoya, pusete bi yere gittiğimde altına sermek için kullanabiliriiim dediiim
Tiniminimavihanim Bebebao önermişti. Kardeşi kullanıyor çok konforlu. Ben çalışacağım için onu almayı planlıyorum.
Nasıl ya benim beğendiğim mobilya komple takım 35.000
Ben oda yapmıcam şimdilik sadcee boya süsleme belki
İyi ondan yazdırıcam o zaman sen atmıstınya adını bıdaha atabılırmısın
Ferplex canımm

Canın termometre daha uyguna aldım ben alma şu an

Kızlar birsey sormak istiyorum bebek benim sol tarafımdaydı. İlk hareketleri sok tarafta hissetmistim. Bugün sağ tarafımda hissediyorum bebek öyle yer değiştiriyor mu yoksa sağ tarafımdaki bağırsak hareketi falan mıdır?

Göğüs pompasıda yengem doğum yaptı yakın zamanda sezeryan kiwinin teklisini almıştık bulunsun diye bence gayet işe yaradı ilk günler damla damla geldi sonrasında bayağı şişeyi dolduruyordu bence kişinin kendi sütüylede alakalı hatta daha sonra yüne kiwinin çiftlisini aldılar çok makul fiyatı birini sağarken diğeri akıyor diye öneririm ben gönül rahatlığıyla ilk başlarda ihtiyaç oluyor sonra bebiş emmeyi öğreniyor zaten

Kızlarr çok hastayımmm ciğerlerime kadar üşütmüşüm burnum tıkalı. Varsa önerileriniz alırım fenayım çokk
Cok gecmis olsun canim, ben ihlamur ictim sabah aksam balli karabiberli, parol vardi evde sukur onu ictim ( parasetamol serbest hamilelikte dedi doktorum) onun disinda bol limonlu karabiberli tavuk corbasi. Dinlenme + Bol suya devam. Hala tam toparlayamadim ama gecen haftaya gore daha iyiyim.

Odayı ananesi yapmak istedi o yüzden yapacağım ben de canım Montessori tipi düşünüyorum tek kişilik yatak gibi oluyor onlar zaten yanları korkuluklu. İlk bir yıl için de anne yanı beşiği verecek arkadaşım

Bebegim insallah rahat rahat emer fazlasini da (tabi insallah fazla olur) bir sekilde depolarim diger markalarla. 105bin tl vermekten iyidir
Bu cok cilgin bir fiyat gercekten, medela’nin daha uygun modellerini de gordum, yine otomatik ve handsfree, onlara belki bakabilirim belki. ben bu giyilebilen modellerden istiyorum, bir yandan is yaparken bir yandan da sutyen icinde pompa olsun, 1-2 beslemeyi babasi yapsin gibi bir hayalim var ama insallah hayal olarak kalmaz

Öyle modeller de var mı canım ya ben hiç araştırmamıştım. Senin o hayalin bende de var keşke öyle olabilse

Sana da çok geçmiş olsun kuzum

Bebebao P1 240 ml Elektrikli Süt Sağma Göğüs Pompası (Türkiye Garantili)

Kardeşim kullanıyor şimdi çekiş gücü çok iyi şarjıda güzel gidiyor.kablo vs öyle bir durumda yok
Göğsünde sabitliyor gündelik işlerinide yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…