Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bazi bebekler doğru kavrayamiyor sanırım ondan oluyor öğrenene kadar yara oluyor bazisinda hiç yasamiyorsun aynen bu sefer serbetliyim

Süt sagma makınasıda kesın gereklıymıs cunku sagılmazsa mastit olma riski oluyormus,(mastitte ateşli bir şekilde goguste süt tıkanmasıymıs cok agrılı bır olaymıs) onuda not olarak belırteyım arkadaslarım,sütleri hep bosaltalım gogsumuzden hem bebekle hem sağımla.(benım ıcın travmatık bu sagma olayı ama mınnosum ıcın yapıcam artık)

Sanırım lansinohu sürüp kapagi takacaksin ama 24 saat kullanmaya gerek yoktur heralde
Çalışıyor olursam koyamam diye düşünüyorum
Ay hadi ya neyse o zaman ped az almıştım zaten 36 lı. Çalışmıyor olursam yaparıım inşallah

Hangi sağma makinesi peki? Tiniminimavihanim arkadaşımla konuşurken bebebao önermişti.

Çalışıyor olursam koyamam diye düşünüyorum

Ay hadi ya neyse o zaman ped az almıştım zaten 36 lı. Çalışmıyor olursam yaparıım inşallah
Yok calısmayız benceben 32. Haftada ayrılmayı dusunuyorum tam kışa gelıyor ya evde takılmak istiyorum,sonrasında ücretsiz izin alırım dıye dusunuyorum 6 ay.bi tane cocuk düşündüğüm için tadını cıkarmam lazım

Evet biz de tek düşünüyoruz da nasip bakalım özel sektör de olduğum için çalışabildiğim kadar çalışmak istiyorum. Zaten eve pc yollarlar kesin evden çalışmam için. Yerime kimseyi bakmıyorlar çünkü

Öyle secenek varsa oyle yaparsın 32.haftadan sonra eve pc yollasınlarhem mınnosla evde takılmıs olursn hemde işle oyalanırsın mantıklı aslında

Evet bebebao,philips ve lansinoh iyiymiş canım,üçünden hangısı denk gelırse elektrıklı olandan alırız.
Şu an kardeşim kullanıyor gerçekten çok kullanışlıymış kablo filan gerekmeksizin şarjıda uzun süre gidiyor.
Göğsüne takıp sabitleyince gündelik işlerini bile rahat yapıyor.
Gümüş kapakta kullandı bence o da gerekli alınması gerekenlerden biri

Ya peki bu göğüs pedi kullanmak şart mı ne zaman kullanılıyor? Lansinohnun aldım. Gümüş kapağı 1 ay önce takınca 24 saat mi hep kalcak ne çok sordum

Sanırım lansinohu sürüp kapagi takacaksin ama 24 saat kullanmaya gerek yoktur heralde
Kızlar ben tahinin üzerinde biriken yağın göğüs ucuna çok iyi geldiğini duydum ama ne kadar doğru bilemem bir arkadaşım onunla toparladığını söylemişti. Aklınızda bulunsun o da bir de gümüş kapak alamayan anneler streç filmi kremden sonra göğüs ucuna koyup üstüne bebeklerin kusma mendillerinden koyarsanız en azından krem etki edene kadar o da faydalı dedi arkadaşım. Ben hiç pamuk kullanmadım dedi o mendiller daha iyi emiyor hem rahat yıkanabiliyor demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…