Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya bende alisverise baslicam ama cinsiyet degisir diye korkuyorum alisverise baslayanlar fetal dna yaptiranlar sanirim bende detayli ultrasonu bekliyorum ordada cinsiyete ne dicekler merak ediyorum ona gore alcam biseler insallah
Kıyafetlerı o zaman al bencede canım sımdı bıberonu emzıgı ates ölçerini nem makınasını vs falan alırsınkendıne alısverıs yapabılırsın pijama,gögüs ucu kremi gümüş kapak vs gibi

Ya bende alisverise baslicam ama cinsiyet degisir diye korkuyorum alisverise baslayanlar fetal dna yaptiranlar sanirim bende detayli ultrasonu bekliyorum ordada cinsiyete ne dicekler merak ediyorum ona gore alcam biseler insallah
Askım ben yaptırmadım 14. Haftada 2 farklı doktora gittim bi kendi doktorum bi devlete ikisi de çok net kız gördü çünkü baya net gösterdi. Dün de 16. Hafta kontrole gittik yine apaçık kız gözüküyordu. Eğer yüzde yüz eminse doktor alınabilir ama değilse beklemek lazım

Ozaman seninki belli net benim bebege 12. Haftada kiza benzio dedi doktorum. 16. Haftada erkek dedi oyuzden bekliorm hala

Ben de öyle hala %100 denmedi haha o yüzden mavi pembe ve böyle çok kızsal ya da erkeksi şeyler almıyorum dümdüz

Ay ben de öyle yapıyorum ya hastane çıkışı aldım tek o da krem rengi gümüş kapak şart mı peki yoksa şu kalkanlar da işe yarar mı

Ay ben de öyle yapıyorum ya hastane çıkışı aldım tek o da krem rengi gümüş kapak şart mı peki yoksa şu kalkanlar da işe yarar mı
Biraz arastırma yaptım canım yara oluyomus gögüs ucuen iyi gümüş kapakmış,krem sürüp onu kapayınca iyileştiriyormuş hemen.tanıdıgım herkes onu söyledi bende ebebkten aldım.hatta dogum yapmadan 1 ay once takmaya baslamak cok ıyı oluyormus

Kızlar bu göğüs ucu yarası fena ilk bebekte bişey yoktu ben ikincisinde yaşadım resmen emzirmek istemiyordum tam bir ay o memeyi yakaldigi an berbat bir acı beynime giriyordu resmen kanıyordu bir ay öyle çektim silikon UCLA emzirdim ama bebek yakalayamdi kremle filan anca geçmişti o yüzden önemli bişey haberiniz olsun

Ya peki bu göğüs pedi kullanmak şart mı ne zaman kullanılıyor? Lansinohnun aldım. Gümüş kapağı 1 ay önce takınca 24 saat mi hep kalcak ne çok sordum

Ayy öyle miiiiiii o zaman gümüş kapak almak şart yani. Lansinohnun göğüs ucu kremi pedini falan aldım işe yarar inşallah

Ayy evet sımdı okuyunca bıle gogsum sızladıbenım sımdıden cok hassaslastı gogus ucum agrıyor baya.arastırmalarıma gore doguma bır ay kala lansınoh kremı sürüp gumus kapak kapamak yara olmasını engellıyormus canım,sende dene bu kez yara olmasın aman

Yo
Ya peki bu göğüs pedi kullanmak şart mı ne zaman kullanılıyor? Lansinohnun aldım. Gümüş kapağı 1 ay önce takınca 24 saat mi hep kalcak ne çok sordum
gogus pedi mantar yapıyormus,ıyı degılmıs obende yakın arkadaslarıma soruyorum hep24 saate gerek yok mesela sabah krem sürersin üzerine gümüş kapagı koyarsın sütyenının ıcıne,rahatsız etmedıgı surece durur 3,5 saat.dogunca bebısko emzırdıkten sonra krem sürüp kapagı koymak gerekıyormuseskıden analarımız napıyomus bılemedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…