Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Demek ki duruma göre bakıyorlar ne bilim canım diyorum ya ilk yaşayanlar için daha tedirgin yaklaşıyoruz sanırım herseye napalım
Benim doktorum vajinal bakmanın bebeğe hiç bir zararı yok demişti. Ama kendisi vajinal bakmıyor önemli bir durum olmadıkça. Benim tedavi şeklimi değiştirmeyecek karından da görebiliyorum aynı şeyi dedi

Kizlar gunaydin. Dün bir arkadaş kaşıntı sorunundan bahsetmisti ismini hatrlamiyorum. Gece bendede kaşıntı basladi ve sabaha kadar uyutmadi kafayi yicektim. Sadece bacaklarim kollarim ve ellerim kaşınıyor. Netten baktım doktora gorünün ihmal etmeyin falan yazıyor. Tam bulantilarim gecti rahatladim derken bu basladi of

Merhaba arkadaşlar bende son adet 24,Haziran
Haftaya cinsiyetini öğrenirsiniz dedi doktorum sizler içinizde hissediyor musunuz ben hiç hissetmiyorum da

Benim doktorum vajinal bakmanın bebeğe hiç bir zararı yok demişti. Ama kendisi vajinal bakmıyor önemli bir durum olmadıkça. Benim tedavi şeklimi değiştirmeyecek karından da görebiliyorum aynı şeyi dedi
Yani bunca zaman gerekmemişti kasılma görünce ve zonklama var deyince baktı sanırım öyle düşünüyorum bende

Canım dün değil ama geçen günlerde ben söyledim kaşıntı durumunu. Hatta test yaptırın ara ara ihmat etmeyin diye belirtmiştim. Bende oldu kaşıntı sorunu karaciğer enzimlerine baktırman gerekiyor
. lütfen ihmal etme

Aaa senmiydin cnm. Persembe gunu saglkocaginda genel tahlil yaptilar doktor hersry normal dedi. Sen karaciger enzimleri yazmistin aklimda kalmisti. Sabah tahlil sonuclarina tekrar baktm. Karaciger enzimlerimede bakmis doktor ve normal cikmis. Neden kaşiniyorum anlamadim sali gunu devlette kadin doguma randevum var ona sorcam artik

Kızlaaaaaaaar dün eşimle kıyafet bakmaya bir kaç bişey almaya çıktık ama bilemedim hiç kaç aylıktan ne alınır. Benim bebişim Martın ilk haftası civarında gelecek hatta sezeryanla olursa Şubat sonu olabilirmiş mevsimsel neler alabilirim. Deneyimli annelerden ve sizlerden destek istiyorum. Mesela 0-3aylik mi almak gerekli 3-6 mı daha kullanışlı olur yoksa 6-9mu? Hemen büyüyorlar diyorlar. Mart başı havalar hala soğuk olur değil mi? Daha kalın şeyler mi almak gerekiyor? Gerçekten sıfır bilgiye sahibim. Sizlerin önerisine açığım Sizler neler aldınız kıyafet ile ilgili? Kaç aylıklardan aldınız?

O zaman hiç korkma canım dermatolojik biseydir belkide cildin kuruyordur vs. Nemli tut vücudunu.Karaciğer enzimlerin (Alt ast )değerlerin yükselmediyse hiç korkma. Benim yüksek çıkmıştı çok korkmuştum ama şuan inişte çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…