Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah azaltır canım sende çok yorma kendini ben hep yatıyorum valla

Ya canım öyle öyle de vajinal bakması beni endişelendirdi açıkçası çoğu kişiden doğuma kadar vajinal baktırmayın diye şeyler duyuyorum korkuyorum umarım birseyi tetiklemez vajinal bakması
vajinal bakmakta hic bir problem olmuyor canim icin rahat olsun. benim de hala bakiyor kisa süreli bazen onsekilde bakmasi gereken durumlar oluyor ilk bi vajinal bakip bazen karindan devam ediyor ama bundan önceki gebeligimde 18. haftaya kadar vajinal bakti sadece.

Çok geçmiş olsun. Değerleriniz düşmeye başladı mı hangi ilaçları alıyorsunız

Kızlar ya ellerim dudaklarım çok kuruyor benim yaralanıyor ben de faydası olur diye kantaron yağı sürdüm az önce ama nete baktım hamilelere önerilmez diyor. Kalktım hemen sabunlu suyla yıkadım ama korktum yine de

Bi kereden bir şey olmaz. Zeytin yağı çok iyi geliyor. Yüzüme elime sürerim ara ara. Kupkuru pul pul dökülen cildimi hemen topluyor.

Korkma bence baktiranlar var gerekiyorsa mecburi bakilcak 6 haftada devlet acile gittik kanama sebebiyle spekulum soktular düşün alttan vs baktılar çok şükür bişe olmadı
Bence korkmayın benim doktorum 12 haftaya kadar hep vajinadan baktı sıkıntı olmadı içinizi ferah tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…