Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişleeeeeerr yarın akşam evde dostlar arasında cinsiyet partisi ile bebeğimin cinsiyetini öğreneceğim heyecan dorukta inanılmaz heyecanlıyım ne olursa olsun sağlıklı olsun hep tek dileğim bu
Ay biz de heyecanlıyız merakla bekliyoruz dayanmaya çalışıyoruz

Kuzum karnımın bi tarafı sertleşiyor geriliyor bi 30 sn sonra yavaş yavaş iniyor
Benimde kasılmalarım başlamış bir kaç gündür gerim gerim geriliyor karnım sanarsın doğum yapcam ben demeden doktor dedi ultrasonda gördü kasılmaların başlamış diye magnezyumla rahatlarsın dedi 16. Haftadan sonra başlayabilir az da olsa magnezyum iyi gelir dedi acayip gergin arada sancı da giriyor

Ay doktordan çıkınca markete gittik eve geldik temizlik hiç vakit bulamadım buraya girmeye. Ay kızlar 110 gr olmuşuz her şey çok şükür yolunda. Ve E elektroforez güncelleyebilirsin kızım geliyor
Yaaa gözün aydın, sağlıkla gelsin inşallah
Bebişleeeeeerr yarın akşam evde dostlar arasında cinsiyet partisi ile bebeğimin cinsiyetini öğreneceğim heyecan dorukta inanılmaz heyecanlıyım ne olursa olsun sağlıklı olsun hep tek dileğim bu
Ay çok heyecanlı çoook Nasıl öğreneceksiniiz pasta mı, balon mu, boya mı ay kıpır kıpır oldu içim

Kankacım bugun çok yogun inan sabah 7 den berı ayaktayım dahabır ay sonra cagırdı bida detaylıya hahahahbir ay doktor yok artık

Burada bir arkadasim kesinlikle swing al, cok isimi kolaylastiriyor ben mutfaktayken ya da baska is hallederken dedi ama, bunda uyuyabiliyor mu bebek? Kendimi asiri cahil hissediyorum su an ne ise yariyor bu alet

Eklentiler

• 015F34C1-3C8A-4800-AEF4-0A687FD4F5BA.png
    198,8 KB · Görüntüleme: 17
Kankacım bugun çok yogun inan sabah 7 den berı ayaktayım dahabır ay sonra cagırdı bida detaylıya hahahahbir ay doktor yok artık
Kankacını ihmal etmek yok önce kankacını bilgilendireceksin ona göre ben de ayaktayım yarın parti var ya inan koşturuyorum temizlik hazırlık daha oturamadım kanka yani bir zahmet artık bir ay doktora gitme ben d ebir ay sonra ayrıntılı ultrasona gideceğim inşallah

Yaaa gözün aydın, sağlıkla gelsin inşallah

Ay çok heyecanlı çoook Nasıl öğreneceksiniiz pasta mı, balon mu, boya mı ay kıpır kıpır oldu içim
Sağ olsun yakın arkadaşım bütün süslemeleri aldı yarın gelecek duvarı süsleyeceğiz önünde balon patlatacağız hazır olunca fotosunu buradan paylaşırım aşırı heyecanlıyım inan ben de

Ben de 2 gün uyku uyuyamamıştım, Allah hep böyle güzel heyecanlar yaşatsın hepimize

Ay doktordan çıkınca markete gittik eve geldik temizlik hiç vakit bulamadım buraya girmeye. Ay kızlar 110 gr olmuşuz her şey çok şükür yolunda. Ve E elektroforez güncelleyebilirsin kızım geliyor
Ayy canım gözünn aydınnn
Hastane çıkışını tiny&lamb dan aldım canımm

Burada bir arkadasim kesinlikle swing al, cok isimi kolaylastiriyor ben mutfaktayken ya da baska is hallederken dedi ama, bunda uyuyabiliyor mu bebek? Kendimi asiri cahil hissediyorum su an ne ise yariyor bu alet
Canım elektrikli müzik caliyo falan sallanıyor kendiliğinden benim kız kardeşim de var o vericek ilk 6 ay kurtarıcı oluyo büyüdükçe tabi taşıması zor oluyo yinede 8 ay kullanılır gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…