Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok şükür çok sevindim gelmiş geçmiş olsun

Akıntı ile ilgili soru soranlar olmuştu şimdi denk geldim

Eklentiler

• image.jpg
    158,3 KB · Görüntüleme: 13
Kızlar merhaba benim fetal çıktı çok şükür düşük risk olarak saptanmış hersey, cinsiyetteeee belli olduuu çevremde çoğunluk erkek diyordu ki bende erkek hissediyordum ne kadar ilk kızım olsun istesemde, eşim rüyasında erkek gördü yalnız eşler daha iyi tahmin yürütüyor sanırım ve sonuçççç erkek isim olarak yağız düşünüyoruz kız olursa da İlay düşünüyorduk belki fikir olur sizlere de

Cemile hanıma daha önce bende gitmiştimm bayrampaşa kolana gectiğini bilmiyordum tesekkür ederim çarpıntı tarif ediyorsun sanki ben doktoruma sorduğumda demirle ilgili olabilir demişti başka şeylerle birlikte sormustum ama, istersen sen de bir danış magnezyum demir vs takviye verebilir

S sophia2025
Derya hanıma acil bi durumda ulaşamıyosunuz ama arkadaş düşünürse sıkıntı olmasın sonrasında. Bende gittim kendisine numara vs verdi mesaj attım mesajıma bile bakmadı
Bağcılar mega medipolde duygu hanım çok ilgili birde nagihan hanım çok ilgili düşünürsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…