Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dis eti kanamasi sorunu maalesef cok yaygin diye biliyorum, bol bol kalsiyum tuketmek gerekiyor... eger mideni rahatsiz etmiyor ise her gun sut tuketmeye calis ben cok faydasini goruyorum (Kabizlik sorununu da ortadan kaldiriyor hem)
Hic sut icmiyorum, sadece yogurt ve kefir. Ama basliyim tesekkurler

Verırız canım kıloyu bende 2 kılo aldım,benımkıde bulantıdan hep ekmek hamurısı kemırmektensaglıklı olsunlarda verırız ınsallah,ben kendıme hedef koydum +10 -12 max kıloyla doguma gıtmek benım boyda uzun eger cok kılo alırsam cok fena bısey olurum

benim 5 kilo oldu, ki bu diyetle kontrol ede ede halim
Ben de 64 le hamile kaldim 75-76 yi gecmesin kilom, psikolojim kaldirmaz diyorum ama zoe gozukuyor biraz

boyun uzunsa aldığın kiloyu belli etmezsin ki öyle kolay kolay canım
valla hedef koyup uygulayabilirsen helal olsun sana. hamilelik benim kırmızı çizgim sınır koymuyorum kendime, 22-24 kg civarı kapatıyorum olayı amaa bebek doğduktan sonra işte düzen oturdu mu bende başlıyor sporlar diyetler. o da bi 6-8 ay civarı sürüyor bende neyse sonuç olarak 40ıma Çağla Şikel gibi girmeyi planlıyorum kısmetse

Ben de 64 le hamile kaldim 75-76 yi gecmesin kilom, psikolojim kaldirmaz diyorum ama zoe gozukuyor biraz
canım sonrasında bol hareketle, sağlıklı beslenmeyle, ekmeği-tatlıyı keserek, sporla gidiyor kilolar. zor oluyor bebelerle ama oluyorr yeter ki düzen otursun

beni sabah sağlık ocağında ki hemşire aradı kan tahlili falan almamız gerekiyor dedi.
onların sisteminde kayıtlıyım rutin sanırım.
aile hekimine gidiyor musunuz sizde? kaç ayda bir bakıyorlar acaba
Ya benim kaydim burda defildi daha da aldirmadim surekli uyariyoar kaymakamliga gitmem gerekiyormus vs ordan degisiyormus yogunluktan dolayi sinir oluyorum onun icintaa kaymakamliga gitmeye

Yaa sen jimnastikçi mi olacaksın nasıl hareketler bunlar maşallah
Sorma ayaklarını dayanı tepeye tırmandı resmen nasıl olacak bilmiyorum
Oyy masallah cinsiyet neydi sizin erkek mi
Erkek cinsiyeti seninki belli miydi
Ayy cok tatlııı masallaaaaahçok sevdım bu mınnosudayanırsın dayanırsın bulantın yoksa su mıktarını az artır bıde ekmegı azalt almazsın kılo canım.
Yaa o kadar çok şey istiyor ki canım bu ara çok hamur işi yedim artık biraz tutacağım kendimi bünyem çok müsait kilo almaya çünkü

Acaba evden calisma imkanin var mi son zorlu aylari evde gecirsen? ;/
Ya aslında var, çizim yaptığım için bilgisayarım öyle küçük bir şey değil alıp götüreyim. Kocaman ekran kasa tablet gsdgsdg ama vereblirler eve bakıcaz. Koronayken ben eve getirmişlerdi çalışmıştım
Dis eti kanamasi sorunu maalesef cok yaygin diye biliyorum, bol bol kalsiyum tuketmek gerekiyor... eger mideni rahatsiz etmiyor ise her gun sut tuketmeye calis ben cok faydasini goruyorum (Kabizlik sorununu da ortadan kaldiriyor hem)
şu çocuk devam sütleri var ben onlardan aldım bi ara tadı çok daha güzel
Bendee göbüşümüü atıcaaambenımkı sabahları boyle aksam bıraz daha buyuyor.
oyy maşallahh

canım sonrasında bol hareketle, sağlıklı beslenmeyle, ekmeği-tatlıyı keserek, sporla gidiyor kilolar. zor oluyor bebelerle ama oluyorr yeter ki düzen otursun
Yaa oluyor mu gerçekten ben çok takmamakla birlikte biraz endişeliyim kilo konusunda sonradan verilir değil mi yapışıp kalmıyor öyle

Bence gecmez canım zaten ılerleyen sureclerde gobekten bısey yıyılmezmıdemıze baskı yapa yapa eksımeler falanher ay 1 kılo alsak tamam işte
valla cagla şikelden bı eksıgımız yok bebelerımız saglıklı olsunda kılolar verılırben dogumdan korkuyom bıraz ondan kılodan korkuyorum kılo cok alınca dogum zor olur dıyorlar ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…