Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar herkese merhaba ben de 15 haftalık tüp bebekle hamileyim. %99 erkek dediler gecen hafta acaba kordon mudur falan diye emin olamıyorum😂 çarşamba tekrar randevu var o zamanda cinsiyete bakılacak. Nipt testi sonucunda cinsiyet söylemediler yaşadığım ülkede yasakmış.
IMG_4541.jpeg

15. Hafta bitecek birden şiştim ben de 🥰
Ben de şiştim. 15. Hafta bitti 3.6 kg almışım doktorumdan azar yicem😂 geçen ayak bileklerim bi şişti hemen turşu yemeyi bıraktım tuzu azalttım da düzeldi çok şükür çok korktum

Eklentiler

• IMG_4912.jpeg
    IMG_4912.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 69
Ben de şiştim. 15. Hafta bitti 3.6 kg almışım doktorumdan azar yicem😂 geçen ayak bileklerim bi şişti hemen turşu yemeyi bıraktım tuzu azalttım da düzeldi çok şükür çok korktum
Yaa maşallah gayet iyi görünüyorsun 😍ben de üç kilo aldım toplamda aslında ama akşamları çok şişiyorum ben de kestim tuzu 🥰

Benim ilk çocuğumda 2li tarama testim sıkıntılı idi. Ense kalınlığı da yüksek çıkmıştı. Perinatoloğa yönlendirilmiştim. Perinatolog aldırmamı söylemişti. Çok ağladık çok üzüldük. Bütün gebeliğim zehir olmuştu. Doğduğunda bile bir sıkıntı var mı diye baktım bebeğime. Çok şükür Rabbime hiçbir sıkıntı yokmuş bu şekilde olan çok duydum sonradan. Siz de canınızı sıkmayım desem de olmuyor biliyorum ama ayrıntılı ultrason daha önemli bu sadece bir risk belirtiyor birebir yaşamış biri olarak
bebeğinizin sağlıklı olmasına çok sevindim inşallah hepimizin çocukları sağlıklı mutlu ve uzun bir hayat sürsün. mesajlarınız birazda olsa içimi rahatlatıyor teşekkür ederim.

Normal kız benim normal değil ama ben bebekten önce çok az beslenirdim mümkün mertebe aç bırakırdım kendimi şimdi ne bulursam yiyorum da düzenlicem
Ben de bebekten önce 2 öğün beslenirdim bi de spora gidiyordumm. Bir de her gün çikolata yerdim. Şu anda da öyle abartılı beslenmem yok. Tatlı tamamen hayatımdan çıktı tiksindim. Sanırım paketli gıdayı hayatımdan çıkardığım için kilo almıyorum bilemedim. Çünkü hamur işi vs yiyorum her gün olmasa da

Selamlar herkese, ben normalde Nisan anneleri grubundayım ama arada ileride bizi neler bekleyecek anlamak için buraya göz atıyorum😊 Şimdi de sizin deneyiminizden faydalanmak istedim💛
Ben bulantılardan 45 kiloya düştüm, zaten 47,5 kilo hamile kalmıstım biraz zayıflamıstım son dönemde sonrasında bulantıdan yiyememekten 10. haftamda sabah 45i gördüm😢 Yine de artık alt karnım çıkmaya başladı, pantolonlarım sıkıyor 2-3 haftaya iyice zorlar gibi duruyor. Hamile pantolonu almaktansa şu pantolonlara takılan bel genişletici lastiklerden almak istiyorum ama yorumlar hep çok kötü, acaba alıp deneyeniniz oldu mu? Bir de takip ettiğim bir influencer Artış markasının hamile taytlarından çok memnun kalmış, yorumlar da epey iyi olunca içi şardonlulardan 1 tane alayım diyorum. Beli genişletiyor yazmış herkes ama şimdi bunu mesela s mi almam mantıklı olur yoksa şimdiden L vs mi? Kafam bu konuda çok karışık, siz ne düşünüyorsunuz?😅

Yok kız ne kalmış zaten 16 hafta içindesin git git 😅😅😅 15+1 olunca 16 hafta diyorlar ya😂

Hamilelik dönemi boyunca mı yarım kilo?
Ben de öyle düşündüm bir de benim bebiş 4 gün önde gidiyor 😂 en son gittiğim perinatolog %70 kız demişti sürekli gittiğim doktor da 15+4 te bi hastasına cinsiyeti tam net diyememiş bakalım bana ne diyecek merak ediyorum 😅

X