Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben bedenimi bilmeden alamam ki pijama. Şuan erken bence ya. Daha çok bebek arabası yatağı anakucağı reflü yatağı araştırması yapıyorum ben şuan. Ama kocam erken daha diyor. Bana kalsa düzerdim herşeyi hazır beklerdim 😁
Ya işte ufak ufak bi yerden eksikleri tamamlamak istiyoruzzz. Bence de daha erken de olabilcek şeyleri almak istiyorum ne biliyim 😅

Ama sen bulantı çok yaşamıştın dimi? Şimdi nasılsın geçti mi bulantıların. Bende sadece tiksinyi olmuştu. 12. Hafta aniden geçti maalesef 😁 o yüzden birden abandım galiba yiyeceklere benim gibi yapmayın 😂
Hehe evet canim ama gecmedi ilac kullaniyorum hala bulanti icin ustune bir se mide yanmasi eklendi ben sekerli birseyler cok yemiyorum sekerim cikacak diye

Kızlar ben alacağım şeyleri listelemeye başladım, henüz bişey almadım, ne kendime ne bebişe 😂😂
Bana bebek arabası, beşik, oto koltuğu, reflü yatağı falan kuzenimden gelecek hep çok şanslıyım 🥳 Ben daha 1 kilo aldım almadım tüm kışlıklarım da oversize çok sevdiğim için 😅 hiç bişey alamıyorum kitlendim 😅😅
Linkimi ekleyeyim belki aklınıza gelmeyen bişey görürsünüz siz de link yaparsanız gönderin 😍
#reklam yazalım da başımıza bi iş gelmesin😂

Kızlar ben alacağım şeyleri listelemeye başladım, henüz bişey almadım, ne kendime ne bebişe 😂😂
Bana bebek arabası, beşik, oto koltuğu, reflü yatağı falan kuzenimden gelecek hep çok şanslıyım 🥳 Ben daha 1 kilo aldım almadım tüm kışlıklarım da oversize çok sevdiğim için 😅 hiç bişey alamıyorum kitlendim 😅😅
Linkimi ekleyeyim belki aklınıza gelmeyen bişey görürsünüz siz de link yaparsanız gönderin 😍
Çok şanslısın gerçekten ben bebek arabası araştırmalarına başladım da gerçekten hem bin tane model var Hem de fiyatlar çok fazla cidden
Linki favoriledim teşekkürler .🙏Ne ne için lzım gibi araştırıyorum ben Kendimi çok kaptırmak istemiyorum bir yandan İhtiyaç dışı bir şey de almak istemiyorum bakalım süreç sonucunda teslim mi olucam nasıl yürütücem süreci merak ediyorum

Selamlar
Sağlıkla alın kucağınıza inşallah siz de bebeğinizi. Ben aldım artışın içi polarlı taytından çok soğuklarda belki az gelebilir ama yumuşacık ve iyi bir kumaşı var beğendim ben. Beden konusunda ben de çok tereddüt etmiştim normalde s veya m beden giyerim hep hamilelik öncesinde de bunu da m aldım ve şuan tam oluyor. 4.ay bitmek üzere ve muhtemelen 7. Aya kadar giyerim. Sonrası için bir beden büyüğü almayı düşünüyorum ☺️
Ben de hm den sipariş ettim bir şeyler henüz gelmedi Artışın taytını çok öneriyorlar ama ince diye yorumlar olunca tereddütte kaldım hm de öyle çıkarsa iade edicem Size de yazıcam yarın gelir umarım
Onun dışında yaşasın oversize diyorum . Kışlık dolabım özellikle büyük kazak hırka montlardan oluşuyor. Pantolon tayt konusunu çözersem sorun hallolucak gibi Bir arada eşimdin dolabına girmeyi düşünüyorum 😄

Kızlar şu takımı gördüm uygun geldi aldım. İnşallah düzgün çıkar ya. Kışın iş yerinde rahat olur dedim.
Güzel gözüküyor canım güle güle kullan
Selamlar herkese, ben normalde Nisan anneleri grubundayım ama arada ileride bizi neler bekleyecek anlamak için buraya göz atıyorum😊 Şimdi de sizin deneyiminizden faydalanmak istedim💛
Ben bulantılardan 45 kiloya düştüm, zaten 47,5 kilo hamile kalmıstım biraz zayıflamıstım son dönemde sonrasında bulantıdan yiyememekten 10. haftamda sabah 45i gördüm😢 Yine de artık alt karnım çıkmaya başladı, pantolonlarım sıkıyor 2-3 haftaya iyice zorlar gibi duruyor. Hamile pantolonu almaktansa şu pantolonlara takılan bel genişletici lastiklerden almak istiyorum ama yorumlar hep çok kötü, acaba alıp deneyeniniz oldu mu? Bir de takip ettiğim bir influencer Artış markasının hamile taytlarından çok memnun kalmış, yorumlar da epey iyi olunca içi şardonlulardan 1 tane alayım diyorum. Beli genişletiyor yazmış herkes ama şimdi bunu mesela s mi almam mantıklı olur yoksa şimdiden L vs mi? Kafam bu konuda çok karışık, siz ne düşünüyorsunuz?😅
O genişletme lastiğinden ben aldım canı. Yalnız üstüme henüz uzun bir şey gitmediğim için ve de havalar çok soğumadığından henüz kullanamadım Siyah renkli değilde keşke kot rengi olsaymışdiye düşündüm ben klasik pantolonlarım (siyah olanlar) da kullanırım diye daha çok düşünmüştüm Fakat klasik pantolonların düğme ve deliği kota göre tersmiş dolayısyla ürün onlar uymuyor. Aslında çok basit bir mantığı var dikiş bilen biri varsa yaptırılabilir

Kızlar şu takımı gördüm uygun geldi aldım. İnşallah düzgün çıkar ya. Kışın iş yerinde rahat olur dedim.
Bunu çok beğendim çok rahat görünüyor güle güle kullan kuzum🙏🏻
Ben 5kg aldım hızlı gidiyorum galiba 🥲🥲🥲🥲 dikkat etmem lazım 🫠
Ben her tartıldığımda 63.40 çıkıyorum. 62 ile hamile kalmıştım. Birinci trimester bana 1.5 kilo kattı şuanlık 🤭

Günaydın kızlar 🌻
İlerleyen aylarda giyebileceğimiz rahat kıyafet arayışına ben de girdim, hem uygun fiyatlı hem güzel parçalar bulduğum bir butik var belki ilginizi çekerse

Eklentiler

• IMG_4186.png
    IMG_4186.png
    248,9 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_4187.png
    IMG_4187.png
    420,7 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_4188.png
    IMG_4188.png
    274,3 KB · Görüntüleme: 41
Ben de hm den sipariş ettim bir şeyler henüz gelmedi Artışın taytını çok öneriyorlar ama ince diye yorumlar olunca tereddütte kaldım hm de öyle çıkarsa iade edicem Size de yazıcam yarın gelir umarım
Onun dışında yaşasın oversize diyorum . Kışlık dolabım özellikle büyük kazak hırka montlardan oluşuyor. Pantolon tayt konusunu çözersem sorun hallolucak gibi Bir arada eşimdin dolabına girmeyi düşünüyorum 😄
Günaydın 🥰
Yaşasın kocaların dolabı ve gömlekleri 😅 artış iyi ama evet kışa biraz ince gelebilir ben Ankara'da yaşıyorum çok soğuk oluyor. Belki içine ekstra giyerim diye hamile külotlu çorap aldım ben. Hm alışverişin gelince taytın kalınlığı konusunda dönüş yaparsan çok sevinirim ben de bir büyüğünü oradan alırım memnun kalırsan🥰

ya ben de tayt giyemiyorum aşırı daralıyorum taytlaaa

listendeki kamera yerine xiaominin kamerası nasıl acaba daha uygun fiyatlı. Gerçi kamera için daha erken ya

listendeki kamera yerine xiaominin kamerası nasıl acaba daha uygun fiyatlı. Gerçi kamera için daha erken ya
2 Arkadaşım bunu kullanıyor ve memnunlar diye ekledim valla özelliklerini hiç bilmiyorum 😂 Listedeki bazı ürünleri almayı unutmamak için ekledim araştırınca marka değişebilir 😅

2 Arkadaşım bunu kullanıyor ve memnunlar diye ekledim valla özelliklerini hiç bilmiyorum 😂 Listedeki bazı ürünleri almayı unutmamak için ekledim araştırınca marka değişebilir 😅
Ben bebiş çeyizini erken dizmeye başlayanlardanım 🫠 arkadaşıma hediye alırken bi tane kendime almıştım şuan çok memnun o kullanıyor aklınızda olsun üç beş ay falan olmuştur alalı 1.500 küsürdü sanırım. Almayı düşünenler varsa diye bırakayım burayaa

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 24
  • image.jpg
    image.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba kızlar size birşey sormak istiyorum.
2 hafta kadar önce kanamam olmuştu 2 haftadır sadece yatıyorum. Kahverengi lekelenmem devam ediyor, progestan kullanıyorum. Bugün sağ kasığıma doğru (bebişin olduğu yer) sancı giriyor sürekli böyle bıçak saplanır gibi. Normal mi sizce doktora gitmeli miyim? 😔

Merhaba kızlar size birşey sormak istiyorum.
2 hafta kadar önce kanamam olmuştu 2 haftadır sadece yatıyorum. Kahverengi lekelenmem devam ediyor, progestan kullanıyorum. Bugün sağ kasığıma doğru (bebişin olduğu yer) sancı giriyor sürekli böyle bıçak saplanır gibi. Normal mi sizce doktora gitmeli miyim? 😔
kaçıncı haftadasın canım bugün uygulama da normal olduğunu okumuştum arada hepimize de oluyor. Ama sıklığı ne ve şiddetli mi?

X